0 oy
341 göst.
Aile kategorisinde (33 puan) tarafından
Ailem istemediği için eşimle kaçarak evlendik cok mutluyum eşimi seviyorum oda beni çok seviyor ve kayınvalidem ailem le anlaşmaya gittiğinde bana bir dal bilezik yapacağını söylemiş annemlere iki yıl geçmesine rağmen hala yapmadi ve ben onlara rağmen ikinci torunlarını verecegim onlara gorumcem bir yıl oldu evleneli yeni doğum yapacak ve evlenirken herşeyi yapıldı dün tutturmuş kayın validen kızımın kulağı boş küpe alicam taksın kulagina diyor benim yanımda bende anne birdaha bana asla seni kızımdan ayrı görmüyorum deme duymak istemiyorum dedim neden dedi senin kızının küpesi var sen iki yıldır bana bir gram altın bile yapmayıp ama damadı tarafının adını anıp elin kazandığı çocuk için küpe yapiyorsun benim bebeğime de aldığın bezin hesabini yapmıştın dedim hiç bişe demedi sonra bana söz veripte yapmadigin ne varsa ölmeden önce yapmazsan asla hakkım helal değil dedim sinirim bozuluyor benim bebeğime hiçbir şey takmadı ve kayın validen ile beraber duruyorduk aldığı bezin mamanın lafını yaptı bize 

25 Cevaplar

0 oy
(3,122 puan) tarafından
Bişey diyeyim mi kaynanam beni kızı değil bacısı bile olarak görmesin yeter ki şu yılan gibi zehirli dilini eksin üstümden ha istiyorsa alsın oğlunu artık sussun eşim olmasa ben onu bir dk ekmek istemiyorum valla canımı çok yaktı ama dilerim kendinin de canı yansın
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gelini kızı gibi gören kaynana yoktur iyi rol yapabileni vardır bence. 

Bana da verilen çok söz vardı yerine gelmedi. Damat kıza kul köle olsun ama oğlu bize iki söz söylesin kahirdan ölür. 
(33 puan) tarafından
İki söz söyledi diye kahirlanmaz aksine eşim bana adimla seslense aha bunlar küs deyip eşimi bir kenara çekip fırça atar bilir kendi oğlunun huyunu ama asla kızı gibi benim kızım el kapısında elin kızı da benim kapımda düşünmez
tarafından
Bak işte kötüsü varmış. ☺️
Annesidir bazen öğüt versin diye anlatırsın tabi o zamanlar karşımda nasıl bir insan var bilmiyorum  ne zaman adamla kavga ettiğimizi benle konuşmadığını söylesem hep bir gülerdi.
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Annem kesinlikle belki bizden üstün goruyodur yani asla laf soyletmez ağzınin içine bakar bize almadıgını ona alır bize veriyosa onada verir onu sor bide asla sevmez annemi suratsız gelmez gitmez 3 5 bina ilerde 20 günde bir gelir 1 saat durur herkes der bu dünyaya Hatice'nin gelini olarak gelmek varmış derler 
(33 puan) tarafından
Ananın gelini olmak varmış :):) o zaman ama dediğin gibi bir insanın içinde olucak belkide gelini azıcık yakınlık gösterse sizden daha çok sevicek
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Benim kaynanamın kızı yok iki gelini var bize bir kere yanlışlıkla bile olsa kızım demedi hep memnuniyetsiz ve kusur arayan biri:) salla gitsin..
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Oo benim kaynana büyük gelinini kendi öz kızından daha çok sever 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 1,531 göst.
0 oy
18 cevap 680 göst.
0 oy
18 cevap 487 göst.
7 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Isimsizzlii (3 puan) tarafından soruldu
0 oy