0 oy
343 göst.
Aile kategorisinde (8 puan) tarafından
sürekli beni azarliyo cok sikildim kizlar sizce napmaliyim hep alttan alıyorum nolcak böyle bilmiyorum 

18 Cevaplar

+1 oy
(2,736 puan) tarafından
Yine o malum post alttan almaktan başka çarem yok kocam konuşulacak insan değil gidecek yerim yok 

Neden gidecek yerin yok kaçarak mi evlendin 

Ailen senin arkanda durmak zorunda

Her şeyi geçtim niye seni azarlamasjna izin veriyorsun böyle yaparsan ailenin evine tek gidersin diyeceksin

Niye ekonomik özgürlük kazanmadan evlendin

Evlenmeden önce eşini tanimiyor muydun 
(1,953 puan) tarafından
Post sahibi değilim ama ,bu saydiklarinin hiç biri bende yok iki üni mezunuyum,ailem çok bana düşkün ,severek uzun sürede evlendik ,evlenmeden hiç böyle değildi aşırı kibardı neyse bizimkide aynı ya ,her istediğim alınır, ekonomik yönden çok rahatım ,iki dediğim bir olmaz ,

velhasıl aileler yanında asla yapmaz da, bir toplum içine girelim ,beni azarlıyor hatta dün akşam yaptı yine ,yemeğe çıktık, yemekte burnumdan geldi resmen ,haa rezillik çıkar diyeceksin onuda denedim kaç kere hatta direk  sinirimi tutamadım çanta falan vurup dövüştüm  kavga ettim rezil ettim yok gene bir süre düzeliyor bir hafta sonra gene aynı ,sürekli konuşuyorum bu durumu anlamıyor ne yaptım ben der kavga ederiz yani bende bilmiyorum bazı adamlarin modelleri böyle ya ,bosansam aile içinde yapmadığı için herkes çok iyi tanıyor eşimi ama bir beraber bir yere gidelim su sandık kokusunu izledin mi karsu'nun kocası reha evdeki sakın adamın içinden öyle bir adam çıkıyor aynısı yani sadece aldatması yok,çok bunaliyorum baya düşünüyorum ne yapacağım diye ,sırf sinirden sigaraya başladım bu adam yüzünden
(2,736 puan) tarafından
Dizi izlemiyorum canım bilmiyorum o dediğin diziyi Allah yardımcın olsun ne diyim
-Reklam-
0 oy
(1,197 puan) tarafından
Alttan alma sende karşına al konuş .
(8 puan) tarafından
öyle konuscak bi tip degil iste
0 oy
(11,076 puan) tarafından
Milletin yanında kavga etmeyin de, evdeyken bi konuşsan. Kimsenin yanında bana kötü davranma bi sorunumuz olursa evde halledelim falan diye anlatsan işe yaramaz mı... Yaramazsa da alttan almayı bırak bence artık
(8 puan) tarafından
kac kere dedim yine ayni alttan almayi biraksam napim ki gidecek hicbir yerim yok
0 oy
(2,698 puan) tarafından

Eve gidince sende onu azarla yada deki birdaha annene adımımı atmam edebini takınacaksın ben sana saygılı oluyorsam sende bana olacaksın ailenin yanında beni rencide edemezsin diyeceksin kız az konuş sende susma sözde ailesinin karşısında bak bak ben erkeğim sözüm geçer gıkını çıkaramaz diyor işde ego tatmini 

(8 puan) tarafından
ayn öyle yapiyo Allah'a havale ediyorum onu cok canimi yakiyo Allah hakkindan gelsin
0 oy
tarafından

Bir kez yaptı böyle birşeyi . Uyardım daha sonra dikkat etti ama ara ara yapmaya yeltenir gibi oluyor da yapmıyor . Egolarını bizlerin üzerinde tatmin etmeye çalışıyorlar yemezler :D

Sende uyar sert bir şekilde hemde . Net ol yani 

(8 puan) tarafından
kac kere uyardim o duzelmiyo
(1,558 puan) tarafından
Bnimkide öyle o ederse bnde ederm hiç cekinmem :)☺️
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Benim kaynımda böyle sürekli kızıyor eşine öküüzmüsün diyor davar falan diyor kız içeri gidip ağlıyor falan kocam bi gün sen dövecem hakareti görceksin falam diyo hepimiz kızıyoruz hala aynı.8 sene kızle sevgili oldu aşkından ölerek aldı ki seviyorda ama amacını anlayamıyoruz 
0 oy
(372 puan) tarafından
muhtemelen alttan aldigin icin ustune tpenee binmeye alismis hazir cevap olacaksin bi dahakine ben de seni bozarim de.bi kez de sen boz biraz da o alissin dycem bu sefer ortada aileniz alay konusu olacak ay bilemedjm allah hidayet versin 
0 oy
tarafından
Benim eşim Bi defa yapsın bi daha rüyasında görür ailesinin yanında
(214 puan) tarafından
Bu sebep yüzünden gitmiyorum ne bayramda ne seyranda mesafe güzeldir herkes haddini bilir
tarafından
Aynen öyle
0 oy
(354 puan) tarafından
Alttan alarak zaten başta en büyük hatayı yapmışsın cnm eğer eşin sana böyle bir şey yapıyorsa o dk tepkini gösterecektin bak bakalım bir daha yapıyor muydu sen niye alttan alıp kendini ezdiriyorsun ki
0 oy
tarafından
Benide bi kere azarladı kaynanamın yanında normalde yapmaz anası var diye dedim ki hayırdır ne bu laflar dedim anan var diyemi bu sözler normalde böyle yapmıssın ve sakın bir daha bana annenin yanında böyle konuşma susmam dedim kaynana ne diyon kiz ben varım diye niye desin dedi ben bilmiyorim artık kimı neyi kanıtlamaya çalışıyorsa dedim  sonra eşime baş başa için söyledim böyle bir şey bir. Daha istemiyorum kızacak bir konu varsada odamızda başbaşayken söyle dedim öyle tamam demişti bir dahada yaşanmadı
0 oy
(1,436 puan) tarafından
Benim eşimdede çok nadirende olsa var ama hemen tepkini koy bende altdan aldım bikaç kez baktim yo bku cikiyo bende onu kendi ailesinin yanind hep  sözel saldırdım ondan sonra sadece susmayı oyrendi
0 oy
(676 puan) tarafından
O bku benimkide yedi bı ara bende ses etmedim baktım olmuyor karşılık vermeye başladım artık azarlayamıyor 
0 oy
(10,520 puan) tarafından
Benimde eşimde öyle yapıyordu en son bu pazar pazar gununden beri asla yüz vermedim yanına yaklasmadim gittim çocuklarla uyudum asla ama asla özür dilemeyen adam geldi özür diledi bidaha yapmicam.faln diye 

Alttan aldıkça tepeye çıkıyorlar maalesef 
0 oy
(1,953 puan) tarafından
Bizde de var aynı model ya bazen bu adamla mutlumuyum degilmiyim anlamıyorum her dediğimi alır iki dediğimi bir yapmaz ailesinin yanında değilde dışarı ciktikmi bir azarlamalar gerginlikler ne oluyorsa konuş konuş anlamıyor dün yemeğe çıkardı yemekte durduk yere azarlıyor hayır kendi çıkardı çıkarma o zaman kelin merhemi olsa kendine sürer canım bizdede var aynı model ,dışarda rezillik çıkmasın diye seslenmiyorum eve gelince konuşuyorum kızıyorum kavga ediyorum , kedi gibi oluyor tamam hayatım tamam hayatım herşey kabul vs vs 

İki gün sonra bir dışarı çıkalım toplum içine gene aynı soğuyorum resmen sırf bu yüzden bosanmayi bile düşünüyorum 
0 oy
(197 puan) tarafından
Benim de öyle bir değişiyor oraya gidince aşkım demeye utanıyor bir şey istiyorum dalga geçer gibi cevap veriyor ama baş başaykenöyle değil anlamadım gitti ben karşılık veriyorum sonra kavga çıkıyor 
0 oy
(3,017 puan) tarafından
Bunun için altan almaya gerek yok bir kere al karşına konuş rahatsızlığını dile getir tekrarlanması durumunda o esnada kavga çıkarma ama hemen aynı anda soğuk rüzgar estir.Fark edilir derecede mesafe koy evde o an olan herkes fark etsin dozunu sen ayarlarsın birsey olmamış gibi diğerleri ile de iletişime uzun uzun geçme kısa kısa konuş bazı şeyleri duymamış gibi anlayamadım tekrar soyler misin gibi bir tavra gir.

Esin sana saygı duyduğu kadar saygı göreceğini öğrenirse daha iyi olur. 
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Canım benimki de öyle yapıyordu ilk zamanlar bende alttan alıyordum baktım olmayacak bende misafir filan dinlemedim o bana bir söylese ben iki söyledim bir bağırsa iki bağırdım sonra bıraktı bu huyunu
0 oy
(298 puan) tarafından
Annesinin yanında azarladiginda bir kere sende tepki ver ve karşı gel sende onu rencide et .en fazla kavga çıkar orada ama bir daha annesinin yanında  egosunu tatmin edemeyeceğini seninde sesini çıkarıp karşı geleceğini anlar .doğru bir yöntem değil ama bazıları bundan anlar malesef .kısasa kısas yapacaksın .10 kere kalbin kirilacagina bir kere kavga et Allah aşkına susmayın şu adamlara her kavgada bosanirsam ne yaparım diye düşünmeyin .boşanmak apayrı bir olay ama bazen insan istediğini elde etmek için kavga etmesi tartışması gerekiyor .bazı öküzler anlamaz edepten hayadan .cemkireceksin görecek hava atmayi

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 413 göst.
21 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 577 göst.
13 Ekim 2022 Aile kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 240 göst.
22 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Vidividi (1,538 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 1,964 göst.