0 oy
196 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Oğlum 3 buçuk yaşında pek konuşamiyor bende nöroloji doktoruna götürdüm emar ve egg çekindi beyninde az bı su birikmesi varmiş 6 ay sonra tekrar emar dediler

Ve bu su birikmesi hafızaya yakın biyerde olduğu için konuşmasına etki edebilir dedi

Egg de ise hareketlilik var az bişey dedi ne demek olduğunu soruyorum belli belirsiz ciddi bişey deyil diyolar ama içim içimi yiyor bizi Ankara'ya sevk ettiler bulunduğumuz yerde doktor sıkntisi var çünkü bide 2 defa kan verdik ikiside yüksek çıktı degerlerin neden böyle oluyor bilmiyorum

Çocuğumun duruşta hicbiseyi yok çok şükür sadece konuşmasi yetersiz ama muane ettirdikce biseyler çıkıyor dil terapisi aliyoz 1 sene olacak nerdeyse çok az bı gelişme var ama hâla cumle kuramiyor

6 Cevaplar

0 oy
(408 puan) tarafından
Allahim şafi ismiyle şifasını versin insAllah korkmayın Rabb'im size bağışlasın 
tarafından
Amin saolun
-Reklam-
0 oy
(4,588 puan) tarafından
Rabbim şifa versin canım inşallah önemli birşey çıkmaz bilgim yok postun yukarı çıksın 
tarafından
Amin saol
0 oy
(8,851 puan) tarafından
Rabbim korkutugunuza ugratmasin inşallah çok geçmiş olsun 
tarafından
Amin bı konuşsa rahatliycamda
(8,851 puan) tarafından
O kdr iyi anlıyorum ki seni benimde 4 yaş dili 2 yaşla uyumlu
tarafından
Benimkide 2 yaş cikti sen goturdunmu doktora emar falan cekindimi
(8,851 puan) tarafından
Eeg cektikde emar çekmedi egg temiz çıktı dil terapistine gidiyoruz bizde
tarafından
Bizim egg hafif hareketli imiş
(8,851 puan) tarafından
Ankara'ya gitikten sonra banada yaz ne demiş doktor diye
tarafından
Yazarım inşallah temiz der duani eksik etme çocuğumun adı deniz kaan
(8,851 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah doktor der hiç birşeyi yok içini ferah tut iyi düşün iyi olsun sen de sürekli dua et anne duası çocuğa zırh gibiymis
tarafından
Ediyorum etmezmiyim dualarım hep evlatlarima
(8,851 puan) tarafından
Tek evlatlarına etme canım ben her namazımda Allah'ım çocuğu olmayana evlat hasta olana şifa ver işsizlere hayırlı kapilar aç derimsonra çocuklarım için dua ediyorum
tarafından
Herkese ederim canım bende
0 oy
(2,621 puan) tarafından
Bizim bir tanıdığımızin çocuğunda da aynı durum var ama o doğduktan 6 ay sonra farkediliyor kafa yapısı büyük ameliyat oldu 2 sene oluyor tabi durumu şimdi iyimis 
tarafından
Bize ameliyatlik bı durum yok dediler ilaclikta yok dediler ama bilemiyorum Ankara'ya gidip herşeyi sorcam
(2,621 puan) tarafından
Evet sor farklı olabilir canim sizin ki Allah sifa versin
0 oy
tarafından
Rabbım safi ismi hürmetine şifa versin 
tarafından
Amin çok saol
0 oy
(2,878 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin inşallah 

Neler konuşuyor mesela azmı konuşuyor yada konuştuğu kelimelerde bozuklukmu var canm 
tarafından
Bozuk konuşuyor ve az
(2,878 puan) tarafından
Anladım canm Rabbim şifa versin

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 76 göst.
12 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2prensannesi. (1,361 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 147 göst.
9 Şubat 2024 Aile kategorisinde Masum anne (317 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 88 göst.
+1 oy
6 cevap 260 göst.
11 Mart 2022 Aile kategorisinde Kader hamza (25 puan) tarafından soruldu

397,158 soru

11,878,716 cevap

35,995 kullanıcı

...