0 oy
284 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Size de oldu mu

Ben bir türlü istemiyorum ya

12 Cevaplar

+1 oy
(3,685 puan) tarafından

Hormonlardan :) hormonlar normal seviyeye gelince geçer eskisi gibi olursunuz

tarafından
6 ay oldu
(3,685 puan) tarafından
İlk 1 yıl normal bir süreç. Emzirme döneminde salgılanılan prolaktin hormonu cinsel isteksizlik yapar. Östrojen ve androjen hormonunu baskılar. Bu hormonlar da cinselliğin en etken hormonları.
 Normale dönecek korkma :)
tarafından
Ah bilmiyordum teşekkür ederim
(3,685 puan) tarafından
Vücudumuz için yararlı bir durum hiç stres yapmayın. Uterus yani rahmimiz yorgun onun dinlenmesi için vücutsal bir denge. Ha eşinizden de kaçmayın hiç
tarafından
Haklısınız düzelecek inşallah
-Reklam-
0 oy
(2,350 puan) tarafından
evet bendede oldu ya 
tarafından
Eskiden böyle değildim,
Eşim de sanacak onu istemiyorum halbuki psikolojik olarak istemiyorum galiba
0 oy
(1,185 puan) tarafından
Bende böyle bir şey olmadı bilmiyorum 
0 oy
(1,185 puan) tarafından
Bende de aynı sorun var hiç olmasa aklıma gelmez bu durum beni çok üzüyor 
0 oy
(592 puan) tarafından
Afedersiniz kadınların çoğu orgazm olmuyor yani erkek en sonda o zevki alıp boşalıyorya çoğu kadında bu olmuyor o yüzden bence cinsellik istemiyoruz, bendede olmuyor o yüzden bende soğuyorum ama doğumdan sonra soğuyanlar sanırım psikolojikmen doğum ağrısı sonra bebek bakma emzirme derken kadın değilde sadece anne gibi hissediyorlar sanırım tabi benim şahsi görüşüm yani başka birsuru neden olabilir 
tarafından
Kız maşallah hiç mi isteğin gitmedi
tarafından
Yok valla gitmedi doğum yaptım 40ı bekleyene kadar anam ağladı :D
tarafından
Aman gitmesin ne güzel ya burcunuz ne akrep mi :D
tarafından
Yok kız terazi Burcuyum ben :D kadınlar heriflerden kaçar normalde ama bizde tam tersi artık herif benden kaçar
(832 puan) tarafından
Kadınlarn ortak derdi galiba  çok sonra insan vücudunu bedenini tanıyor kadınlardaki istekszlk sonu erkeklerinki gbı bitmemesi bence pozizyonda önemli:D
0 oy
(96 puan) tarafından
Geçen gün de bu tarz post atmıştınız sanırım bu durum eşinizle aranız da tatsızlık oluşturuyor. Bende aynı durumdayım 5ay oldu doğum yapalı gram istemiyorum eşim de benden neden kaçıyorsun diyor illa ki yakınlaşma oluyor her defasında hayır diyemiyorum ama eksisi gibi değilim oda farkında konuştum süt hormonu salgılayan prolaktin hormonundan sebep cinsel istek de azalmalar olurmuş geçici senlik değil dedim ısrarcı değil üstüme gelmiyor anlayışla karşılıyor ama önceden daha farklıydı tabi şimdi önceliğim kızım oldu boş vaktim de dinlenmek istiyorum yemej temizlik vs yoruluyorum 
tarafından
Yok canim ben ilk defa sordum. Evet kaçıyoruz gibi oluyor. Süt hormonu mu ondan miymis
(96 puan) tarafından
Evet ben araştırdım süt hormonu salgıladığı için cinsel isteksizlik olurmuş bazılarında bi kaç aya geçermiş bazıların da emzirmeyi kesene kadar devam edermiş
0 oy
tarafından
Doğumdan sonra oluyor ama zamanla düzeliyor canım piskolojik olarak oluyor bence o 
0 oy
(96 puan) tarafından
Ha bir de adam yanıma geliyor sanki yabancı biri gibi sanki başka biriymiş gibi içimde bir damla bile cinsel istek yok acaba bu geçici mi yoksa hep böyle mi olacak 
(96 puan) tarafından
Benide rahatsız ediyo ama napiyim önceden afedersiniz ben giyinir kuşanır hazırlanırdım sanki tüm dünyanın yükü bendeymiş gibi hissediyorum bir de korunuyoruz ben hap kullanıyorum tekrar hamile kalmaktan korkuyorum kızım 5aylık çok küçük
tarafından
Benim de oğlum 5 aylık bende hamile kalırım diye korkuyorum gerçekten.  Bir de ben çok rahat ilişkiye de giremiyorum kasıyorum hala, off ne zor hersey
(96 puan) tarafından
Evet bir de o var çok canım yanıyor sanki bekarlık ilk ilişkiye girmeye çalışır gibi eşim de diyor ara veriyoruz o yüzden alışmadı diye doğru söylüyor ama napiyim kasıyorum kendimi
tarafından
Bende kasıyorum , adamın zevki de kaciyor bazen
(96 puan) tarafından
İnşallah en kısa sürede düzelir bu durum. Bundan sebep doktora da gitmek istemiyorum çünkü
0 oy
tarafından
Ayy bnnnn ikinci dogumum ilkinde olmadida bunda oldu 9 ekimde dogum yaptım hala istemiyorum Allahdan cocuk uyumuyoda esim bekleyip uyuya kaliyo erken kalktigi icin 

İyi bisey degil insAllah duzeliriz 
(96 puan) tarafından
Ya resmen kendimi gördüm :))) bazen gece başımda bekliyo Hadi kızı uyutalım da odamız gidelim diye kız ds uyumuyo yada sabaha karşı uyursa kaçışım oluyor :))) trajikomik ya
0 oy
(4,270 puan) tarafından
Bence tüm sorumluluk kadına kaldığı için yorgunluktan cinselliği ikinci plana atıyor. Benim eşim gayet sorumluluklarının bilincindeydi. Hiç böyle birşey yaşanmadı o yüzden
tarafından
Emziriyorum canım ve yoğun emziriyorum bebeğim 5 aylik sürekli memede
(4,270 puan) tarafından
Yoğun emziriyorsan bi de senin vücut cayır cayır prolaktin pompalıyordu. Nam-ı diğer libido killer :D
tarafından
O ne kiz
(4,270 puan) tarafından
İstek öldürücü :D
tarafından
Ahhaha doğru bak o
0 oy
tarafından
Kendi açımdan konuşuyorum. Ben de soğuma olmadı ama şu şekil gün içinde sürekli çocukla uğraşıyorum, hem çocuk hem ev işi hem yemek. Akşam olsun da herkes uyusun ben de kendi başıma dinleneyim diye can atıyorum. Aşırı yoruluyorum bu yüzden de bana dokunulsun istemiyorum. Ama oldumu da asla affetmem :) :) arada libidom yükseliyor, dişil enerjimi kullanıyorum. Sonuçta ihtiyaç :) 
tarafından
Ah dogumdan önce bende öyle bir vardı ki o dişil enerji,  eşim yetişemiyordu :D şuan daha bebeğim 5 aylık umarım toparlanırim
tarafından
Zaman geçtikçe toparlarsın canım :)
0 oy
tarafından

Ben normalde istekliyimdir. Çocuk doğduktan sonra bir süre bende de oldu. Ama bende tek göğüs emme olduğu için özgüven eksikliği oldu. Cinsellikten soğudum sütten kesince istek fırladı yine çünkü göğüsler esitlendi biraz. Hamilelikler de hiç etkilenmiyorum 9 ay boyunca olsa hiç hayır demem. ☺️

Benim isteksizlik goguslerin eşitsizliğindendi çok fenaydı ya şükür eskisi gibi değil şimdi. 
tarafından
Çok şükür düzeldi
tarafından
Aha bittik desene :D
tarafından
He ya göğüsler benim ince cizgim her bebe yok edecekse. İki tane yeter bana Allah bağışlasın yeterli. ☺️
tarafından
Allah bağışlasın caanim
tarafından
Amin canım cumlemizin inşaallah.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 28 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde heygirls (364 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 140 göst.
8 Eylül 2022 Aile kategorisinde Nergisss (390 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,886 göst.
5 Ocak 2024 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 474 göst.
2 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Miracinannesi.34 (667 puan) tarafından soruldu

379,835 soru

11,370,170 cevap

34,853 kullanıcı

...