0 oy
851 göst.
Diğer kategorisinde (200 puan) tarafından
Benim eşim olacak anne kuzusuyla 3 yıldır evliyiz bu hep gece çalışıyor işi öyle annesi ve yengesi (abisi vefat etmis) birlikte yaşıyorlar bende onların üst katında eşim gelmeden önce onların ziline basar onların evine gider öyle gelir neyse bugün kaynanam Antalya ya gitti kızının yanına bende 12 buçukta mesaj attım kendi evinin ziline bas annen de gitti zaten dedim tamam dedi ama yine oranın ziline bastı ve yukarıya çıkmadı daha bende gülücük emojisi atıp anahtar kapının üstünde dedim 

24 Cevaplar

+2 oy
(2,750 puan) tarafından
Hadi kapıdan pasta kek verse neyse okudum pastanede çalışıyormuş eşin ama kaç saat napiyor yengenle içerde sende hesap sormuyorsun ikisini de yolar atardim ben olsam
(200 puan) tarafından
Kız saatlerce kalmıyor 5,10 dakka kalıyor napiyorsunuz diyor vereceğini veriyor çıkıyor eve ama ben bu durumdan çok rahatsızım kimde olsa rahatsız duyar sürekli kapının önüne koy sabah alsınlar diyorum da anlayan yok
-Reklam-
+2 oy
(185 puan) tarafından
Bacım sen sakin kalabilmek için kaç kilo papatya çayı içtin ben hayatta sakin kalamam ne işi var anneside yok adam olacak önce kendi evine gelecek ne münasebet yani ne bu 
(200 puan) tarafından
Gerçekten o kadar yoruldum ki bide annesi bunu hep herkesin önünde dile getiriyor yok oğlum gelip beni görmeden asla
(200 puan) tarafından
Eve girmez felan filan
(185 puan) tarafından
Zor vala
(200 puan) tarafından
Burdaki çoğu kişi saçma sapan yorumlar yapmış nasıl rahatsın diye ama kendilerini benim yerime koysalar keşke ses etsem suçlu ben olurum kocası yok adını çıkarmaya çalışıyor felan derler ne bilim çok iğrenç bir aile
+1 oy
(1,100 puan) tarafından
Bir haram iki yengenizle ne işi var
+1 oy
(150 puan) tarafından
Tuhaf geldi. Gecenin bir yarısı çok ayıp evde tek kadın varken.. Sen gözünü aç bence.. ne haberler görüyoruz TV de herşey oluyor 
+1 oy
(1,167 puan) tarafından
Sen şakamasin  Bn o adamı eve almam  ne demek yengesinin  yanına tek başına gitmek   gece yarısı Bn ikisinide o evi de dunyayida başına yıkarım Yalı çapkıni 2  bu kadar rahat olman da pes yani  dicek kelime söz bulamıyorum  bu kadar genişlik rahatlık  olamaz 
(200 puan) tarafından
Geniş ve rahat olduğumu nerden çıkardın ki benim çok mu hoşuma gidiyor ve tek değil çocuklar da uyanık oluyor o saatte
+1 oy
(1,683 puan) tarafından
Ya yok artık cidden. Ne işi var orada Allah aşkına abisinin karısı olabilir ama sonuçta dul bir kadın valla iyi sorun etmion
+1 oy
tarafından
Ben büyük sorun cikarirdim ya ne demek gece oraya gitmek orada durmak tam delirmelik 
+1 oy
(2,919 puan) tarafından
Olayları Beşir gibi izliyomusun sende ev aşkı memnu evi olmuş :)
0 oy
(6,271 puan) tarafından
Ve sende haram olan yengesi ile aşağıda gece saat 1 buçukta hicbirsey demeden buraya yazıyorsun bravo rahatlık,bravo genişlik,bravo birde gülücük atıyor eve de alırsın smdi
(200 puan) tarafından
Napayım defalarca konuştum annesi varken sıkıntı yok napim yani kaç defa dedim ama pastanede çalışıyor eşim poğaça felan getiriyor çocuklarda okula götürüyor tatlı felan getiriyor onları veriyor ben de kapının önüne bırak sabah alırlar diyorum ama laftan anlayan yok
0 oy
(212 puan) tarafından
Neden çalıyorkki alt zili ben anlam veremedim şüpheleniyormusun eşinden
(212 puan) tarafından
Herkezi kendim gibi saf görüyorum napim:)
Saldır kapılarına ne diye evde kocanı bekliyorsun sende insane aşağı inşallah troldur yoksa gidişat çok kötü
(1,100 puan) tarafından
Kafamıza uzay düşse az artık ohale geldik
(212 puan) tarafından
Üzülüyorum ya burada saçma sapan yada doğru ama bana çok ters postlar var kafam yerine gelsin diye bakıyorum daha bi çıldırıyorum
(200 puan) tarafından
Ya şimdi nasıl anlatım öyle ilişki felan yok ortada eşimi biliyorum ben ama yenge yenge değil çok cilveli birşey ben rahatsız oluyorum eşime kaç defa dedim diyor ben onlara uğramazsam laf yaparlar
(212 puan) tarafından
Hayır sen güvenme hem yengesi tek var evde kim ne diyebilirki evli barklı adam sonuçta sanki 14 lük ergen gibi hesapmı verecek onlara
0 oy
tarafından
Bu yenge kac yasinda 
(200 puan) tarafından
Bu yenge 32 yaşında eşimde 25 ama yenge de yenge değil
(500 puan) tarafından
Nasıl yenge degil
(200 puan) tarafından
Çok cıvık çok cilveli
0 oy
(887 puan) tarafından
Nasıl ya ve sende bu kadar sakin misin neden yengenin yanında bu saatte sebep hayırdır n’oluyo yani 
0 oy
(7,972 puan) tarafından

