0 oy
1,869 göst.
Diğer kategorisinde (316 puan) tarafından

Kızlar başta söylemek istediğim  

Linç tayfası uzak dursun kırıcı olurum bende. 
Kınayacak olan varsa da Allah başına versin... 
4.5 yıldır evliyim 2 yaşında oğlum var. 
Eşim oldu olası hep erken bşalıyor ve ben tam zevk noktasında yarım kalıyorum kasık agrım oluyor. Böyle böyle soğudum eşim yüzünden. 
Eşinle bu konuyu konuş diyeceksiniz. Konuştum... 
Fakat elimde olan bir durum değil diyor. 
Farklı yöntemler deneyin diyeceksiniz. Denedik... 
Anlayacağınız 4.5 senelik evliliğimde hiç bir cinsel ilişkide zevk almıyorum. Eşim yüzünden soğudum... 
Ablamla bu konuyu konuştum ya doktora gidin yada istek artırıcı ilacı kullanın. Erken boşalma içinde sprey yada ilaç kullansın dedi. 
Sanırım son çare olarak ablamın dediği şeyler kaldı. 
Ne alabiliriz ne yapabiliriz hiç bir fikrim yok. Cinselliği nasıl kurtarabilirim? Gerçekten hiç isteğim olmuyor bazen tacize uğramış gibi his ediyorum. Asla 1 nebze bile zevk alamıyorum. Hep bende birşey yarıda kalıyor ve kaşığımda ağrı olarak kalıyor. Üzgünüm bu konuyu buraya açtığım içinde. Ne yapacağım bilmiyorum? :'(

34 Cevaplar

+8 oy
(2,588 puan) tarafından
Korunuyorsanız prezervatiflerin geciktirici olanları var onlardan kullanın daha geç boşalma olur kaldı ki kısa sürede bitiyor olması sizin zevk almayacağınız anlamına gelmez sizin zevk almanız için neden uzun sürsün. Önce sizi tatmin edip sonra devam etsin sizin de orgazm olmanız lazım ki rahatlayasınız bunu olmak için de uzun süre yapmaya gerek yok partnerin rolü büyük. Kimse de ayıp deyip prim yapmaya artı almaya çalışmasın evliliğinizi kurtarmak için elbette sorup öğreneceksiniz. 
(316 puan) tarafından
Ya aradığım yorum buydu gerçekten çok güzel demişsiniz. Dediklerini dikkate alacağım
(2,803 puan) tarafından
Ya ayni fikirdeyim af edersin cinsel birlesim sadece o pozisyon deilki ön sevisme denilen bir sey var ve bence o işden daha guzel ki kadini tatmin etmenin yolunun bu oldugunu dusunuyorum
-Reklam-
+1 oy
(988 puan) tarafından
Ben doktora sormuştum psikolojik demişti isterse tutabilir zamanla süre uzayabilir demişti 

Doktora gitmiyorsa bitkisel ya da eczaneden bisyler bakın canim
(316 puan) tarafından
Bilemiyorum hep böyleydi eşim
Bitkisel olarak nereden temin edebilirim
(988 puan) tarafından
Ben hiç bisy kullanmadım canım internetten araştır istersen ya da aktara danış
(316 puan) tarafından
Bir araştırma soruşturma yapayım
0 oy
(575 puan) tarafından
Tek çözüm Dr a görünmek canım bide acaba ilk o sana mastürbasyon tarzı yapsa senin zamana yakında ilişkiniz başlasa ikinizde yakalarsınız belki o anı olmaz mı 
(316 puan) tarafından
Yapıyoruz canım onuda yaptık ama yok aynı değişmedi birşey
0 oy
(5,727 puan) tarafından
Doktor doktor doktor, konu kilit. Eşini ikna et doktora gitsin
(316 puan) tarafından
2 aydır dil döküyorum doktora gidelim diye. Adamda tık yok. İpe bağlayıp götüremem koca adamı kendisi düşünmüyorsa benim yapacağım ne olabilir ki. İlk baştan beri diyorum doktor görmeli seni diye erken boşalma sorunu var diyorum. Ama yok
(5,727 puan) tarafından
Rest çek o zaman, sen doktora gitmiyorsan sana ilişki miliski yok de.
(316 puan) tarafından
Öyle yapacağım artık günahsa günah olsun ne yapayım
(4,094 puan) tarafından
Doktora gdince de cozum olmaz egerki haftada bir falansa. Sık iliski ile bunun cozumu.  Zamanla zamanla kendini kntrl etmeyi ogrenecek. Sprey mipret de kolay kolay ise yaramiyor
0 oy
(1,431 puan) tarafından
 Cinsellik tek erkek için değil kadında zevk almalı. Sizin baya uzun sürmüş bu süre zarfında eşin hiç arastırmadı mı nasıl çözüm bulurum diye. Hastaneye karşıysa ki karşı olmamalı bu onun elinde olan biley değil ama kesinlikle seni düşünmüyo bitkisel şeylerden faydanlanmalı
(316 puan) tarafından
Doktora gitmiyor 2 aydır dil döküyorum kafadan sildim Doktoru. Bitkisel ürünler kaldı kendisi bunu yapmazsa tamamen cinselliği bitirebilirim. Kendi düşünmemeli bir erkek karşı tarafında rahatlamaya ihtiyacı var.
0 oy
(1,009 puan) tarafından
İlk sefer erken olur beş dksonra ikinciyi yapın canm öyle öyle uzayacak süre ,sprey uyuşturuyor ve erkekde hissizlik oluyor hapda her bunye kaldırmaz çarpıntı yapar
(316 puan) tarafından
İkinci asla olmadı bizde. İlkinden sonra asfalta yapışmış sakız gibi oluyor yerinden kalkamaz oluyor duşu bile Allah'ın emri ile alıyor
(15,856 puan) tarafından
Kız kusura bakma çok güldüm asfalta yapışmış sakız lafına :D
(1,009 puan) tarafından
Vitamin eksikliği vardir canım büyük ihtimalle yoksa her erkek ister ikinciyi bal yedir fındıkyedir kız
(316 puan) tarafından
Bencil ya onu anladım ben kendimi düşünüyor
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Sprey var eczaneden alabilirsiniz kullanın işe yarıyor zamanlada düzene girer 
(316 puan) tarafından
Ay burdakiler de hepsi akraba ya utanırım ben
(4,986 puan) tarafından
Eczacilarin hepsimi akraba
(316 puan) tarafından
Evet ilçede 3 tane eczane 3de akrabası eşimin benimm
(4,986 puan) tarafından
Haaa
Ozaman İnternete istiycen
(915 puan) tarafından
İnternet spreyi sipariş et canım kapına kadar geliyor kimse bilmez de
Aldığında çok faydası görürsün
0 oy
(92 puan) tarafından
Inan bende 5 senedir çekiyorum Hatta nefret bile ediyorum hergun bana dokunmasın diye dua ediyorum daha içime girmeden erken bosaliyo ben napayım bu yüzden kadınlığımi unuttum 
(316 puan) tarafından
Zor ya pek sanmıyorum
(92 puan) tarafından
Hiç uğraşamam naparsa yapsın
(915 puan) tarafından
Sen de internetten sprey sipariş et canım
Evliliğin için
(92 puan) tarafından
Her yolu denedim ben yok tik yok bazen diyorum ben nasıl hamile kaldım
(915 puan) tarafından
İnternetten sprey sipariş ettin mi
0 oy
(3,003 puan) tarafından
İkinci tur deneyebilirsiniz 

Yada ilk turda öncelik senin olabilir esin bir süre daha giyinik kalsın seninle ilgilensin sonra 2. Seviye geçersiniz.

Hiç biri olmuyorsa onun olduktan sonra ,seninle devam etsin  anladığım kadarıyla aynı zamanda bencil esin bu bile havanizi değiştirir.
(316 puan) tarafından
Maalesef ki ilişkide bencil. Ne yaptıysam boş resti çekeceğim birdaha ilişki olmayacak diye
(3,003 puan) tarafından
O zaman senin sürecini kısaltır onu ortada bırakmaya ne dersin ,zorla empati...

Sen gündüzden bazı şeyleri düşünmeye başla akşam için önceden kişisel bakım ve özellikle iç çamaşırı seçimi için aynada kendini izleyerek hazırlan. Kendi yakistirdigin şeyler giy biraz da süslen gündüzden kendini motive et akşam olur olmaz çekil kenara onun ki bitmesin boşlukta kalsin☺️☺️

Haa tabi işten gelince önce keyfini kaçır bugun olmaz diye düşünsün  yoksa o önce olur yine..
(316 puan) tarafından
Vallahi dediğin şey her gün oluyor evin içinde bakımım giyimim hep vardır. Ama aynı değişmiyor hiç
(3,003 puan) tarafından
Hayir gunluk bakım gibi değil sana giymekten hoşlandığın sana iyi hissettiren enerjini yükselten şeyler seni motive eden. Bak canım şimdi bazılarımızın temiz nevresim takar yeni temiz nevresim gaza gelir ,kiminin de daha derin uykusu gelir.Bazimiz özellikle seçtiği bir çamaşırı giydiğinde daha motive olur sen de sana ozguven enerji veren şeyler ne ise gündüzden planlamaya giymeye başla kendin bir tık daha hazır ol anlaminda yazdım ☺️ kocam için değil kendinin icini gıcıklayan şeyler ne ise onu yap
0 oy
(1,872 puan) tarafından
Sprey yada sık sık pozisyon degisin . Bir defa daha deneyin yani tek seferle kalmayın
(316 puan) tarafından
Denedik canım bir çok seyi
0 oy
(12,791 puan) tarafından
Doktor başka çaresi yok bu işin. 
(316 puan) tarafından
Gitmiyor maalesef ipe bağlayıp sürükleyemem kendisi bilir ilişki de olmaz
0 oy
(673 puan) tarafından

