0 oy
78 göst.
Aile kategorisinde (333 puan) tarafından
Bütün gün asla sesi çıkmaz kendı kendıne durur bazen kendı kendıne uyur gaz sancısı yok denecek kadar az ama gece oldumu bu saatlerde 1,2saat aplıuo susmuyo uyumuyo emmek istemiyo meme verince daha çok ağlıyor 

2 Cevaplar

0 oy
(1,451 puan) tarafından
Kolik olabilir. Gece aynı saatte ağlayıp susuyosa saatlari takıp et. Cok ağladıgında suya flan sok 
(333 puan) tarafından
Anlamlandıramadıgım şey gündüz okadar uslu bir bebek ki kendı kendıne uyur hiç eziyet etmez uyanık oldugundada kendı kendıne durur ama gece oldumu uyumuyor ağlıyor meme bile kabul etmiyor zor uyutuyorum uyumak istiyor ama dalamıyor saatleri takıp edeyım dediğiniz gibi
(1,451 puan) tarafından
Kolik büyük ihtimal canım
(333 puan) tarafından
Büyük oğlumda kolikti gece gündüz durmazdı küçük oğlum daha iyi sadece gece 1,2 saat yapıyo uykusuzluğa alıştım artık sadece öyle ağlaması üzüyor
-Reklam-
0 oy
(257 puan) tarafından
Valla aynı sorunu brnde yaşıyorum ya gündüzleri duruyor gece oldu mu uyutana kadar akla karayı seçiyorum. Benimki 70 günlük
(333 puan) tarafından
Aynen ya şimdide kucağımda uyuyo beşiğine koyunca uyanıyo sankı sabah ki bebeğim gidiyor yerine başka bebek geliyo
(257 puan) tarafından
Tıpatıp aynını yaşıyorum. Yalnız değilmişim. Neden böyle olduğunu anlamıyorum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 102 göst.
0 oy
6 cevap 112 göst.
15 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miracinannesi.34 (662 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 64 göst.
5 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gizemlianne (206 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 273 göst.
19 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,640 soru

11,364,479 cevap

34,841 kullanıcı

...