0 oy
84 göst.
Diğer kategorisinde (1,011 puan) tarafından
Nisan ayında annemin meme kanseri olduğunu ögrenmistik isyan hiç etmedim veren Rabbimdi ama ciğerimin yandigini nefesimin kesildiğini ilk defa o gün hissetmiştim anneme nasıl söyleyecegimi bile bilemedim boğazıma bir şey oturmuştu :( ilk evre olduğu için Haziran'da hemen ameliyatı olduk radyoterapi gördük. Eylül sonunda da radyoterapimiz bitmişti temizlendi kitle alındı dediler.. 3 ay sonra nüksedip nuksetmedigine dair kontrol verildi ve yarın öğreneceğiz:( yarın neler olacak acaba sonuç hemen çıkacak mı momografi mi cekilecek ne olacak bilgisi olan var mı günler geçmiyor artık iyice kafama takıyorum kendime de ediyorum aylardır böyle :( Dualarınızı lütfen eksik etmeyin Allah şimdiden dua eden herkesten binlerce kez razı olsun 

4 Cevaplar

+1 oy
(168 puan) tarafından
Rabbim şafi ismiyle şifa versin inşallah temiz çıkacak içini ferah tut 
-Reklam-
0 oy
(3,367 puan) tarafından
Heralde  ultrason çekilir birşey fark edilirse  mamografi   çekilir  sıçrama filan olmuş mu diye başka yere Rabbim şifa versin  sizde kendinizi gösterin  çünkü annede varsa  kişide olma ihtimali çok yüksek kontrollerinizi  6 ayda bir yapın  cnm
0 oy
(12,492 puan) tarafından
Bende yarın meme biyopsi olacağım :(allab annene şifa versin beni de korktuğuma uğramasın inşallah 
0 oy
(1,873 puan) tarafından
İnşallah temiz çıkar Rabbim sevdiklerimizle sınamasın

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 126 göst.
7 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zeynepcelik (2,443 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 348 göst.
0 oy
5 cevap 391 göst.
10 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mursi (523 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 479 göst.
9 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nergisss (390 puan) tarafından soruldu

379,607 soru

11,363,858 cevap

34,841 kullanıcı

...