0 oy
335 göst.
Aile kategorisinde (104 puan) tarafından

Kayınvalidem durup dururken bebek var mı diye soruyor daha 4 aylık evliyim kayınpederim çok istiyormuş o bakarmış:D ahahahhaha

24 Cevaplar

+1 oy
(191 puan) tarafından
Yapsınlar bitane ahahaha 
(792 puan) tarafından
:))))
(104 puan) tarafından
Ay gerçekten daha ilk aylardan itibaren şeyini çıkardılar
(375 puan) tarafından
Bebek sevmeyi özlemişler yazık kız:)) severim böyle torun seven nene dedeleri.
(104 puan) tarafından
Ama birime sürekli özellikle yeni evli birine bebek bebek diye tutturulmaz
(375 puan) tarafından
Onların zamanında yoktu öyle evliliğin tadını çıkarma yada eşlerin birbirini tanıma süreci evliliği rayına oturtma süreci vs. Şimdiki gençlerin düşüncesini bilemezler yani hoşgörü ile karşılamak lazım. En kısa zamanda deyip geç:)
-Reklam-
+1 oy
(2,717 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Bu kısım  az geçince  oğluma  benzesin 

Adını  biz koyalim 

Bizle  kalsinda dicek haberin  olsun 

Denendi onaylandi☺️
(104 puan) tarafından
Ay tövbe o zaman cadıya dönerim
(2,717 puan) tarafından
Bizde döndük ☺️☺️
0 oy
(9,600 puan) tarafından
Laf başa gelince ortalıkta kimse görünmez emin olabilirsin 
(104 puan) tarafından
Kayınpederim bakmasın zaten yaa ona mı güvenip yapcam :D
0 oy
(1,072 puan) tarafından

İnanma güvenme yolda kalırsın :)

(104 puan) tarafından
Kayınpederime güvenip asla çocuk yapmam sık ısrarları beni rahatsız ediyor
0 oy
(212 puan) tarafından
Sabaha kadar konuşsunlar kendini hazır hissettiğin an düşün onların düşündüğünü umursama bile ne kadar ayıp ya nasıl bebek getirsin diyebiliyorlar ben 2 gebeligimdede utancımdan kimseye gebe olduğumu söylemiyordum millet ne kadarda geniş 
(104 puan) tarafından
Bu kadar çok sormak beni rahatsız ediyor yaa
(212 puan) tarafından
Takılma onlara çocuk çok zor çok sabır işi neyin ne olduğunu anla sorduğunda;biz şuan düşünmüyoruz rahatsız oluyorum sürekli çocuk muhabbeti acmanizdan  tavır koy onlarane senin hayatından
0 oy
(1,215 puan) tarafından
He var yarın çıkacakmış gelcenmi de bana öyle sorunca ben aynı şeyi diyorum eşim tabi daha sert tepki veriyor gençciz herkesin var diye bizim olmak zorunda değil canım isteyince olur öğrenirsiniz diyor 
(104 puan) tarafından
Yani biz eşimle ne zaman hazır hissedersek o zaman 4 aydır aynı soru sıktı beni
(1,215 puan) tarafından
Ben bunu 3 sene çekiyorum canım dur daha iyi günlerin :))
0 oy
(624 puan) tarafından
Gaza gelmeyin bir Allahın kulu bulunmuyor doğum yapınca
(104 puan) tarafından
Hayatta gelmem sadece sıktı
0 oy
(117 puan) tarafından

1.yi yapsan 2.yi isterler . Bu şekilde bı döngü işte :)

0 oy
(2,802 puan) tarafından
En az 1 sene istemiyoruz, evliliğimizin keyfini çıkartacağız. O yüzden sormana gerek yok anne, biz korunuyoruz diyeceksin ( öyle olmasa bile). Bir daha sormaz.
(104 puan) tarafından
Ay vallaha hep diyorum ben uzun bir süre düşünmüyorum diye
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Bmyle dediklerinde kem küm etmeden istemiyoruz şimdi  1 2 sene sonra de sert dille anlarlar o zaman nefret ediyorum şu tip insanlardan maalesef ki babannem halam da öyle hatta kocam köyde bir akrabanın oğlu evlendi 3 ay oldu evleneli ibo torun yap sevelim çocuk belli kırmamak için güzel konuşuyor çünkü 80 yaşında babannem diyorum sizene siz mi bakacaksınız millete bu sorular sorulmaz belki çocuğu olmuyor belki tedavi görüyor bilemezsin can acıtır sus diyorum en azından biraz da olsa anlıyorlar 
(104 puan) tarafından
Evet valla çok haklısısın
0 oy
(684 puan) tarafından
Bir aylıkken başladı bende 3 yıla yakın sonunda oldu hamile iken hemen arkasından bir tane daha yap birinciye biz bakarız ha isim konusunu demiyorum bile hamileyken sinirden sancım çıktı daha neler neler

