0 oy
115 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (208 puan) tarafından
Kızlar iyi geceler bir aydır iki oğlum ve ben hastayız öksürük ateş ilaç iğne serum hepsini denedik çözüm olmuyor neden bu kadar inatçı bu hastalık anlam veremiyorum iki gün geçiyor üçüncü gün tekrar başlıyor bol c vitamini almaya özen gösteriyorum bol sıvı vs ama yok perişan olduk resmen bizim gibi olanlar var mı veya tavsiye verebilir misiniz 

2 Cevaplar

0 oy
(1,626 puan) tarafından
Var var 1 ay once oyleydi oglum sonuc domuz gribiymis 2 3 gun hastanede yattik balgami tam iyileşmedi 2 hafta gecti yine basladi öksürük  sali günü götürdüm yine ilac verdi balgam atamiyor cigeri dolu 2 gundurde atesli cumartesi yine goturecem  iyilesmiyor oglum bi türlü iyilesmiyor tırlatacam az kaldı 
(208 puan) tarafından
Bende öyleyim vallahi çocuklar mahvoldu resmen bende öyleyim gücüm kalmadı ayağa kalkamıyorum çocuklarımla ilgilenemiyorum şuan ateşim var bi yandan çocuğu uyutmaya çalışıyorum ama bende tırlatacam
(1,626 puan) tarafından
Domuz gribi testi yaptırın ona  gore ilac veriliyor
(208 puan) tarafından
Tamamdır çok teşekkür ederim iyi geceler
(208 puan) tarafından
Canım rabbim şafi ismiyle şifa versin inşallah evladına
(1,626 puan) tarafından
Amin canim sizede insallah
-Reklam-
0 oy
(2,782 puan) tarafından
Benim kızımda aynı 3 yaşında evde hava veriyoruz o onu rahatlatiyor 
(208 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim rabbim size de şafi ismiyle şifa versin inşallah
(1,626 puan) tarafından
Ventolin cortair doktor size önermedikce kullanmayin derim ama 1 ayda uzun sure vermeliydi doktorunuz  hele cortair kortizonlu ogluma ventolin ve cortair vermesine rağmen  gecirmemisti oyle hastaneye yatmistik  ama hava makinesine serum fizyolojik koyup verebilirsiniz
(208 puan) tarafından
Doktor hastanede verecekti benim çocuklar durmayınca doktor vermedi tekrar gideyim bi olmazsa verirse alıyım
(1,626 puan) tarafından
Aynen canim
(2,782 puan) tarafından
Canım benim kızım normalde kullanıyorum zaten bunu benim kızımın nefes sıkıntısı var ama ventolin ve serum fizyolojik öksürüğü için veriyoruz ve bunu doktor önerdi bize doktor onermedikce vermesin zaten versin demedim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 33 göst.
0 oy
5 cevap 112 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Kubrabas (200 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 172 göst.
3 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamze1azra (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 153 göst.

399,722 soru

11,956,687 cevap

36,123 kullanıcı

...