0 oy
246 göst.
Diğer kategorisinde (5 puan) tarafından
Merhaba arkadaslar 2 bucuk aylik bebisim var , nargile alkol seven bi insanim hamileligim boyunca icmedim simdi ise  bir kere kaçamak yapmak istiyorum 1 2 gün emzirmeyip, içsem. Sutumu sagip atsam ? Varmi boyle yapan ya   bu arada mememi emmiyor ,hep sagip veriyorum sütümü. artı mama ile besleniyor

13 Cevaplar

+1 oy
(393 puan) tarafından
Küçücük bebeği kendi zevkiniz için sütten mı mahrum edeceksiniz ben 3 gündür hastayım doktor ilaç veriyim mama içir çocuğa imkanın varsa dedi ilaç almadan çıktım sırf anne sütüne muhtaç die değil alkol sigara ölüyor olsam yine emziririm ben yavrumu 
(5 puan) tarafından
Tamam en anne sensin
-Reklam-
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Çok küçük ya kendi zevkim için bebeğimi sütten mahrum bırakmasın sanirim
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Bildiğim kadarıyla canım tsdı değişiyor bir kere de ben de sigara içen biriyim hamileyken içmedim bebeğim doğduğu zaman içtim sütüm azalmıştı mama+ meme veriyordum bir ekrem bir değişti daha da içmedi anne sütü 
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Yani ben kıyamam ama mama da verebilirsin
0 oy
(2,843 puan) tarafından
Alkolü emzirme sürecim bitene kadar içmedim ama doğumdan 1 ay sonra haftada 1 tane sigara içtim şöyle köpüklü kahve eşliğinde. Açıkçası o bana çok iyi gelmişti. 
0 oy
(375 puan) tarafından
Elhamdülillah..... Allah'ım sana şükürler olsun.....
(781 puan) tarafından
Ok....:))
0 oy
(4,676 puan) tarafından
Birşey olmaz canım 48saat çöpe atarsın sütünü 
0 oy
(544 puan) tarafından
Ona yetecek kadar sütünü sağıp buzluğa at canım. İçtikten sonrada da 24 saat sütünü sağıp at
0 oy
(1,976 puan) tarafından
Ben nargile değilde içki içmiştim ama 1 bardak benimde oğlum mama alıyordu sütüm yetmiyordu emzirip uyumuştu yilbasiydi gece uyanınca her zmaan ki gibi mama takviyesi yapıyordum o günde öyle yapmıştım. 
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Kendi zevkin için o bebegi  anne sütünden mahrum bırakican    bence bunu vicdanjn karar versin 
0 oy
(2,041 puan) tarafından
Keşke oğlum emseydi bir damla da olsa. Yani nefsini köreltmek istiyorsan anlsrım ama bunca zaman değmemişsin hiç bulaşma alışkanlık olabilir. Çocuğunun hakkını ziyan etme arkadaşım. 
(2,041 puan) tarafından
Benim oğlum 4 ayllıkken bıraktı canım :( günlerce çabaladım o zamana kadar da hep sağarak verdim bi doğduğu ilk haftalar işte emzirebildim çok güzel bir hismiş emerken çıkardığı sesler gözleri falan sarılamız resmen içime sokasım gelirdi. Şimdi mama ilerliyoruz 6.5 aylık oldu. Canları sağ olsun sağlıklı olsunlar da bir şekilde büyüyorlar zaten
(3,586 puan) tarafından
Allah acılarını gostermesin mama da zehir değil ama anne yüreği işte gönül istiyor ki anne sütü icsinler
(2,041 puan) tarafından
Amin canım tabii öyle. Her anne ister ama bebek de istemiyorsa ne yapsın. Bana diyolsr anne sütü faydslı bilmem ne sanki ben bilmiyorum
(3,586 puan) tarafından
Sana yine öyle demişler bana memesi bozulmasın diye bilerek emzirmiyor dediler
(2,041 puan) tarafından
Yuh yaaa. Şu diyenlerin çok bilenlerin yersiz konuşan arsızların ağzını böyle var ya kırasım geliyor
0 oy
(4,316 puan) tarafından
Canım sütün fazlaysa yani sağıp attığında yetirebileceksen neden olmasın
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Nargile alkol derken ikisini aynı anda mı içiyosun

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 67 göst.
27 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mryftma (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 165 göst.
16 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 125 göst.
14 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Ayzblt (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 301 göst.
14 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Ayzblt (9 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,385 cevap

34,884 kullanıcı