0 oy
625 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından

Canım sanal arkadaşlarım ben evimden paylaşım yaptıkça neden ailenle yaşıyordun diyen çok olmuş her postta ayrı açıklıyorum burdan tümüne bir açıklama olsun haha :D hem de burda kalsın :) 

Kızlar benim eşim öğrenci olduğu için Bayburt’ta yaşıyoruz şuanlık ama geçen sene oğlum doğduğunda sarılık geçirdi ve buradaki hastane yetersiz geldi bende annemle Konya’ya döndüm sonra eşim beni almaya geldiğinde deprem oldu uzaktan eğitim olunca Konya da kaldık o da iş buldu çalıştı sonra okullar bu sene açıldı malum o önden döndü işini de buraya aldırdı şimdi ikimizde evimizdeyiz  çok şükür bayburttayız :) ailemde bizle ama yarın saba dönüyorlar :( 

Basın açıklamam bitmiştir okuyan herkese teşekkürler :D❤️

13 Cevaplar

+1 oy
(2,675 puan) tarafından

Çok şükür bütün uygulama bu gece rahat uyuyacağız :D

tarafından
Oh şükür kız ndnsnsnsnsn
-Reklam-
0 oy
(513 puan) tarafından
Eşin hangi bölümü okuyor canım evliyken okumak çok zor olmuyormu
tarafından
Besyo okuyor son sınıf zaten :) zor oluyor ama oluyor ya işte seviyoruz birbirimizi eşim hem bize hem işine hem okuluna çok güzel zaman ayıran bir adamdır :)
0 oy
(1,227 puan) tarafından
Sen haftada birgün oğlumu annemlere veriyorum ben dinleniyorum diyen idlitt  değilmiydin
tarafından
Cumartesi pazar annemler izinli oluyordu ben de dinleniyordum :) ebet o benim :D
0 oy
tarafından
Bende merak ediyordum neden acaba diye açıklama 6apman iyi olmuş rahatladim))) bende ailemden herkesten uzaktayım şimdilik yaşam ortam böyle gerektiriyor bir sene oldu aileni gormeyeli Rabbim tun büyüklerimize sevdiklerimize uzun ömürler versin ama esim oğlum yanımda tüm boşluklarımi dolduruyor olsun böylede güzel sanada ailenle mutluluklar cnm
tarafından
Teşekkürler canım amin inşallah
Benim için biraz zor oluyor ben ana kuzusu bir ınsanım ya tabii eşimi çocuğumu çok seviyorum evimi çok seviyorum ama biz ailecek çok yakınızdır hiç yalnız büyümedim bunun zorluğunu yaşıyorum
0 oy
(8,322 puan) tarafından
Gerek var mıydı buna kız neden kendinş açıklıyorsun ❤️
tarafından
Aşkım herkes soruyordu bazen yanlış anlaşılıyordum açıklık getireyim istedim :)
0 oy
(2,912 puan) tarafından
İnanılmaz rahatladım :)
tarafından
Hahahaha :D kız komik bir durum farkındayım ama yanlış anlaşılıyordum ailemle kaldım deyince :)
0 oy
(1,219 puan) tarafından

İşte aklimj kemiren o sorunun cevabı sağol kiz:D

tarafından
Hahaha ne demek efenim her zaman kdjdjjdjsjdj
0 oy
(4,174 puan) tarafından
Artık rahat uyuyabilirim sjsjsh şaka bı yana bende merak ediyordum esınle sorunların var diyordum 
tarafından
Yok kız şükürler olsun eşim tam bana göre :D
(4,174 puan) tarafından
Iyı  sukur cnm olmasın
0 oy
(15,992 puan) tarafından

Efendim ama aldığımız duyumlara göre eşinizle aranızda şiddetli geçimsizlik varmış o yüzden ailenizde kaliyordunuz doğru mu?

:D:D:D gazeteciye bağladım sen basın açıklaması diyince. Aklıma şey geldi de benim. Bunden tam 4 sene önce oğluma hamile iken doğum için Adana'ya gittim 2 buçuk ay kadar Adana'da kaldım bizim komşular da ben bu kadar uzun kalınca eşimle aram kötü bosanicaz sanmislar :D

tarafından
Kız herkes öyle diyordu zaten jdjdjdjdj burada çok soruyorlardı borsaya sorarlarsa post paylaştım derim açıklamak çok uzun sürüyor ndndns
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Ohhh be sonunda beklenen önemli açıklama geldi shshshsh
tarafından
Kfjdjskkkks
0 oy
(6,220 puan) tarafından
Hahahahha İdil herkes bu anı bekliyormuş 
tarafından
443 gösterim bunu gösteriyor :D
0 oy
(119,338 puan) tarafından
kiz 1 seme durmussun uzulme bi zahmet ☺️
tarafından
Valla bu gerçekten büyük zahmet bana hiç yalnız kalmadım ailecek çok iç içeyizdir şimdi onlar orda ben burda bana kötü geliyor hiç ailemden uzak yaşayacağımı düşünmüyordum kabullenmek zaman alıyor :)
Ama en büyük şansım eşimin çok iyi bir eş olması nazar değmesin inşallah
0 oy
(1,391 puan) tarafından
Ay kız seni sksjsjsjs çok hoştur Allah kolaylık versin wjsjsks

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 797 göst.
26 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 482 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy