0 oy
1,246 göst.
Aile kategorisinde (1,787 puan) tarafından
Kızlar hala şoktayım. 9 yıllık evli 2de çocuğu var. kocası bundan 9 yaş büyük kuzenim hem çok güzel hem çok bakımlı bi kadın adam da aksine bakımsız ve kafa yapıları asla uyuşmuyor asıl problem ise sürekli şiddet görüyordu ve cinsel hayatları da sürekli sorunluydu biz çok yakın olduğumuz için bana anlatırdı. Boşanmayı çok istedi ama kocası asla bırakmam diye tehditler etti. Neyse öğrendim ki sosyal medya üzerinden biriyle tanışmış 10 aydır sadece telefondan görüşüyorlarmış yüzyüze görüşme olmadı dedi. Kuzenim bırakmak istediğinde ise adam ailesine söylemekle tehdit etmiş ağlayarak anlattı yargılamadan anlamaya çalıştım onu ama yaptığı kesinlikle yanlış. O kadar şaşkınım ki kimseye anlatamadığım için buraya yazıp içimdeki o kötü hissi bastırmak istedim :( 

31 Cevaplar

+2 oy
(1,766 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kuzenin neyi bekliyordu zina yapacak daha Sonra pişman olup ayrılııcak adam tabiki de tehdit eder. Çünkü adam  kuzenin evli olduğunu bile bile konuşuyorlar. adamın  elinde koz olur Bazılarını anlamıyorum eşimiz kötü zina yapalım derdindeler ne kendilerinden nede çocuklarından utanıyorlar ALLAH A nasıl hesap verecekler ALLAH affetsin 
(1,787 puan) tarafından
Amin canım amin
-Reklam-
+1 oy
(7,950 puan) tarafından
Senin kuzeninin özeli sonuçta neden buraya döktün şimdi herkes saçma sapan şeyler yazicak kuzenin için değermi sence o sana güvenmjs anlatmış sende buraya yaziyorsun
(7,950 puan) tarafından
Ben istediğim zaman giderim, senin bana yol vermene ihtiyacım yok. Ben doğruları söyledim tatlım kuzenin hata etmis sana güvenmekle malesef
(225 puan) tarafından
Olay tartısmaya gitmesin hanımlar Allah dogru yolu göstersin ahsen kuzenine söyle polise gitsin şikayet etsin siber suclara benim eşim siberde ve 100 lerce kadınlar hep böyle tehdit ediliyormus sikayet ederse hemen alırlar adamı
(7,950 puan) tarafından
Şikayet etse ne olcak kocası yine öğrenir şikayet edince
(886 puan) tarafından
Bana şaşırma kadınlar duygularıyla hareket edince böyle hatalar yapabiliyor çoğu zaman rabbim korusun kimseye hata yapmayı nasip etmesin kocasını sevmiyormuş yanlış yapmış elbette şuanki çaresizliği inkar edilemez ondan bahsediyorum nolursa olsun ihanet etmemeliydi ağır bir suç elbette üzüldüm
(5,641 puan) tarafından
Kadınlar duyguları ile yapıyor da adamlar neyi ile yapıyor?? Ne yaşıyorsunuz siz Allah aşkına
+1 oy
(2,324 puan) tarafından
Allahım böyle bırseyı yasatmasın. Çok yanlıs sebep her ne olursa olsun bu yol çok sıkıntı. Dokuz yıllık kocası sevememıs veya başka şey. Dısardakı erkek neyını sevecek amacı tek bırsey dısında. Herseyın bır adabı üslubu var. Kadın yaptı dıye mı bu ıyımser yorumlar anlamadım erkek olsaydı yemedıgı beddua kalmazdı. 
(7,950 puan) tarafından
Valla bende buna şaşırdım
+1 oy
(832 puan) tarafından
Herkes dedikodu falan demişte burda arkdslrnı kaynana görümce elti koca kınayanlar olay anlatanlat oda dedikoduya giriyo cok fark yok sadece guvenmiş kuzenn bazı insanlar böyle seyler öğrendignde paylaşma ihtiyacı hissediyor sizde buraya yazmssnx kuzen oldugu için burası zaten yanlıs olay da yanlış Allah şaşrtmasn
(1,787 puan) tarafından
Aynen ya sanki fotoğraf ses kaydı falan attık ifşa ettik. Kimse tanımaz etmez içimi dökmek istedim sadece
0 oy
(6,246 puan) tarafından
Yani kuzenin zina yapmış.

