0 oy
59 göst.
Diğer kategorisinde (8 puan) tarafından
Selam arkadaşlar ablamın prolaktini yüksek çıkıyor ilaç tedavisi görünce düşüyor normal oluyor ama ilacı bırakıyor bir kaç ay sonra yine yüksek iki gün önce kan verdi 55 çıktı aranızda bu durumu yaşayan sonrasında gebe olan var mı çok endişe ediyor çocuğu olmaz diye yaşayan yada bilen varsa bilgilendirebilir mi şimdiden teşekkürler 

3 Cevaplar

0 oy
(16,504 puan) tarafından
İnşallah olur daa kizz ebruuu sen misinnnn 
(16,504 puan) tarafından
Uzun zmnadir yokum eskileri ario gözüm
(8 puan) tarafından
Benim aşkım benim ❤️ nasılsın bir tanem
(16,504 puan) tarafından
Özele gecioz direkk lan çok özledim seniiiii
-Reklam-
0 oy
(1,191 puan) tarafından
Prolaktini düşünmesi lazım hamile kalmak icon  ama cok kolay dusuyor ilacla hamile kaliniyor dustuhunde baska bir problem yoksa 
(8 puan) tarafından
Başka bir problem yok canım inşallah Allah duysun seni düştüğü zaman inşallah hamile kalır
(1,191 puan) tarafından
Evet canim bende hem pcos var hemde prolaktinim yukseliyordu şükür hamile kaldim dusunce Allah yardimcisi olsun ablaninda
0 oy
(2,872 puan) tarafından
İlaç tedavisi zaten uygulanıyor ama unutmasın ablan prolaktini stres ve üzüntü de etkiler. Hani derler ya sütün kesilir diye aslında prolaktini etkilediği için. Ablana gebelik konusunu kafasına bu kadar takmamasını söyle önce. Biraz rahatlaması da lazım
(8 puan) tarafından
Çok haklısın çünkü aşırı takıntılı biri canım Allah razı olsun senden çok teşekkür ederim ❤️

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 336 göst.
3 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 216 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Ruken kara (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 100 göst.
1 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
53 cevap 1,112 göst.