0 oy
817 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Annem 3 gündür hastaydı basını kaldıracak hali yoktu . Hastaneye götürdüler bi serum ve 4 iğne verdiler . Korona testi yapıldı tedbir amaclı dediler bugün sonucu çıktı Pozitif.  Anneme söylemedik üzülmesin diye . Bugün durumu daha iyi toparlanmış ama neden bilmiyorum çok çok korkuyorum.  

Kaybetme korkusu sarıyor içimi.  Canım yanıyor ağlamak isteyip aglayamiyorum.  Nolur dua edin ANNEMe iyi olsun . Dualarınıza Anneme de yer verin. Kimin duası kalbi o olur bilinmez . Bir çoğunuz hamilesiniz, kabul olur derler hamilelerin duası. ALLAH RAZI OLSUN SIMIDEN..

36 Cevaplar

+1 oy
(14,079 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
ALLAH annene şafi isminin hürmetine şifa versin tez zamanda sağlığına kavuşsun çok üzüldüm gerçekten ama ALLAH büyük inşaallah çabucak iyileşir...

RABBİM sevdiklerimizi başımızdan eksik etmesin şu korona illeti bir an önce bitse de içimiz rahatlasa her an bir korkuyla yaşamaktan yorulduk vallahi☹
tarafından
Çok yorulduk hemde çok. O kadar korkar oldum ki anlatamam. Allahım razı olsun canım güzel dileklerin için teşekkür ederim
-Reklam-
+1 oy
(2,332 puan) tarafından

Çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin inşallah annene de bütün hastalara da :(

tarafından
Amin canım amin insallah
+1 oy
tarafından
Allah acil şifalar versin canim uzulme bisey olmaz benimde ablam oldu atlati evde korkma gecer cabuk ınşallah 
tarafından
Inşallah kuzum.  Teşekkür ederim.
+1 oy
(207 puan) tarafından
Rabbim Anneni seze bagşlasn
tarafından
ALLAH razı olsun
+1 oy
(7,972 puan) tarafından
Rabbim annene acil şifalar versin canm tez zamanda atlatip eski sagligina kavuşur insallah
tarafından
ALLAH razı olsun canım
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun. Rabbim şifa versin ❤️ 
tarafından
Amin canım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Panik yapmayın Allahın izniyle atlatır bugun bizimde bi akrabamız taburcu oldu çok şükür 
tarafından
Ilk.defa yakınımdan biri oldu . Inşallah geçer.  ALLAH razı olsun
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Rabbim sifa versin insallah
tarafından
Amin canım sağol
0 oy
(654 puan) tarafından
Allah acil şifalar versin seni anlıyorum benimde babam öleli 5 yıl oldu annemiz var başımızda bide abim ama annenin başında olması kadar güzel.hic bisey olamaz bnmde annem hastanede yattı iki ay önce felan hep.agladim dua ettim bisey olmasın diye taburcu oldu şimdide sol tarafım tutmuyo diyo oğlumu zor.tutuyo elinde Allah annelerimizi başımızdan eksik etmesin inşallah 
tarafından
Çok çok zor bi durum herkes bi yana insanın annesi bi yana . Sağol canım amin .
(654 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin canim 
tarafından
Teşekkür ederim kuzum
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım Allah size bağışlasın inşallah birşey olmaz atlatır iyi düşün iyi olsun 
tarafından
Inşallah canım amin. Annemle konuştum az önce ona söylememişler sadece şüphe var kendini izole etsin demişler ağlamamak için zor tuttum.kendimi
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Rabbim tüm annelerimizi korusun canım. Bu illet hepimizi o kadar korkuttu ki yanımızda adını ansalar, bulaşacak gibi kaçar olduk. Rabbim hiç birimizi korktuğumuza uğramasın inşallah canım
tarafından
Amin inşallah. HER zaman insanin korktuğu başına geliyor annem o kadar dikkat ediyordu ki evden çıkmaz her temizliği yapardı.  Amin inşallah sağol canım
0 oy
(105 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabb'im şafi ismiyle şifa versin inşallah 
tarafından
Amin canım Allah razi olsun
(105 puan) tarafından
Senden de canım
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda atlatır ama böyle bi bulaşıcı hastalığı söylenmesi gerek ki annenizde tedbir alsın dikkat etsin bilmezse birçok köşeye bulaşabilir 
tarafından
Annem panik biraz çok korkuyordu coronadan . Şüphe var demişler kendini evde 15 gün izole et herşeyine dikkat et demişler.  Annem odadan çıkmıyor zaten yengem bakıyor ona yemeğini falan yapip veriyor Allah razi olsun
0 oy
(23 puan) tarafından
Rabbim şifalar versin inşallah canım 
tarafından
Amin kuzum insallah teşekkür ederim
0 oy
(887 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun cnm benim kaç gündür hiç halim yok kolumu kaldiramiyorum ama ateş vs .hicbsy yok ama inan dünyanın işini yapmisinmda yorgunluktan oluyorum gibi bnde baktirsam bı başka belirti yok ama
tarafından
Annem de de ateş yok kuzum . Sadece iştahsızlık ve aşırı halsizlik var.
(887 puan) tarafından
İstahimda sıkıntı yok cnm ama halsizlik çok fazla neyse biraz daha beklim bakalım adetimde yaklaştı ondandır belki annene Rabbim acil şifalar versin
0 oy
(48,628 puan) tarafından
cok cok gecmis olsun canim Allah sifa versin
tarafından
Sağol canım amin
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Rabbim sağ saglim koşarak hastaneden çıkmasını nasip etsin ... Durumu daha iyiyse kolay atlatır bilmemesi daha iyi kafasında kurup pskolojisi bozulmaz kadının 
tarafından
Durumu geçen gunlere gore daha iyi olduğunu söyledi.  Annem zaten panik bi kadın üstelik çok korkuyordu coronadan bilse panik yapip daha kötü olabilir diye düşündük
0 oy
(913 puan) tarafından
Canım Allah'ım sana bağışlasın anneni insallah iyi olucak. 
tarafından
Çok teşekkür ederim amin inşallah Allah razi olsun
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Yaaa canım Allah'ım başta annenin sonra da bu illete yakalanan herkesin yardımcısı olsun lütfen kötüyü düşünme her şey güzel olacak anneler güçlüdür annen de iyi olucak inşallah Allah'ın izniyle canım
tarafından
Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim canım. Allah razi olsun.

İlgili sorular

+3 oy
38 cevap 750 göst.
6 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Durunun Annesi (4,288 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 695 göst.
13 Mart 2020 Diğer kategorisinde Özlemm ❤ (902 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 279 göst.
1 Ocak 2024 Aile kategorisinde 0351 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 43 göst.
1 Ocak 2024 Aile kategorisinde 0351 (10 puan) tarafından soruldu

379,117 soru

11,348,409 cevap

34,813 kullanıcı