0 oy
717 göst.
Diğer kategorisinde (506 puan) tarafından
Çocuğunuzu arkadaşınız annemm diyerek sevse tepki verir misiniz 

46 Cevaplar

+5 oy
(7,958 puan) tarafından
Mutlu olurum ben bende çok sevdiğiklerimin cocuklarina oğlum kızım annem derim. Ne var ki bunda gerçekten analari olmam çocukta mutlu olur birde sürekli zırt pırt demem de
-Reklam-
+1 oy
(2,698 puan) tarafından

Herşeye bu kadar takılmayın bence annem diyince annesi olmuyor sonuçta ne bilim bana komik geliyor birisi annem dedi diye tepki mi vereyim belki ağız alışkanlığıdır ben sevdiğim hiç bir arkadaşımı kırmadım bu zamana kadar yapmam da 

0 oy
(2,267 puan) tarafından
Aramdaki samimiyete bağlı 
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Hayır vermem
0 oy
(7,025 puan) tarafından
Yooo tepki vermem ona sevgisinden öyle diyordur annem dedi diye annesi olmadı ya.
(7,025 puan) tarafından
Aaaa üstüme iyilik sağlık  :D
tarafından
Sukufe sen nasılsın bu arada çok aktif girmiyorum:)
(6,512 puan) tarafından
Öğlen uyanmak bir zevk meselesi benim için ;) şukufe senin gelinde yatar ha öğlene kadar diyim sana şimdiden:D
(7,025 puan) tarafından
Çok şükür iyiyim Sevgicim ben de çok aktif sayılmam asıl sen nasılsın hamilelik nasıl gidiyor ne kadar kaldı  :)
(7,025 puan) tarafından
Ben de uyumayı çok severim ama benimkiler izin vermiyor bizde gelinimle toto totoya verir yatarız ohhhhh missss :D
0 oy
(5,980 puan) tarafından
Arkadaş yazmış samimiyete bağlı. Bazen benim de ağzımdan çıkıyor anneeem diye. Dikkat ediyorum ama bazen olabiliyor
(2,267 puan) tarafından
Yaa ben dedim onu bi iki mesafeli arkadaşım var istemem onlar söylesin mesela ama diğer türlü sıkıntı yapmam bende
0 oy
(15,224 puan) tarafından
Bazı insanlar öyle sever. O tarz biseyse bişey demem.
0 oy
(1,570 puan) tarafından
Valla ben genelde söylüyorum mesela kızım o abla falan diye ondan sonra oma gore seslenir ama asla anne demez ya isminle seslenir yada abla der yada ben nasıl soyluyorsam öyle der 
0 oy
(674 puan) tarafından
Hiç takılmam böyle şeylere öyle dedi diye annesi olmuyor. Ben o şekilde sevmem ama sevene tepki göstermem yani.
0 oy
(8,933 puan) tarafından
Tepki vermem benimde 7 aylık oğlum var onu severken annecim diyorum bundan alışkanlık ki hangi bebeği sevsem hep annecim diye seviyorum 
tarafından
Vay be 7 aylık oldu mu :,)
(8,933 puan) tarafından
Daha dün hamileyim bugün büyüdü disi çıktı bile :)))
0 oy
(602 puan) tarafından

Kız bende istemsizce öyle seviyorum küçük bebek görünce sonra kendimi frenliyorum ağız alışkanlığı işte annesinin hoşuna gitmez die:)ben tepki vermezdim Şahan 

