0 oy
98 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (268 puan) tarafından
Arkadaşlar bebeğim 3 ay 2 günlük. 1-2 haftadır uykuları bozulmwya başladı. 1 hafta önce 1 saat arayla uyanan oğlum şimdi yarım saatte bir kalkıyor. Önceden 2 saat uyurdu. Bu aralar daha çok huysuz gibi. Uyumuyor uykuya zor geciyor. Sürekli ağzından su akıyor dili hep dışarıda elleri ağzında. Ateslenir gibi oluyor bazen ama o kadar değil yani. Bunlar diş çıkarma belirtileri mi ? Birde sürekli ayakta olmak istiyor oturmaya da başladı artık 

9 Cevaplar

0 oy
(1,193 puan) tarafından
Komşumuzun kızı 3 aylıktı dış çıkarmıştı ama üç aylık bebek nasıl oturmaya başlıyor anlamadım beli ağrır onun 
-Reklam-
0 oy
(2,053 puan) tarafından
Kimi bebek çok erken çıkarabiliyor damaklarina bak bakalım. Eczaneye sor bebeğinize uygun diş jeli varsa alın kullanin. Bazen calpol verin en azından ağrısına iyi gelir gece uyur. Zeytinyağ kurude yapabilirsiniz damaklari rahatlatır. Oturması için çok erken 
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Evet ama ne zaman çıkacağı belli olmaz dişler yer yapıyor  3 aylık bebeği asla oturtma sakına
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Ben oğlan gibi 3 4 ayda dış çıkardı oturmak istedi tutamadı kendini 5 6da oturdu emekleri tez canlılar 
0 oy
(16,127 puan) tarafından
Benim bebem 1 hafta sonra 4 aylık olacak. 1 buçuk aya yakındır salya akıtıyor elleri hep ağzında kulakları kaşınıyor sanki kulaklarını kasimaya çalışıyor emzirirken göğsümü de ısırıyor. Damagi da çok hafif beyazladi dış çıkarma belirtileri bunlar 
0 oy
(445 puan) tarafından
Şişkinlik beyazlık varsa diş çıkartıyor denebilir benim kızım da 4 aylık doktor diş çıkartıyor dedi dediğiniz gibi şeyler var 3 aylıktan beri ama ben üç hafta önce fark ettim şişliği hala öyle duruyor parmagini ısırıyor gibi yapıyor hala 
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Tetagil kullan cnm temiz içerikli ağrısını alır en azindan
0 oy
(2,813 puan) tarafından
Oglm 5 aylık daha tam oturtmuyorm kuyruk soukumu batar ishal olur diyorlar , benm oğlum da dışı çok çok kaşınıyor parçalıyor ellerini ateşi çıkar gbi oluyor çıkmıyor az bişi kalpor veriyorum gece raaht uyusun diye tez vakitte çıkarır insalalh 
0 oy
(2,013 puan) tarafından
benm oglum bes aylıkken 2 tanesini cikarmisti sanirim genetik etkende var bende disim cikmis halde dogmustm damaklarni elinle kontrol et sertlik cikinti varmi diye

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 65 göst.
24 Eylül 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Seda-444 (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 160 göst.
12 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Hayatsarti2 (347 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 74 göst.
1 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Semos.0111 (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 413 göst.

381,704 soru

11,426,677 cevap

34,987 kullanıcı

...