0 oy
134 göst.
Aile kategorisinde (116 puan) tarafından
İyi geceler kızlar, bu yaşadığımı belki başka yaşayan birileri de vardır diye yazıyorum ki bazen buradan aldığım bir cevap bana iyi geliyor farklı bakmamı sağlıyor. 18 senelik evliyim eşimle eşim işinden evine birisidir daha önce balık tutma alışkanlığı yada güvercinlere tutkusu vardı şimdide 5 senedir oynadıgı bir oyunu var ki ben artık alıştım ki baktım çene yapmakla cözümlenmiyor bıraktım kendi haline . Asıl problem şu ki ben eşimin yanında hep bir boşlukta hissediyorum kendimi hani böyle olmasaydı şöyle olsaydı diye yorumluyorum içimden . Ama bilmiyorum zaten çok ta aman aman bir eş bulamazdim çünkü annem le babam biz çok kücükken ayrılmışlar , annem psikolojik olarak çok sorunları olan biriydi , girdiğimiz tüm ortamlarda akrabalık ilişkilerinde dahi hep birileriyle sorun yaşardı, babamda zaten 3 senede bir kez görürdüm ondada anlamazdım varlıgını , ne isteme ne dügün nede hastalık hiçbir zaman olmazdı kısaca yoktu hayatımızda. Ben büyüdüğümde kiminle tanışsam kimse annemi babamı beğenmezdi hep sorunlu olarak bakarlardı ve söylerlerdi dolayısıyla böyle bir evlat olarak hep hayatta eksiden geldik. Ailesi problemli ve ailesi istenmeyen biri olmuştuk. Yani ben anlayamıyorum benim bu boşluk hissim eşimle mi ilgili yoksa benimle olan bir problemim  burada , ben babamdaki boşluğumu dolduramıyorum. Eşimede gereksiz yere yüklenmek yada ona kötü davranmak istemiyorum.kusura bakmayın uzun oldu dahada çok şey var yazılacak ama yaz yaz bitmez

4 Cevaplar

0 oy
(6,280 puan) tarafından
Hissettiğin şey sevgisizlik anne ve baba sevgisi görmemişsin eşten ilgi bekliyorsun oda başka birseye ilgi gösterdiği için hissettiklerini hissediyorsun 
(116 puan) tarafından
Evet çok doğru ama ben ondan beklemektende sıkıldım çünkü daha önce bazı sorunlar olduğunda ben senin annenin babanın yapmadığı şeyi yapmak zorundamıyım derdi ve kalbim çok kez kırılmıştı. İstemiyorum ondan bunu ben kendi içimde çözümlemek istiyorum.
(6,280 puan) tarafından
Ama belki snnem yaşındasın lütfen ama lütfen sevgiyi başka yerde arama lütfen sen kendini seç ywter
(116 puan) tarafından
Başka yer dediğin başka bir erkek falansa inan yapmak istesem çok fırsat çıktı ama ben o hatayı meyil bile vermedim çünkü 17 , 13 ve 15 aylık 3 tane kızım var, evlatlarıma sarıldım hep. Şimdi ise sadece çözümlemek istiyorum ama nasıl yapıcam bilmiyorum bu canımı çok acıtıyor.
(6,280 puan) tarafından
Maşallah maşallah:)

Kızlarına sarıl veya Esin gelmek usterse bir çift terapistine gidin
-Reklam-
0 oy
(2,698 puan) tarafından

Malesef öyle ki eşin lazım sana ondan insan gibi ilgi göremiyorsun bende 17 yıllık evliyim nerdeyse bizde durumlar buydu öyle yıprattım ki kendimi meğerse ben ne kadar çabalasamda gene o değişmeyecekdi biliyordum bunu ama bildiğim halde her gün tartışma halinde olurdum ve Birgün bişey oldu ben doktora gittim ve böbrek kanseri olduğumu öğrendim ciddi anlamda ellerimin arasına başımı aldım ve hastanenin bankına oturdum gözlerimden yaş süzülüyor bi yandan ölecekmiyim ben şimdi diyorum ve doktorun acil ameliyat olacaksın demesi o anda dünya başıma yıkıldı dedim kendime kimin için ne için neden yaptın bunu kendine şimdi napacaksın evlatların ne olacak sen ölürsen doktor diyor yoğun bakıma gireceksin birisi diyo böbreğin tamamını çıkaracağız flim şeridi gibi geldi geçdi gözümün önünden ondan sonra inan bana öyle bir kendime geldim ki hayatımın değerli olduğunu işde o an herşey artık bana boş geliyor hiç tartışmam konuşmam kolay kolay çok önemli bir şey olmadığı sürece yüzüne bile bakmam o derece yani içimi döküvrrdim kız gece gece üzülme kendine edersin 

(116 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun sana Canım nasıl gectimi rahatsızlığın. Aslında kafama takmıyorum ama hayat işte birseyler yasıyorum bir bakmısım bu duyguların arasında buluyorum kendimi yani elimde olmayan bir şey , üstünüde örtmekte istemiyorum.
(2,698 puan) tarafından
Haklısınız tabikide ama işde kendine ediyon biz kadınlar hep böyleyiz zaten üzüle üzüle bu hallere geldik şu anda gene lezyon oluştu yarısını aldılardı böbreğin tomografi ayın 15 ine inşallah yayılma yoktur
(116 puan) tarafından
Benimde arkadaşım göğüs kanseri ile mücadele veriyor şuanda hem normal tedavilerine devam ediyor hemde psikolog tedavjsi görüyor , eğer imkanın varsa tavsiye ederim, burada psikolojik destekte fayda sağlıyor
(2,698 puan) tarafından
Meme kanseri bir nebze olsun kemoterapi alabiliyor ama böbrek kanseri alamıyor alsa bile kabul etmiyor kemoterapi akıllı ilaçlar falan işe yaramıyor yayılırsa tabi Rabbim korusun da öyle bir şey olunca da ilk hedefi akciğer sonra lenf nodları falan diye gidiyor Rabim beterinden korusun
0 oy
(7,976 puan) tarafından
18 yıllık evlilik kaç yaşındasın?
(116 puan) tarafından
39 olucam Canım 3 ay sonra , 21 yaşında evlendim
0 oy
(3,172 puan) tarafından
Ablacım hayat o kadar zor ki yaşadıkların daha zormuş belli ki bu içindeki boşluğu dualarla KURAN I KERİM'LE doldursun belki iyi gelir çünkü bu dünyada hiç bir şey gerçek değil hakikat sadece Kuran ve namaz da belki okuyorsun namaz kıliyorsun bilemem ama ben çoğu zaman bunalımda başıma dertler geldiğinde böyle çok rahatladim
(116 puan) tarafından
Evet hayat zor hele aile den desteksiz olunca o zorluk daha da artıyor. Annemi kaybedeli 70 gün oldu kabullenme sürecindeyim onuda , ma yukarıda yazdıklarım uzun yıllardır benimle olanlar.
(3,172 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ben inanıyorum ki sen güçlü bi insansin dünyada hersey insan için üzüntüler sevinçler mutluklar yaşadıkların zor anne acısı eminimki zordur inşallah atlatırsın bu süreci sağlıklı bi şekilde

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 722 göst.
26 Eylül 2020 Aile kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 75 göst.
23 Mart 2024 Diğer kategorisinde Sena-55. (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.
0 oy
3 cevap 164 göst.
24 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Papatyalar (1,128 puan) tarafından soruldu