0 oy
416 göst.
Diğer kategorisinde (209 puan) tarafından
Sonucu ne çıkar kizlar 

7 Cevaplar

0 oy
(2,722 puan) tarafından
Almisligim değilde vermisligim var 
(119,248 puan) tarafından
bur cvbiniz bir bilginis yoksa lutfen yorum yapmayin ☺️ ailemde hem hukukcu hem doktorlar var
(2,722 puan) tarafından
Ya zaten daha önce denetimli serbest kalmış bu adam şu anda da bir olaya karışmış bakın ben kendim sağlık personeliyim eşim de askeri personel yani bu adamın bu durumdan sıkıntısız bir şekilde sıyrılması mümkün değil hani diyorsunuz ya Bir bilginiz varsa cevap yazın diye böyle konular kamu davasına çevrilir
(209 puan) tarafından
Burda sadece savcı işi abartmış her iki tafarta birbirinden sikayeti çekmişti baş hekimlik tarafından uyarı gitmişti doktora o yüzden araya bir kaç kişi girdi olay hal oldu busey olmadı dün sadece mahkeme açılmış diye bildirim geldi yani sadece mahkemeye gidelecek doktorda şikayetçi olmicak kaynimda bende ayretten baş hekimlige şikayette bulundum sonuçta ben busey demedim ve üç  yasindaki cocuga ben bakamam başka hastaneye götür deme hakkı yoktu her neyse ben sadece böyle bişey yaşayan varmı diye merak ettim ...bilgileriniz için tşk ederim
(8,900 puan) tarafından
Ben aldım 2 kere ama ben değil doktorlar ceza aldı 2side sürüldü beter olsunlar
(5,828 puan) tarafından
Buraya yorum yapmak istedim çünkü iki tarafta kendince haklı şöyle ki doktorlar artık Türkiyede doktor sayısı azaldığı için ve sistem aslında 10dkda bir randevu verdiği için normalin üstünde hastayla muhattap oluyor ve haliyle artık gına gelme aşamasındalar hastalarda saatlerce bekliyor birde doktordan azar işitiyor onlarda haklılar. Bizim şikayetimiz sisteme işlememiş diyorsunuz ama gidip adliyeden sizde karşı dava açabilirsiniz. Bu olaydan denetimli serbestlik aldıysa ve başka bir olaya karıştı ise yüksek ihtimalle işin içinden sıyrılması biraz zor annem emekli hemşire ben eski avukat katibiyim ayrıca ailemde bisürü doktor ve hemşire var annem hemşire haliyle defalarca kez yanlış işlem sonucu doktorlarla hemşirelerle kavga etti yani her doktor sütten çıkma ak kaşık değil her hastada. Savunurken bunuda düşünün. Ayrıca kaynınız muhtemelen küfür etmesede hakaret etmiştir denetimli serbestlik aldıysa.
-Reklam-
0 oy
tarafından

