0 oy
223 göst.
Diğer kategorisinde (824 puan) tarafından

kaynanam iyii bir insan ya iyi anlaşırız severim. kendisini oda beni seviyor herhalde:)) ama burada kaynana postları okuya okuya kaynanamdan soğudum ya hshshgd şaka bi yana öyle Kaynanalar var mı ki cidden ya okudukça kaynanam için şükrediyorum 

12 Cevaplar

0 oy
(17,658 puan) tarafından
Şükret bence bizimkide iyi gibi durur ama alttan alttan halleder isini
-Reklam-
0 oy
(645 puan) tarafından
Anneden öte Kaynanalar var zaten kötü olsa bunu hessedirdin bence ben valla duyduğum sözleri unuttum çoğunu ama bana ne hissettirdiği hiç çıkmıyor içimden
0 oy
(796 puan) tarafından
Nkdr iyi dursa ble yne de kskançlardır bil
0 oy
(3,721 puan) tarafından
Valla burdakileri okuyunca bende kaynanam iyi mi kötü mü karar veremiyorum. Aramaz sormaz hiç bişeye karışmaz gelmez gitmez ne maddi ne manevi hiç bir destek olmaz var mı yok mu belli değil
0 oy
(8,833 puan) tarafından
Benimki de ***** ***** laf sokup duruyo çok gerizekalı. Bir ağzını tutmasını beceremiyo. İyidir hoştur ama şu dili de olmasa. 
0 oy
(5,368 puan) tarafından
Valla bende öyle okudukça Allah'ım çok şükür kaynanam da görümcelerimde iyi ki var diyorum :D
0 oy
(185 puan) tarafından

İyileri tabi vardır yada daha tırnaklarını çıkarmamış damarına basılmamış vardır :D vala zor bacım zor bende bir tane var 6 tane kaynana gelse geçemez onu son  gelin bükücü 

0 oy
(178 puan) tarafından

Bnm kaynanam Bi melek sadecee kanadı eksik hicbirseye karışmaz <3

0 oy
(1,679 puan) tarafından

Evin uzakta ise yavaş yavaş yapar ne yapacaksa ama benim gibi b*ku yiyip alt üst oturursan elini çabuk tutar huzuru bozmak için yeter ki ters düş gerçek yüzünü görmek istiosan:'(

(271 puan) tarafından
Bızde altlı üstlüyüz ve çok zor yüzüne bile dedım eninde sonunda bız bu evden defolup gıtcez gıdın dıyor biliyor gidemicemizi dalga geçiyor aklınca
(1,679 puan) tarafından
O ne ki eşim kendi emeği ile yaptırdı evimi tek sorun bütün. Bina üstüne kaynanamin canı sıkıldı mı satcam gitcem diyor hatta suriyeliye verecekmiş inan benim üstüme kimseyi tanımam iki görümce hiç evlenmemiş evlenmezlerde iki sinsi Elti bir kaynana aile apartmanı pişmanlıktır net ! Cahillik ettim eşimin babası yok diye kandım ev üstüne ev yaptık şimdi o kadar pişmanım ki ağlamadığım gün yok
(271 puan) tarafından
Gel beraber ağlayalım :(
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Bende aynıyım ya burdaki postlari okuyunca bana batiyor hiç göresim gelmiyor
0 oy
(482 puan) tarafından
Allah bozmasın. Kaynana eş şans işidir bence . Şanssızlık konusunda da elime kimse su dökemez:)
0 oy
(33 puan) tarafından
Benim kayınvalidem çok iyidir  hastır severimde kendini asla karışmaz yemeye içmeye gezmeye  ama tam bir menfaat annesi hangi evladi onun işini yapıyorsa işini goruyorsa birde cebinde hangi evladının parası varsa ondan iyisi yoktur hiç düşünmez ki bu evladım da kendisi karısı cocuklari var kendi işini halletsin ben yapa bildiğim kadar yapayım demez kendi işi olmasin benim işim olsun benim.evladim yemesin ben yiyeyim diyor yani 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 396 göst.
23 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 334 göst.
19 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 519 göst.
12 Ocak 2021 Aile kategorisinde Anne (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 626 göst.