Aynı ben aynı sene aynı yaş çocuk:Delimde değil diyor o kadar anlatıtorum ama yok sadece kendi nefsini düşünüyor Dr de çalıştıgı için zaman yok vardıya da iken gittik Dr hamile olmaman gerek dedi o ara çocuk istiyoruz diye bıraktık 

Bitkisel falan kalbe zarar verir diye hiç yanaşmıyor sevdiğim adamdan Bu yüzden nefret eder duruma geldim

(316 puan) tarafından
Ah ah aynı bizi anlattın
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Canım kimse inkar etmesin ama cinsellik evliliğin temel taşlarından biri tabii ki derdini sorup yardım almaya çalışacaksin şey dicem acaba eşin önce seni orgazm etse daha iyi olmaz mı senin için yada beraber olmadan biraz önce eşin bosalsa biraz daha uzun sürebilir 
(316 puan) tarafından
Bilemiyorum denedik bir çok şeyi bakalım regl oldum regilden sonra deneyeceğim aynı sonucu verirse doktoru eve getireceğim
(1,501 puan) tarafından
İnşallah işe yarar Dr a ihtiyacınız kalmaz canım
0 oy
tarafından
Ay vala bende sevmem bir kaç defa başıma geldi o ne yani kullanılmış gibi hissediyor insan kendini araştırın canım ne gerekiyorsa yapın onun elinde olan bir durum değil kötü olmayın birbirinize yıllardır niye buna bir çözüm bulmadınız ki ya herşeye bir çözüm var bunada vardır 
(316 puan) tarafından
Çözüm çok aradım doktor doktor diye diye bir oldum artık kendi haline bıraktım
tarafından
O umursamıyorsa kötü vala hani tamam onun suçu dgeil ama çözüm aramiyorsa sadece kendini düşünüyorsa vala sende yanaşma o ne öyle bazen başıma geliyor banyo yaptığıma değmiyor insan ister istemez zevk almak istiyor yani
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Erken bitiyor dediğiniz kaç dakikayı kapsıyor acaba 
(316 puan) tarafından
2 dakika bile sürmüyor bir bakıyorum üstümüzü giyiyoruz
(2,803 puan) tarafından
2 dakikada çok az bir sure  duş alması bile 15 dk
0 oy
(181 puan) tarafından
Şimdi canım benim birlikte olunca ilk birliktelikte çoğu erkek hemen boşalıyor benim eşimde öyle ama şöyle bir şey var ilk boşalma da hemen bırakıyor mu yani yeter mi diyo. Eğer öyleyse bu adam sadece kendini düşünüyor biz eşimle birlikte oluruz ilki hemen gelir ikinciye temizlenir oda geç sürer ben yeter diyene kadar 
(1,409 puan) tarafından
Benimkide ilki nekadar uğraşsa tutamıyo kendini ikinci defada yapinca bitmek bilmiyo bırakmıyo yeter desemde :D :D
(316 puan) tarafından
İkinci asla yapmıyor çok bencil bu konuda
(181 puan) tarafından
Benimki de valla
(181 puan) tarafından
Dinen hakkına giriyor farkındadir umarım
0 oy
(6,199 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Opette bir stand var cikolata satılıyor geciktirici olarak kullanılıyor genelde bir deneyeblirisniz 
(316 puan) tarafından
Hemen araştırıp bakıyorum canım
(6,199 puan) tarafından
Yani sana smdi ss almak isterdim bakıp ama ismi dilimin ucunda smdi girip arastirsam baksam yRin öbür gün eşim gelince denk gelse hayırdır der sıkıntı yaji ;)

Kutusu kırmızı siyah
0 oy
(626 puan) tarafından
Zor bir durum pek bi bilgim yok umarim cozum bulursunuz
(316 puan) tarafından
İnşallah canım ya
0 oy
(4,925 puan) tarafından
Canım asla linclik birşey değil, normal birşey hatta,canım Trendyol da geciktirici spreyler var ondan sipariş et,ise yarıyor,kaynanam ve kayınbabam kullanıyordu orda gördüm ve kaynanam memnundu ise yaramış düşün 60 yaşındaki adam da bile etkili olmuş
(316 puan) tarafından
Vay anasını ya yaşlı insanlarda ki iştaha bak birde bizde ki :((
0 oy
(119,153 puan) tarafından
erken olmasi bi rahatsizkik bunu sadece dr cozer mauyene ve gerekirse ilaxla baska turlu cozulmez
(316 puan) tarafından
İkna olmuyor canım doktor için bende ne yapacağımı bilmiyorum doktoru en son eve getireceğim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 575 göst.
8 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,642 göst.
0 oy
6 cevap 253 göst.
25 Aralık 2021 Aile kategorisinde Nzl123 (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 937 göst.
19 Ekim 2021 Diğer kategorisinde aysegulayse (15 puan) tarafından soruldu