0 oy
204 göst.
Diğer kategorisinde (213 puan) tarafından
Doğum yaptım Ağustos ayında kuzenim durum falan attım hayırlı olsun diye ne aradı ne yazdı bu yaz nişan töreni varmış siz olsanız gidermiydiniz 

Annemde ayıp olur ara hayırlı olsun de diyor bana gelince kimse hatır bilmiyor ama 

8 Cevaplar

+1 oy
(1,387 puan) tarafından
Nişana kuzenimin hatrı için değil gidersem anne babasının hatrı için giderdim,anne babası seni tebrik etmisse şayet. Arama konusundada yine kendiyle muhattap olmayıp hala,teyze,amca, dayı her ne ise nisanınız kutlu olsun diye onunla konuşurdum.
-Reklam-
0 oy
(185 puan) tarafından
Hiç bir kuvvet beni oraya götüremez beni bilmeyeni ben hiç bilmem 
0 oy
(3,030 puan) tarafından
Şöyle ki, senin sözüne düğününe geldiyse hayırlı olsun dediyse sen de yap. Ama çocuğu olduğunda sen de arama.
0 oy
(119,640 puan) tarafından
bu kuzen iliskisine bagli mesela ben dogursam.foto atsam kuzenim aramasa ben ararim noluyo len dogurdum niye aramiyon derim 
0 oy
(1,986 puan) tarafından
Bana nasıl davranılıyorsa öyle davranırım ne eksik ne fazla.
0 oy
(9,018 puan) tarafından
Valla nişanlanacak kadar büyük demek ki. Ben gitmem de aramam da. Hatri olmaz onun. Anasını babasını arar hayırlı olsun derim sadece 
0 oy
tarafından
Aramam valla kimse kusura bakmasın ben insan degilmiyim aramayani aramayacaksin 
0 oy
(7,271 puan) tarafından
Eltim bana ne geldi ne aradı ne yazdı doğum yaptım 2 ay olacak numarasının sildim. Böyle bı durumu olsada gitmezdim kesinlikle 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 277 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde Cerenin Annesi (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 216 göst.
22 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Biriiste (412 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 106 göst.
7 Nisan 2023 Aile kategorisinde Ektn (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 82 göst.

382,021 soru

11,437,175 cevap

35,004 kullanıcı

...