0 oy
162 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından
Dün o kadar çok patlıcan közlemişim ki elimde kaldı tavuklu bir yemek düşünüyorum ama patlıcanla tavuk nasıl olur ?

9 Cevaplar

0 oy
(1,235 puan) tarafından
Türlü yaptığım zaman koyuyorum güzel oluyor ama közlenmiş patlıcanla denemedim hiç
tarafından
Türlü
Türlü değilde böyle patlıcan közlemesini baharatlasam yoğurtlasam ondan sonra salça sosuyla üstüne tavuk yapsam güzel olur diye düşünmüştüm ama
-Reklam-
0 oy
(2,304 puan) tarafından
Karnıyarığı tavuklu yaparım güzel oluyor koz patlıcanı da hünkar beğendi gibi yapabilirsin et yerine tavuk kullanıp 
tarafından
İşte bende şöylempatlıcanı baharatlasam yoğurtlasam salça sos tavuk kavursam  koysam nasıl olur diye düşündüm
0 oy
(15,854 puan) tarafından
Türlü yapınca bazen tavuk kullanırım ama közlenmişle hiç denemedim olsa olsa hünkar beğendi olur közlenmiş patlıcan ve tavuk 
tarafından
Ben de patlıcanlı baharatlasam yoğurtlasam ondan sonra salça soslu tavuk yapsam olmaz mı acaba
0 oy
(1,771 puan) tarafından
Besemal soslu patlıcan közlemesi güzel oluyordu netten bakın altina koyarsınız tavuk sote yaparsiniz üstüne 
tarafından
Bende öyle düşündüm ama besamel değilde yoğurtlasam salça soslu filan yapsam siye düşündüm
(1,771 puan) tarafından
Öylede olur nette güzel tarifler var bakın işte tavuk ne fırında falanmi yapcaksiniz
tarafından
Yok canım tavuk göğsü
(1,771 puan) tarafından
Ozaman sote olur alinazik gibi yapin
tarafından
Aynen öyle daha mantıklı olacak şimdi kafamda kurumca internetten bakmak istemedim ama tavukla patlıcan nasıl olur bilemedim iyiymiş :)
0 oy
(5,727 puan) tarafından
Alinazik gibi yap. Yoğurtlu köz patlıcan üzeri tavuklu yemek 
tarafından
Bende öyle düşündüm salça sos filan
0 oy
(1,119 puan) tarafından
Patlıcanı normal meze yap yoğurtlu sarımsaklı

Yanına çıtır tavukla bulgur pilavı yap
(1,119 puan) tarafından
Bilemedim şimdi
tarafından
Alinazık tarzı işte çakma hdjsnsn
(1,119 puan) tarafından
Nasıl olur diye bilemedim yani canım
(1,119 puan) tarafından
Dene gör canım
(1,119 puan) tarafından
Yine kötü birşey çıkmaz ortaya
0 oy
tarafından
Karnıyarık yap tavuklu çok severim lezzetli oluyor 
tarafından
Aşkım o kadar vaktim yok ya :D közlenmiş patlıcanlarım var zaten :)
0 oy
tarafından
Hünkar beğendi olabilir 
tarafından
Alinazık türü yapacağım :)
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Sarimsak yogurtla patlicani birlestir uzerine tavuk sote koyarsin bol soslu mis gibi olur birde pirinc pilavi afiyet olsunn :)
tarafından
Üstüne birde salça sos olur mu bende öyle düşündüm
(2,803 puan) tarafından
Tavuğu varya dogra az su koy tuz yağ altini kis kaynamaya baslayinca sonra butun suyu ceksin yaginda az kavrulsun cok lezzetli olur uzeri icinde az salça domates varsa bir tane rendele sarimsak baharat ekle yag ekle sulandir pisir mis gibi sos olur afiyet olsun

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 65 göst.
27 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mryftma (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 246 göst.
26 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Melismutlu (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 125 göst.
14 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Ayzblt (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 301 göst.
14 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Ayzblt (9 puan) tarafından soruldu

378,371 soru

11,325,634 cevap

34,778 kullanıcı