Hiç bir şey olmuyor çok aldım 

(209 puan) tarafından
Kaynım bir kavgaya karışmıştı üst kat komşuları çok gürültü yapıyormuş oda akşam çalıştığı için sabahları yatıyor her neyse gidip uyarmış adamda beğenmiyorsan başka eve taşın demiş bide küfür etmiş oda dayanmamis vurmuş bir tane adam şikayetçi olmuştu denetiml serbestlikle serbest kalmıştı şimdi buda çıktı bisey cikarmi diye endişe ettim yazık günah bide bekar korkuyorum sadece
tarafından
Kayninin mi denetim li serbestliği vardı
(209 puan) tarafından
Maalesef gündüz antrenana gidiyor gecede çalışıyor yorgun oluyor üst katlarındaki komşuda biraz mafya bir tip apartmanın sahibi davranıyor çok şahit oldum çok gürültü yapıyor kapıları kaptmasi sanki yukarda tasiniyirmus gibi bir gürültü sanki sürekli bişey çekiliyor ordan oraya ...cocukda yorgun argın gitmiş abi demis antremanim var bir iki saat yatıp gidicem biraz sesiz olurmusun demis adamda içmiş artık ne olmuşsa küfür edip beğenmiyorsan git demiş orda tartışma kavga zaten polis kayniminhakli bularak serbest bırakmış ama yine denetimdeydi ...bu olayların arsainda iki ay var sadece o yüzden ...bilen vardır diye sorayım dedim
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Cimerden defakarca kes şikayet ettim birşey değişmedi canim hibirsey olmuyor emin ol benim kızım yuruyemiyor özel çocuk küçük kızımda yanimdaydi acil ultrasyon çekilmemiz lazım gittik sıra çok hepsi ayaklı hasta ama bende durumumu belirttim kapıda bile yazıyordu engelliler öncelik hayır öyle birşey yok engelli de olsa sıra bekleyeceksiniz dedi çocuklarım durmuyor hepsi ayaklı hasta ilk öncelik benim kızımin dedim nereye gidersek gidelim hayır dedi laf dalaşına girdim hakaret ettim çünkü artık burama geldi neyse sonra aldı havalanina dahi gidersek havalanı direk bize öncelik veriyor heryerde boyle ama inatla engelli öncelik sayılmıyor diyor peki kapıda neden öncelik engellinin diyorum ses yok sonunda aldı tabii şikayet ettim ama bişi cikmadi
(3,102 puan) tarafından
Benim randevumu sebepsiz iptal etmişlerdi gördüm çimlere şikayet ettim sonra aradılar başka güne randevu verdiler
0 oy
(12,589 puan) tarafından
Karakolluk olduk. Hakaret etti demiş hemşire,mudur ben şikayetçi değilim dedi o noktadaki kamera bozuk imiş 9 bin kusur ceza çiktı dün geldi odeyın yoksa heps cezası yada kamuya yararlı işte bilmem kaç saat diye 
0 oy
(99 puan) tarafından
Yorumlar da okudum nedenini ama çok haklısınız randevu alıp gidiyoruz herşeyi ona göre ayarlıyoruz ben de çok doktorla kavga ettim hiç beyaz kod alınmadı kızım nöbet geçirmişti acile götürdük ilk kez oldu korkmuşum zaten neyse kan tahlili yapıldı biz de hastane de bekliyoruz kızım da çok huysuzlandi uyuyamadigi için doktora sordum tahlil çıktı mı diye ki acil de sonuçlar biraz erken çıkıyor yok dedi çıkmadı ne zaman çıkar dedim çok merakliysan gitmeye gelmeseydin dedi siz dedim ne saçmalıyorsunuz önce bir insan olmayı öğreninin ben kızımı ne halde getirdim buraya haberiniz var mı acil bir durum varsa başka hastaneye götüreceğim o yüzden soruyorum dedim insanlıktan nasibini almamissin dedim kapıyı çarptım çıktım 4 5 saat bekledikten sonra röntgen çektirin gelin dedi gittik röntgeni çektirmeye adam bana ben kaç saattir sizi bekliyorum dedi daha da bir sinir oldum birşey olsa hesabını nasıl vereceklerdi ben böyle konular da çok hassasım gittim başhekimin yanına şikayet ettim hemen tutanak tutuldu doktora kimse kusura bakmasın herkes için de söylemiyorum bunu ama gerçekten bazı doktorlar şikayet edilmeyi hakkediyor öğretmenmişsiniz öğrencilerin başına birşey gelse sizin de başınız ağrırdı bende çocuk gelişim mezunuyum veliler stajyere güvenmiyor 
0 oy
(736 puan) tarafından
Bazi doktorlar  hemsireler gercekten kıl ben  isini severek tapan cok az kisi goruyorum hepsinde bir hava var banada cok denk geliyo cik disari diye azar yedigimde oldu siram geldigi halde yada sonuc icin 4 saat beklettiginide biliyorum neler neler heleki cocuk doktorlari daha cocuk aglar aglamaz badliyolar oflamaya .zorla bakiyolar resmen .damari bulamadi gecen hemsirenin birisi cocugun kollarinda delmedik yer birakmamais esim goturmustu hastaneye kizmis esim yapamiyosan cocugada yazik bilen birisi gelsin bune boyle deneme tahtasimi benim cocugum zaten hasta sizlemi ugrascaz demis. baska birisi gelmis hemen bulmus damari bulunmayan bir cocukta degil .yani sana ben hak veriyorum doktoru savunan bi tayfa var okudum yorumlari her doktor  bir degil .kimse gormeden yargilamasin. Ben bazi doktorlari dovmemek icin kendimi zor tutuyorum .cok saygisiz umutsamaz davraniyolar 
0 oy
(2,814 puan) tarafından
Bende hemsireyim işleyişi az çok biliyorum bazı hastanelerde tanıdıklarını önce sokmayan çok fazla işgüzar insan var koşulsuz sağlık çalışanı savunamayiz şiddetin her türlüsüne karşıyım tabiki ama devlette çoğu hemşire ve doktor hatta temizlik personeli kendi bi halt sanıyor ben hemşire olup da bilemsem yaninda formalı yakını ile sira çalan çok insan var mahkemeye de gelince bu konularda doktor şikayetçi olmasa bile beyaz kod sonrası kamu arkasını arıyor canım uzastirici arabukucu ile filan. Konusun 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 381 göst.
14 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Umara (266 puan) tarafından soruldu
+1 oy
30 cevap 6,958 göst.
16 Eylül 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 261 göst.
30 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 65 göst.
18 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde eslemree (1,119 puan) tarafından soruldu

379,214 soru

11,351,626 cevap

34,822 kullanıcı

...