ama sen neden içindeki kötü hissi bastiriyorsun anlamadım bunu yapn kuzenin eminim fotolar attığı için tehdidi ediyordur boş boş ne konuscakki bir adamla
(1,787 puan) tarafından
Bilmiyorum çok kötü hissettim biz çok yakındık onla kardeşten öte sanırım bu sebeple kötü oldum. Bu arada evet fotoğraf atmış ondan ziyade eşiyle yaşadığı bütün sorunlardan bu adama bahsetmiş adam da herşeyi bildiğimi söylerim diye tehdit ediyormuş kısacası
(7,950 puan) tarafından
İlla fotoğraf atmasına gerek yok ki , konuşması kafi yani adam dese karın benle konuşuyordu o Bile yeter tehdit için
(1,787 puan) tarafından
Doğru
0 oy
tarafından
Evet yaptığı yanlış, kötü bir durum ama. Maalesef kadınların çoğu kalpleriyle hareket eder. En ufak sevgi kırıntısını gerçek sevgi sanır. Eşinden şiddet görüyor demişsin, konuştuğu adamda iyi davranıyorsa o da öyle teselli buluyordur. Bir an önce eşinden boşanmalı eşini ikna etmeye bakın. Evliyken aldatmak haklıyken haksız duruma düşmesine sebep olur. 
(1,787 puan) tarafından
Bende öyle söyledim eğer bu duyulursa gördüğün şiddet kötü muamele hepsi herkesin gözünde hak edilmiş olarak görünecek bir an önce kurtulmaya bak dedim
tarafından
Aklın yolu bir. Yalnız büyük cesaret.
0 oy
(886 puan) tarafından
Kuzenin şimdi kocasını aldattığı kişiden tehdit mi alıyor anlamadım o kısmı pek 
(1,787 puan) tarafından
Evet o adama kendi fotoğraflarını atmış ve eşiyle yaşadığı bütün sorunlardan ona bahsetmiş adam da eğer benle konuşmayı kesersen bunları bildiğimi herkese söylerim diye tehdit ediyormuş
(886 puan) tarafından
Yaaa :((( çok çaresiz desene adam onu kullanmak mı istiyor acaba yoksa gerçekten sevip kaybetmemek için tehdit ediyor anlamadım rabbim yardım etsin. Keşke yapmasaymış çok üzücü durum eğer eşiyle ayrılmak istiyorsa konuşsun ayrılsın ondan sonra bu adamdan bi şekil kurtulur belki bilemedim ne söylenir
0 oy
(2,021 puan) tarafından
Keşke aranızda kalsaydı. Öok yanlış yere yazdın dağa taşa yazsan anlatsan daha iyiydi. O bi hata yapmış sende yaydın. Ayıp ve günah. 
(1,787 puan) tarafından
Ya inan bunu en yakınıma bile anlatmam anlatamam ama burda anonim olduğumuz için anlatmakta sorun görmedim
(2,021 puan) tarafından
Olsun ya valla ayıbı da örtmek gerek. Her yerde özellikle böyle açık platformlarda olmaması gerek. Yine de sen bilirsin. Bence annesiyle falan konuşun kızın kimse kimseyi tehdit edemez. O bir hata yapmış ama tehdit de psikolojik şiddettir. Ona yılmasın kanmasın gerekirse şikayetçi olsun. Hata yaptı diye kimseye bouun eğmesin
(2,021 puan) tarafından
Özellikle hukukta kişisel verilerin korunması kanunu var. Siz birine resim attınız ama sil dediğiniz anda o kişi silmezse bu da suça girer. Kimse kimsenin kişisel hakkına tecavüzde bulunamaz
0 oy
(2,699 puan) tarafından