0 oy
tarafından
Arkadaşım yok. 5 sene öncesine vardı. O annem diye sevse çok mutlu olurdum. Ama onun haricinde kimseye izin vermezdim. Kardeş gibiydik o yüzden onu kıskanmazdım. 
tarafından
Aminn inşallah canım. O arkadaşımdan sonra arkadaş edinemedim 7 sene arkadaşlık ettik. O 7 sene içinde sanki arkadaşım değil öz kardeşim gibiydi. Yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez her gün birlikteydik o bize gelir, ben onlara giderdim. Hep birlikte uyurduk. Evlendi eşi 2 vardiya çalışıyordu. Gece gidiyor sabah 8de geliyordu. Eşi olmadığı zamanlar yanına gidiyordum, yine birlikte uyuyorduk salonda. Eşi geldiğinde de eşinin yanına gidiyordu. Güzel zamanlardı. Ondan sonra arkadaş edinmeye çalıştım ama onda olan her şeyi arkadaş edinmek istediğim insanda aradım. Bulamayınca da soğudum insanlardan. Eşim çok kez iş arkadaşlarını çağırdı eve beni götürdü eşleriyle arkadaş olayım diye. Ama olmadı kafa yapımız uymadı hiç biriyle. Hala o arkadaşımın özlemini çekiyorum. Aklıma geldikçe boğazım düğümleniyor. Her gün emircan iğrek can dostum şarkısını dinliyorum o şarkı da bizi buluyorum.
(1,032 puan) tarafından
Sen anlatırken kendi arkadaşım geldi aklıma. Benim de vardı öyle bi arkadaşım, konuşmadan anlaştığımız, her derdimizi sevincimizi birlkte paylaştığımız. O iş yerinden benden erken çıkıyordu her gün iş çıkışı benim iş yerime gelirdi mutlaka bi sigara içimlik uğrardı yanıma. Benim evliliğimi desteklemedi. Kendine göre haklı sebepleri vardı. Ben de çok aşık olmuştum gözüm karaydı dinlemedim onu. O yüzden koptuk gittik malesef. Ben de çok özlüyorum. Siz neden koptunuz arkadaşınla
tarafından
Sen böyle sorunca gerçekten hiç bir sebep bulamadım :)
(2,803 puan) tarafından
Duygu krts canm arkadasinin basina birseymi geldi yani yokmu artik
tarafından
Başına bir şey gelmedi canım. Sadece bazen yasaklı arkadaşlar olur. Bizim hikayemize de eşim tarafından sınırlandırma geldi :)Kızımdan 1 yaş büyük oğlu var gizliden gözlüyorum. Geçenlerde babası ameliyat oldu bir tanıdığımı gönderdim babasına kan versin diye. Gizliden gizliden takip ediyorum zor zamanında dolaylı yollardan yardımcı oluyorum.
0 oy
tarafından
Olabilir bence sonuçta ağız aliskanligi oluyor ben bazen istemsizce gorumcemin kızına diyorum aliskanlik
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Bazen ben de kuzenimin çocuğunu öyle seviyorum ama bilinçli olarak değil tabiki. Sürekli sürekli derse hoşlanmam ama ara sıra ağızdan kaçabiliyor.
0 oy
(5,493 puan) tarafından
Samimiyete bağlı ve çok şükür hiç başıma gelmedi en yakınım teyzem diye sever 
0 oy
(222 puan) tarafından
Bazı kişilerde alışkanlık o kelime ya takılmam ilk çocuğuma görümcem annem diye severdi ama benim annemin adı kızım sinir olurdum ama sonra alıştım artık takılmıyorum onun da kendi çocuğu oldu zaten öyle demiyor :) 
0 oy
tarafından
Her şeye de tepki vermeyelim bence ya :) 
0 oy
(2,099 puan) tarafından
Veririm zaten kimsede sevemez
0 oy
(203 puan) tarafından
Samimi arkadaşım var o ilk doğduğunda hep annem bebeğim derdi sıkıntı yapmadım kardeş gibi olduğum bi arkadaşım ve tek arkadaşım hala da der 
0 oy
(646 puan) tarafından
Bence ben de tepki veremem çünkü annem söylüyor bişey diyemiyorum ama annenin bile evladına annecim dememesi gerekiyor doktorlar öyle söylüyor 

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 993 göst.
25 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Ceku balm& (621 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 818 göst.
22 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 457 göst.
4 Şubat 2020 Aile kategorisinde Sedax (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 816 göst.
17 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Ümran❤efe❤sadık (1,722 puan) tarafından soruldu

380,051 soru

11,377,003 cevap

34,862 kullanıcı

...