0 oy
718 göst.
Aile kategorisinde (1,233 puan) tarafından
Ya benm adam böyle yada bnde sıkıntı ya iki cocugum var biri 6 biri 3 ve hamişim 32 haftalık ama adamda tık yok ya keyfine göre ne cocklar la ugrasr ne bnle ilgilenir Bi balık sevdasıdır tutturmuş boyuna haftada iki üç gün balıga gider bnide umursamıyor sinirlerim cok bozuk ya neden böyle ya 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından

Allah yardımcın olsun canm zor valla inşallah  düzelir konuşmaya çalış 

(1,233 puan) tarafından
Konuşuyorum gene aynı değşmiyo 3 gebelikten sonra böle oldu
tarafından
Anladım cnm allah kolaylık versin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Biz anne olarak bütün yükler bizde bu bize görev gibi yapmaya mecburuz ama gördüğüm kadarıyla erkekler bu kadar sorumluluğun altına giremiyor zaten çalışıyorlar eve geliyorlar bi de evde curcuna evden uzaklaşıyorlar he yaptıkları çok yanlış ona bir şey demiyorum ama gözlemlediğim kadarıyla ve yakınlarımın sorunlarını dinlediğim kadarıyla böyle 
(1,233 puan) tarafından
Bnmki pandemiden dolayı Bi hafta calışıyo Bi hafta calışmiyo en azından calışmadıgı zaman bankada zaman ayırabilir
0 oy
(129 puan) tarafından
benmkide her hafta sonu giderdi ta sabah donerdi cnm arkadslari alıştırdı konuştuk bi hafta git bi hafta gitme diye anlaştık öyle yapıyor sizde konuşun anlaşın haftada 2   3  de çok bencede çook haklsiin 
(1,233 puan) tarafından
Kayınpederm diyo otur eşinle evine ilgilen balıga gitcegine yok gene aynı kaynnm bile kızıyo karıyı bu halde bırakma barı diye saolsunlar 6 yaşındaki oğlumu yorulmiym diye yanlarına alıyorlar Bi iki gunde yakınız diye ama adm anlamıyo
(129 puan) tarafından
saolsunlar onlar düşünüyor görüyor halini eşin umursamıyorsa çok kötü tabi peki sen konusmadnmi ne diyor
(1,233 puan) tarafından
Bi tek o aktivitem var diyo bari ona karışma diyo kahvedir dişard gitmez aslndada balık oldumu dunya duruyo ona
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Bizdede var cnm ondan bi tane :)) bn degişremiyorum vala sen yaparsan banada söyle nasıl yaptıgını bnde yapım :)
(1,451 puan) tarafından
Aynn öyle evden bi yere çıktıgımda yok pek eşim dostumda yok buralarda kimseylede görüşmüyorum bunalıyorum artık. Bari eşim bizimle vakit geçirse o da yok malesef
(1,233 puan) tarafından
Aynı bni anlatmişsin canm
(1,451 puan) tarafından
Seni anlayabiliyorum cnm :(
(1,233 puan) tarafından
Bazen cok yoruluyorum ama faydasız
(1,451 puan) tarafından
Olan bize oluyor cnm adamların umrunda degil bi şey desen biz akşama kadar yoruluyoruz diyolar hemen
0 oy
tarafından
Madem ilgilenmeyecek 3 çocuğu nie yapmış 
(1,233 puan) tarafından
Bnde diyom böle değildi 3 hamile kaldım böle oldu inş değişir
0 oy
tarafından
İnşallah düzelir cnm Rabbım yardımcın olsun 
(1,233 puan) tarafından
Saol canm bnm
0 oy
(276 puan) tarafından
Cnm benim esim gecenlerde gece 12 bucuk da geldi eve arkadaslariyla oturmaya cikmisti hic oyle gec kalmazdi bende sinirlendim konusmadim sonra hatasini anladi bi daha gec kalmam diye evlu insanların gece bi yere gitmesi kalması dogru degil benim icin ya insallah düzelir
0 oy
(167 puan) tarafından
Kiz bnmkide yarin gitme plani yapiyr :) ama bn annemlerdeym bbmla gtcek sknti olmyck
(1,233 puan) tarafından
Alışsın baklm sıkıntı oluyomu :)
(167 puan) tarafından
:):):):) babamla gtcegi icin sknti olmycak muavin oldgu icin ayda yilda bi gidebiliyo :):):):
(1,233 puan) tarafından
O zaman cok iyi can :)
0 oy
(712 puan) tarafından
Sen neden onu umursuyorsun ozaman boşuna üzülme hamilesin zaten 
(1,233 puan) tarafından
Üzülmemek elde drilki canm
0 oy
tarafından
Balık tutma hastalik yapıyor kuzenimde vardi o 
(1,233 puan) tarafından
Hemde nasıl
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Ya ben seni üzmek istemem ama balık tutma ve kuş besleme erkeklerde ciddi bağımlılık yapan bir durum. Allah yardım etsin. Umarım vazgeçer. 
(1,233 puan) tarafından
Saol kuzum hemde nasıl sabır

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 134 göst.
29 Aralık 2023 Aile kategorisinde Aysekkkk (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 404 göst.
7 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Nazendecee (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 326 göst.
7 Mart 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 343 göst.
13 Kasım 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Gurmeanne (575 puan) tarafından soruldu

378,451 soru

11,328,037 cevap

34,783 kullanıcı

...