Hayatımızı yaşayacağız deyip geçin eşiniz sizi tutuyorsa:) 
(104 puan) tarafından
Hayatta isme karıştırmam
(684 puan) tarafından
Bende o kadar içimde bir isim vardı ne olursa olsun koyarım derdim ama işte babasının ismi oldu yanına tabi başka bir şey koydum ama o isim içimde ukte:(((
0 oy
(7,019 puan) tarafından
Kendisi dogurdun bitane o zaman başkasının bakacağı çocuğu niye doğuran bacım 
0 oy
tarafından
Taze evlisin yaa bebek bekliyorlar ilk torun mu olacak yoksa var mi torun 
(104 puan) tarafından
İlk olacak
tarafından
Bu kadar istekli olmaları normal ama sana şunu diyeyim 1 sene çocuk yapma eşinle vakit geçirin bir birinizi tanıyın çocuk olduktan sonra hamilelikte bulantı o bu şu insan gezemiyor pek sonra hop cocuk ele geçince istemeden sen ve esin arası uçurum oluyor sen yorgun esin ilgi isteyecek o yüzden 1 yıl boyunca hayatınızı yaşayın gezin tozun sonra bebe yaparsınız benim aklım başımda olaydı kolay kolay çocuk yapmazdım kendimi hazır hissedince yapardım ama işte ben çok severim çocuk sevmek başka her an her saniye bebeyle birlikte olmak başka 2 yaşında şimdi az uz düzeni biraz oturdu
0 oy
(3,083 puan) tarafından
He he çok bakıyorlar 2 sevip herkes evine geçiyor 
0 oy
(13,069 puan) tarafından
Kayınpeder istiyorsa çocuğu yapacak kişi ben değilim de :)
0 oy
(646 puan) tarafından
Onlarin zamaninda bekleme olmayinca simdide oyle olsun istiyorlar kirmadan hayırlısı olsun baba anne de insallah yakin zamanda olut de ama kendin istedigin zamn yap :D
0 oy
tarafından
Ayyy şu cahil insanlar yokmu beni öldürüyorlar yaa olmadı o emzirsin Allah'm yaa ne kadar fikirsiz düşüncesiz insanlar var onlara ne istersen 1 sene 2 sene beklersin onlara ne yani bi kere daha sorarlarsa düşünmüyorum suan kendimi ne zaman hazır hissedersem o zaman olacak de kestir at en sinir oldugum sey
0 oy
(185 puan) tarafından
Niye onlar mı bakacak miş çok istiyorlarsa kendileri yapsın :))  zaten bu yaş grubunu anlamam evlilik sadece çocuktan ibaret değildir oğlum evlensin soyu devam etsin çocuk olsun olmaz böyle iki. Kişi sevip evleniyorsa onşarın kararı çocuk yapmakta yapmamakta ne zaman yapacağına kendi karar vermesi de daha bismillah ne kadar olmuş evliliğini yaşa geç toz birbirinize zaman ayırın çocuk olunca böyle olmuyor malesef 
0 oy
(299 puan) tarafından
Banada öyle dediler sonra bakmayı birak burnumdan getirdiler çocuğum yeni doğdu lohusayken evi terkedecektim . Kimseye Güvenme kendini ve eşini hazır hissettiginde düşün 
0 oy
(1,088 puan) tarafından

Babam bakarsa sen yap anne de :D

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 474 göst.
12 Mart 2024 Aile kategorisinde Asilomm (408 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 258 göst.
18 Aralık 2023 Aile kategorisinde Anne-bebek (761 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 537 göst.