Sana gelince buraya anlatman hiç doğru gelmedi bana sonuç olarak sana güvenmiş ama ona gelince sezilerim hislerim yanılmaz O işi geçsin kuzenin kesin adamla mahrem şeyler konuştu ve hatta söyleyim sana adama müstehcen foto içerik attı oda onları kanıt olarak kullanıp kadına istediğini yaptıracak tehdit edecek bence sana anlatmadığı çok şey var belliki çok utandı diyemedi sana eşini ikna etme yollarına girsin ilerde eşini bulup da bütün yazışmaları atarsa o kişi işde o zaman adamın hayatıda biter yazık günah 

(1,787 puan) tarafından
Bende öyle tahmin ediyorum anlatmasa da anladım polise gitmesini söyledim ama o daha beter olur duyulur diye korktu
(2,699 puan) tarafından
Polis olmaz malesef kapana kıstırdı kadını duygularına yenik düştü kuzenin ona güvendi ama karşısındaki de böyle yapınca şu anda herr günü korkularla geçiyor
0 oy
tarafından
Bir laf vardır "Havlayan köpek ısırmaz" 

Hiç birşey yapamaz eşinin hesabindan engellesin komple her yerden , kendide hesaplarını kapatsın. Tabi gercekten kuzenin müstehcen içerikli foto göndermediyse adama . 
(1,787 puan) tarafından
Fotoğrafların içeriğini bilmiyorum ama adam sildiğini söylemiş ne kadar doğru bilemem
tarafından
Adam evliyse silmistir değilse silmemiştir
(1,787 puan) tarafından
Değilmiş
tarafından
O zaman geçmiş olsun.
0 oy
(212 puan) tarafından
Boşanamadı diyemi aldattı yani büyük konuşmak istemiyorum ama ben boşanıyor eşimi sevmiyor olsaydım birdaha erkek yüzü bakamaz olurdum  sevgi görmemiş olabilir ama yaptığı felaket derecede yanlış Allah affetsin boşanmaya çalışsın adamada kendinede yazık ediyor hem tehtit eden adam yarın bu olanları duyrasa öldürür de
(1,787 puan) tarafından
Kesinlikle. Zaten şiddet var bide bu duyulursa düşünemiyorum olacakları :(
(212 puan) tarafından
Biran evvel boşansın annesine babasına gitsin adamıda engellesin ona beni bırakırsan ailene derim diyen adamdanda bir b*k beklemesin Allah sonunu hayır etsin
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Kuzeninin sadece senin bildiğini sandığı sırrı şuan hepimiz biliyoruz:( 
(1,787 puan) tarafından
İyi de burdan kimse onu tanımıyor bunun bi sakıncası olacağını sanmıyorum
(2,726 puan) tarafından
Haklısın da aslında ama yine de kuzeninin yerine düşündüğüm zaman kötü olduğunu hissediyorum
0 oy
(426 puan) tarafından
Kuzenin haklıyken haksız durumuna düşmüş yaptığı yanlışla. Gidip çekişmeli boşanma davası açabilirdi. 
(1,787 puan) tarafından
Evet söyledim bende
0 oy
(8,309 puan) tarafından
İhanetin affı olmaz hele bahanesi hiç olmaz. Eşinden şiddet gören tek kadın kuzenin değil. Herkesin kendine göre sorunları var. Rabbim hatasından tez vakitte döndürdün. Yoksa daha çok boka batacak 
0 oy
(1,565 puan) tarafından
Yağmurdan kaçarken doluya tutulmuş aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsem büyük olmuş eşi ne yaparsa yapsın kuzenin aldattığı için suçlu aldatmaya bahane olmaz tabiki kuzenin esininde suçu var ama kuzenin polise gidebilir uzaklaştırma alabilir bu adamida polise beni tehdit ediyor diye şikayet edebilir 
0 oy
tarafından
