0 oy
291 göst.
Aile kategorisinde (707 puan) tarafından

Pandemi parasına çok ihtiyacım vardı çok şükür çıktı Rabbim cikmayanlarada daha fazlasını nasip etsin inşallah.

Kizlar soruma gelirsek.Esimle her zaman kavga ediyoruz postlarima bakanlar bilirler.Ben bu parayı saklayıp boşanma aşamasında kullanmak istiyorum.Ama bir yandan da çocukların çok ihtiyacı var kıyafetleri doğru düzgün yok yazlık.Kizimin hiç yazlığı yok oğlumun birkaç tişörtü var ama.Napsam bilemedim siz olsaniz napardinz?
Ha bide eşim parayı harcayayim biran once diye gözümün icine bakıyor.Guvencemin olmamasını istiyor.

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ciksa kiraya vericez
(707 puan) tarafından
İnşallah çıkar canım.
tarafından
Insallh umudum yok ama nedemisler ruh çıkmayınca umut vardır
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bize çıksa direk kiraya gidicek kapanma gnünden beri eşim çalşmıyor. 
(707 puan) tarafından
İnşallah çıkar.
+1 oy
(215 puan) tarafından
Kardeşime ve ablama çıktı bana çıkmadı. Çıksa kiramı verirdim. Ama sen bence çocuklarının ihtiyacını karşıla derim
(707 puan) tarafından
İnşallah sanada çıkar canım.Bende öyle düşündüm ama bilemedim hala kararsizim
(215 puan) tarafından
Bence hiç düşünme bile. Çocuklarından önemli hiçbirşey yok
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Bana ciksaydi doya doya cocuklarima harcardim ihtiyaclari ne varsa onu alrdm:( bence sendw öyleyap mutlu olsnlar
(707 puan) tarafından
İnşallah daha fazlasıyla para gelir sana canım.İcini ferah tut.Bende düşündüm ama sonrasında da lazım olacak bana para.
(4,101 puan) tarafından
Peki cnm sen  blrsn
(707 puan) tarafından
İşte kafam cok karışık bilemedim napsam.
(4,101 puan) tarafından
Yqni elinde tutablceksen harcam ama gider diosan bari cocuklara gitsin
(707 puan) tarafından
Harcanır kesin de bende hesabımda dursun ellemeyeyim dedim.Ama dediğin de doğru harcanirsa bari cocuklarim sevinsin.
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Eşin nrden almıyor çocuklara
(707 puan) tarafından
Borcumuz çok 50 binlik kredimiz var.Kiyafete sıra gelmiyor canım.
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Bi kısmını harcayıp bi kısmını kaldırabilirsin
tarafından
Bin TL olmayan için gayet çok para sonuçta
(1,446 puan) tarafından
Evet öyle valla
(707 puan) tarafından
Tabiki çok para canım ama harcamaya baslandimi nereye gittiği bile belli olmuyor bu yüzden de el sürmek istemiyorum aslında.
0 oy
tarafından
Parayı at kenara sakla ufak tefek bişey al parasını yüksek söyle hepsini harcamış gibi davran 
(707 puan) tarafından
Çok mantıklı canım öylede yapabilirim.Nerdrn bilecek zaten.
tarafından
Aynen öyle sakla mutlaka
0 oy
tarafından
Eşin parayı biliyorsa uygun fiyatlı alışveriş yerleri bul çocuklar için alışveriş yap para bitti dersin saklarsın gerisini 
(707 puan) tarafından
Biliyor  canım.Cok mantıklı olmazsa öyle yapayim nerden haberi olacak zaten.
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Kıyafet ve çocuğunun ihtiyacını babası karsilasin şöyle ona eskik var de o zaman para vermez mi yardım çıktı ondan mı al der acaba hiç başvurmadan cikmadk desen haberi olur muydu
(707 puan) tarafından
Canım maaşını ben alıyorum borçlarla ben uğraşıyorum ama maaştan para kalmıyor kıyafete anca gıda alıyoruz.Bunada şükür.Haberi var ama daha parayı almadım
0 oy
tarafından
Valla bilemedimki canım bir kısmını kullanıp bir kısmını saklayabilirsin eşinden habersiz
(707 puan) tarafından
Valla yorumlarda öyle yazınca aklıma yattı öyle yapicam sanırım.

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 455 göst.
28 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde _erkenci_kus (473 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 280 göst.
15 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Anne.adayii (831 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 194 göst.
2 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Adalett (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 60 göst.
4 Temmuz 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde sevlev (1,012 puan) tarafından soruldu

381,379 soru

11,417,859 cevap

34,972 kullanıcı

...