Ayyy noluyo noluyo :D

(1,100 puan) tarafından
Ay hiç sorma neler oluyor neler aşkı memnu çekiliyor
(7,972 puan) tarafından
Bihter ve Behlül ajhajajajj
(1,100 puan) tarafından
Allah hidayet versin
(1,707 puan) tarafından
Oğlum o senin yengen yengen:D
0 oy
(648 puan) tarafından
Ne sacma yaa bunun gercek olduğuna inanmak istemiyorum
(200 puan) tarafından
Valla annesi sürekli gelip bana bizim düzenimiz yok işte gec uyuyoruz eşim için diyor bunları eşimle yüz yüze gelince buranın ziline bas diyorum kaynanam da birşey olmaz benim zaten uykum gelmiyor diyor oğlum beni görmeden yanıma oturmadan gelmez yukarıya diyor :)
0 oy
(1,571 puan) tarafından
Kız ufak atta civcivler yesin bu ne Allah aşkına deseydin gelme orda yat bu saatten sonra zaten söylemişsin annesinin evde olmadığını ben olsam iner aşağı aliridin evde de ortalığı inletirdim hayırdır diye 
(200 puan) tarafından
Ya pastanede çalışıyor poğaça felan getiriyor onu veriyor ama yengesi var artık annesi yok kapının önüne bıraksın sabah alsınlar diyorum bende
(1,571 puan) tarafından
Yani öyle yapabilir aşabilir kapıya
0 oy
(13,171 puan) tarafından
Bir şey verecekse zili çalar kapıdan verip döner bunun usulü budur ..... kadar adamlara usulü yolu yordamı biz mi öğretelim ha biliyor ona rağmen böyle ise o işte bir hinlik vardır ayrıca ortak kocanız değil yengeye karşı da hiç bir sorumluluğu yok ne alaka laf ederler asıl gecenin bir yarısı orda olursa laf çıkma ihtimali çok yüksek 
(200 puan) tarafından
Kaynanam da eşim için yengesine mecbur diyor ben dün esime de dedim kendi karın ve çocuğun varken mecbur değilsin dedim
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Allah Allah hiç böyle normal gelmedi bana
0 oy
(63 puan) tarafından
Eşin çok iyi bir insan bravo babası olmayan cocuğa yetim denir eşin amca olarak yarı baba sayılır ve Allah razı olsun ki bakıyor çocuklara bakmak kapısına poğaça takmakla olmuyor o çocuklar babasız amcaları babaları yerinde sevgiye ihtiyaçları var yengene gelince evde kayananası ve iki de çocuk var belki de eşini kardeşi yerine koymuş günah yani art niyetli düşünme art niyet sokma adamın aklına benim de yeğenlerim yetim kalsa eşin gibi dayranırdım helal olsun yetim çocuk varsa art niyet yok 
(200 puan) tarafından
Evet öyle gerçekten bunu tek doğru yorumlayan sen oldun diğerleri Behlül Bihter o senin yengen yengen diyenler benim eşim iyi niyetinden zaten 5 dakka ya duruyor ya durmuyor beni rahatsız eden tek şey annesi yok gitmesin kendi evinin ziline bassın kapıda onlara verip evine çıksın
(63 puan) tarafından
Kötü düşünme hatta sen de yengenle samimiyet kur kadının yerinde ahlaksız bir kadım olsa çocuklarını bırakıp giderdi
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Benim şahsen dul eltim var benim eşim gitse bile benimlegider ben alt katda oturum eltimde üst katda kocasi rahmetli olmuş
0 oy
(7,432 puan) tarafından
aklıma eltim geldi arada geliyo aklıma elti eşimin annesine gidiyo ondan önce eşim gidiyo sonra annesini alıp yardım parasını cekmeye gitiler o ara elti gelmiş evde üst bölgesi acık dolaşıyomuş o ara eşim annesi geliyo dış kapı acık haldeymiş annesi korkmuş demiş git bak kim diye eşimde gidip bakıyo üstün de hic birşey yok eşim görüyo tabi sonra birden cıkıyo evden bunuda bana anlatı eşim aceyip sinir olmuştum ben 
(7,432 puan) tarafından
benim eltide  kapalı sen bence dikat et annesi tek yaşıyo ama bu olayı yaşadık sonucta daha cok dikat etmek şart
(200 puan) tarafından
Çok kişi uyardı eltinin gözü göz değil diye ama bunu  eşime diyemiyorum
(7,432 puan) tarafından
izin verme canım gerekirse kavga et sonrası daha kötü elti kapalı ama her misafire gitiğimizde eşimin yanında başı acık dolaşıyo benimde sinirler bozuluyo onun yüzünde gitmiyom artık eşimide göndermem tek abisini
(200 puan) tarafından
Benim eltimde öyle başı açık eşofmanla felan geziyor
(7,432 puan) tarafından
aynen onun icin dikat etmek şart

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 714 göst.
18 Mayıs 2022 Aile kategorisinde _erkenci_kus (473 puan) tarafından soruldu
0 oy
79 cevap 862 göst.
0 oy
7 cevap 628 göst.