Birincisi şiddet ve cinsel sorunlar boşanma sebebi. Gidip rapor alıp bunu delil olarak gösterip boşanma davası açmalıydı boşanmaya karar vermişse kuzenin. Ama yapmamış sanırım. Kocası istediği kadar bırakmam desin kadın boşanmak istedikten sonra ve şiddet gördüğüne dair raporu olduktan sonra... Ama duygusal boşluğa düşüp biriyle konuşmuş ve hiç görmediği biri... Eminim ki konuştuğu kişiye karşı bir sevgisi vs yoktur sadece kocasından göremediğini başkasında aramış. Evet yanlış ama kadının ruhsal olarak neler yaşadığını bilemeyiz ve yaşamadığımız bir durum üzerinden kınamak suçlamak doğru olmaz. Keşke olmasaydı böyle şeyler ama olmuş bir kere. Ve pişmanmış zaten. Bu yaptığı onunla Allah arasında artık. O konuştuğu adam fotoğraflarını yayımlayamaz başkasına atamaz. Kanunen suç bu. Birinin fotoğraflarını onun izni olmadan psylaşamazsın cezası var. Kuzenin de adama bunu söylesin. Son olarak keşke buraya yazmasaydın. Evet hiçbirimiz seni de kuzenini de tanımıyoruz belki ama bu size söylenilmiş bir sırdı. Biri benim günahımı buraya yaysa istediği kadar kötü niyetle olmasın asla o kişiye iyi gözle bakamam artık. Buraya yazınca ne geçti sorun  çözüldü mü? Hayır. Aksine tanımadığımız biri hakkında suizanlarda bulunduk dedikosunu yaptık. Biz de o günaha ortak edildik. Tanımadığınız insanlarla bunu paylaşmanız da tuhaf. Bence kaldırın paylaşımı. Yazıktır 
0 oy
tarafından
Adamın elinde fotoğraf var o yüzden tehdit ediyor yok öyle kafasına göre zina yapıp ondan sonra hadi ayriliyim demek kocasına üzüldüm ins tez zamanda boşanır 
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Hem kocasını hemde konuştuğu kişiyi bıraksın.... Kocasını ztn sevmiyor e knstugu kişide adam olsa ona öyle yapmazmis.... Sırf tehditle birinin yanına gidilmez.. zararın neresinden dönülse kâr... Varsın bu tehditle tek kalsın..... Tehditle onu evine çağırdığında çocuklarından ayrı kaldığında DHA dönülmez şeyler oluyor....
0 oy
(13,081 puan) tarafından
Valla ben bunu yargılamadan yorumlayamam. Kimse kusura bakmasın gecenin bu saati ilk başta kocası aldatmış diye okudum bu kadar şeyin üzerine bir de aldatmış mi dedim saydım sövsüm hikayenin sonunda aldatan kadın çıkınca yapmış bir hata diyemem. Daha çok ağlar o. Haramda huzur arayana huzur haram oluyor Rabbim doğru yoldan şaşırtmasın 
0 oy
tarafından

Allah tan korkmamis ta kuldan mi korkmus. Ben kocasindan siddet gordugune de inanmadim ne yapti acaba ? Dogru insan zaten dogrudur yanlis olan yanlis dir. Kocasina uzuldum . Evlenirken tipini gordude evlendi sonucta madem boyle bir *** yiyeyeckti evlenmeseydi gunluk birisiyle olsa kimseyide baglamazdi .  Zaten fotolari sildim dese bile silmez ki silse bile hepsi cikar turkcell sahis ya calistim taaa kii davalik olacak her sey cikar o adresteyken bile hangi hesaplara girdigi oturjmlar vs hepsi .

Ins da cikar yaptigi yarina kalsin ama yanina kalmasin ins

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 436 göst.
21 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 765 göst.
5 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde mustafaalinim (1 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 697 göst.
28 Ekim 2021 Aile kategorisinde Nimetyigit (22 puan) tarafından soruldu
0 oy