0 oy
70 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (233 puan) tarafından

image

Kızlar 25 haftalık gebeyim bugün ayrıntılı ultrasona girdim ultrasondaki Doktor dedi ki Bebeğinizin kafasında iki tane boşluk var beynin iki yanında sınırdaymış birisi 9.32 bir tanesi de 9.33 tabii ben böyle şeyleri takılmıyorum Allah izin verirse Ben hissediyorum çocuğum sağlıklı olacak Rabbim bana imtihanıysa da buna bir şey diyemem 10 olursa sorun oluyormuş

2 Cevaplar

0 oy
(233 puan) tarafından
Yok mu kızlar 
-Reklam-
0 oy
(8,417 puan) tarafından
Bunu yaşamadım ama kızım için down sendromlu, kalbinde ve bağırsağında parlaklık var dediler. Şuan 4 aylık ve maşşalah sağlıklı bir bebiş. 
(233 puan) tarafından
Maşallah canım Allah bağışlasın Aslında ben gitmeyecektim de sonradan bir karar verdim gideyim dedim bu 2 gebeliğim ilk oğlumda her şeyin yaptırdım çok şükür bir şeysi yoktu ama doğduktan sonra böbrek yetmezliği teşhisi koyuldu çocuğun bir böbreği büyük bir böbreği küçük bir de demişlerdi böbreği çok iyi diye Bunda da gittim 2 beynin arasında boşluk var benim tanıdığım bir arkadaşım vardı Onun çocuğu da öyleydi kapandı benim kalbimden geçen benim bebeğim sağlıklı Sadece biraz Merak ettim diyebilirim

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 47 göst.
27 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Acvbn (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 54 göst.
6 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ysmnynr (375 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 140 göst.
28 Nisan 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 246 göst.
9 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kkesma (60 puan) tarafından soruldu

381,711 soru

11,427,347 cevap

34,987 kullanıcı

...