0 oy
451 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (473 puan) tarafından
Selam kızlar. Bu ara eşim sıkışıkmis. Öyle diyor ama boş şeylere parası var maşallah. Neyse ben ondan gizli 7 Gr altın biriktirdim hep yarım gram şeklinde. Ve şuan benm elimde nakit olarak bir lira bile yok. Yarın dışarı çıkmak istiyorum ama param yok çok sıkıldım evde. Neyse diyorum ki yarım.grm bozdurup harcasam mi diye. Bin TL falan ediyor. Siz olsanız keyfi bozdurur musunuz. Keyfi diyorum ama almam gereken şeyler var yani. 

19 Cevaplar

0 oy
(2,988 puan) tarafından
Alman gereken şeylerin ne olduğuna bağlı acil değilse altin bozdurmam ben şahsen sonra biseyler aldiginda esin zaten parasi varmış benden bos yere istiyor die düşünüp bi daha vermez para
(473 puan) tarafından
Ya acil ama önemli acil değil anlatabildim mi acaba. Bunaldım ama ya. Kendimi mutlu etmek istiyorum kız.
(2,988 puan) tarafından
Ayy aman öyleyse bozdur kiz hayat bi gun o da bugün
(473 puan) tarafından
Demi ama. Öbür türlü yine eşimin işine gidecek yoksa istese veririm ben yani
(2,988 puan) tarafından
Öyleyse hic acıma bosver
-Reklam-
0 oy
(3,331 puan) tarafından
Bozdururum hiçte acımam onlar benim için varlar sonuçta 
(473 puan) tarafından
İşte bende öyle düşündüm
(3,331 puan) tarafından
3 günlük dünya be canım boşver kendini mutlu et
(473 puan) tarafından
Ayn öyle canım yiyim gitsin
0 oy
(389 puan) tarafından
Bozduudurm valla bazen insan bunalıyor iyi gelir hem sonra tekrar yerine yapar koyarsın 
0 oy
(9,007 puan) tarafından
Çok gerekli birşey değilse bozdurmam. Hani bir hastalık halı olur ancak öyle
(473 puan) tarafından
Yok çok şükür hastalık değil ama ihtiyaç diyelim
0 oy
(2,023 puan) tarafından
Gözünün yaşına bakmam valls harcarım. Strese girip bunalacağıma harcarım mutlu olurum :) para bir şekilde doluyor oluyor ama psikoloji zor bacı 
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Hayat gerçekten birikim yapıp ileri dönük düşünecek kadar uzun değil 
0 oy
(11,076 puan) tarafından
Bozdururum net. Ama gizli biriktiremezdim ben o kadar para altın falan. Boş şeylere parası varsa kocamdan da para isterdim açıkçası
0 oy
(1,484 puan) tarafından
Hiç acımam mutlu olacaksam bozdururum tabi benden kıymetli mi
0 oy
(8,926 puan) tarafından
Bozdurup harcarim hiç acımam sjjssj
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Ben acil gerekli birşeyde yada evde temel yiyecek içecek için gerekliyse bozdururdym hiç gezmeye boZmadım valla yinede sen bilirsin
(2,474 puan) tarafından
Birde gizli demişsin canım kocan farketmeyecekmi nerden buldun diye sormazmı
(473 puan) tarafından
O benm birikim yaptığımı bilir. Benm huyumdur her zaman bir param olur bnm
0 oy
tarafından
Ben olsam bozdurmam 
0 oy
(2,667 puan) tarafından
Eşinizden gizli nasıl biriktiriyorsunuz vallaha sasirieyorum ben bir lira bile biriktiremiyorum eşimden habersiz . Ki bütçe de ortak kartlar var. Ailem de atıyor bazen ona rağmen söylemeden duramıyorum. 
0 oy
(8,933 puan) tarafından
Hayat çok kısa hiç değmez bozdur gitsin 
0 oy
tarafından
Helal olsun nasıl birikim yaptım öyle gizli 
0 oy
(1,436 puan) tarafından
Valla bu para konularında eşe hiçbir şey söylememek ne guzel bişeymiş ya ben bildirdiyim an aha boşuna para isteme kendinde para varmış o zaman vermiyceç dedi vermedide , elimde bisey kalmadı ap.tal kafam ne diye soyledimki, evde acil para laızm olursa napcam diyorum ben sana paranin yerini soylerim acil bisey olursa goturursun diyo ama oyle her biriktirdiyimden neden haberi olsunki  bundan sonra olmayacak oyle bişey yapmayacam 
0 oy
tarafından
Alırdım dünyaya bı kere geliyoruz altın orda yatacagina bı işime yarasın bin lirada çok değil bu devirde al kız canına minnet olsun
0 oy
(1,391 puan) tarafından
Sen gibi biriktiremiyorum ama.birimtirsem ve bunalsam.keisnlikle.bozdurururm.aman benden önemli değil.biriktir.biriktir baan göre degil
0 oy
(1,201 puan) tarafından
İhtiyacın için saklamadın mi sonuçta bir tane bozdur harca bişi olmaz yine alirsin borc olmadığı vakit elbet nasipse ama doner merak etme sen niyet et yeter ki

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 279 göst.
15 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Anne.adayii (825 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 290 göst.
6 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Iyiniyetli (707 puan) tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 446 göst.
14 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mavi-beyaz (1,682 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 962 göst.
6 Aralık 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,054 soru

11,377,122 cevap

34,863 kullanıcı

...