0 oy
360 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben hamıleyken cok dua ettım, kızım babasına cok duskun olsun, bende babama cok duskundum, babalarını seven babalarından sevgı gören kızların sırtı yere gelmez, Duru 3.5 yasına 3-4 aydır o kadar arttı ki babasına duskunlugu, hep duskundu evet cunku babası o kadar oynayıp ılgılenıyor ki normal dıyordum ama artık babasını gördugu an benı kovıyor, durduk yere vurmaya baslıyor git surdan anne diye, mesela tuvaletını yaparken defalarca konustum anne evde yoksa yada musaıt degılse baba tuvalete goturebılır diye, dun babam yaptırtsın dedi ınat etti bende ınat ettım en son bıraktı çişini altına, Yemegımı babam yedırsın yoksa yemem, yatması ben yanına uzanmadan asla uyumazdı artık babam gelsın dıyor, sabah kalkıp benı yanında gorunce babam nerde dıyo ben artık evde öksüz gariban gibiyim ya, eşiminde hosuna gıdıyor guluyor bişey demıyor ama ben ıyıce bozulmaya basladım, sizin kızlarda böyle mı? 

27 Cevaplar

+1 oy
(7,256 puan) tarafından
Oğlum öyleydi adam işe kaçarak gidiyordu wc kapısında bekliyordu geçti şükür çoğu 4 yaş olcak ayın 9 ında
tarafından
E benımkı de 4 yasında olucak daha arttı :(
(7,256 puan) tarafından
Kardeş kıskançlığı da binmiştir üstüne ondan iki katı olmuştur
-Reklam-
0 oy
(4,925 puan) tarafından
Bizde tam tersi valla kızlar bana düşkün,oğlan babaya düşkün aşırı 
tarafından
Oglan yok ki tecrube edeyım :D ben garıban evde tek kaldım
(4,925 puan) tarafından
Belki ilerde birde oğlun olursa o zaman tecrübe edersin canım:)
tarafından
Olmaz gari 2. De kız benım :D benım atış hakkım bitti :D
(4,925 puan) tarafından
Büyük konuşma bence:) burda postlarda görüyoruz millet 2 li 3 lü komboyla korunuyor genede hamile kalıyor belli olmaz , nasip varsa her türlü olur:) hakkında hayırlısı canim,sağlıkla ve kolay bir doğumun olsun inşallah
0 oy
(12,900 puan) tarafından

Bizde de yatma harici sürekli eşimle vakit geçirmek istiyor kızım 

Markete gideceğiz bana diyor siz Metehanla evde kalın biz babamla gideriz :)

Babam yedirsin babam giydirsin :) 2 ay sonra 4 yaşına girecek 

Oğlum da 1.5 yaşında bensiz adım atmaz :) Kızım o yaşlardayken bana git mama diyordu eşimle oyunları bozulmasın  diye :)

Eşim nöbetten geliyor yatak odaya geçiyorlar şarkı dinliyor bana sen mutfağı topla diyor :)

tarafından
Ay işte benım tek duru var :D evde resmen abdulhamıt han yalnızlıgı yasıyorum ya:D yemek yıyoruz sen yeme babamla bız guclenelım dıyıp dıl cıkarıyo, vallahı zoruma gıtmeye basladı
(12,900 puan) tarafından
Ahahahh:))

Oğlun olursa oda sana düşkün olur :)
tarafından
Olmaz canım olmaz 2. De kız oluyor benım :D bıttı benım kurşunum yok artık
(12,900 puan) tarafından
Bende öyle diyordum 2. Kız olur diye hatta eşim de kız bekliyordu :) dr erkek dedi ama doğana kadar inanmadı :))
Kız olsaydı Aslıhan koyacaktık oğlum doğdu Aslıhan mı Metehan mı diyor :))
0 oy
(119,153 puan) tarafından
biz yanyana gelemiyoz sehpada ne varsa yere carpiyo simos sonra gelip beni issiriyo
tarafından
Bshdhdhdhe yok bızımkı oyle degıl
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Benim kızım hiç babasına düşkün olmadı gerçi iki oğlumda aynı çünkü bizim babanın evdeki  rolü para kazanmak ve arada onlarla evde vakit geçirip oynamak öyle dolu dolu bir ilişkileri yok babayla oyuzden bana çok düşkünler ama Hamza öyle değil daha 2 yaşında aşırı babaci babasını görünce eliyle iter beni git der babasına yaklassak kuser ağlar dövmeye çalışır bizse sadece Hamza babaya düşkün 
tarafından
Benım eşim eve gırdıgı an duruyu alıyor yatana kadar kosturmaca tasımaca ama o gelene kadar da benım canım cıkıyor 2-3 saat kosturuyolar dıye degerlı mı oldu ya :D
0 oy
(1,176 puan) tarafından
Küçük daha 6 aylık büyük oğlum 7 yaşında bana vok düşkün evin içinde anne der cevap vermesem hemen evin içinde arayışta olur anne nerdesin diye . Bebekken de kimseye gitmez di yapışık ikiz gibiydik.
tarafından
E aglayayım mı ben :D
0 oy
(7,928 puan) tarafından
Benimde oğlum öyle bende üzülüyorum hani erkekler anneye düşkün olurdu. Dün gece babasjna sarılarak uyudu beni kovdu babası işe giderken gizli gider. Az öncede gitti uyandırdı kalk çarşıya gidelim dedi:)
tarafından
Kızı erkegı yok galıba ya
0 oy
(2,588 puan) tarafından
Bazen dualarımızın nereye gittiğini bilmiyoruz eksik dua oluyor. Rabbimin rahmeti bol evlat annesi de babasını da çok sevip saygı duysun böyle dua edilmeli.

Babasına düşkünlük de yetmez ki babanın çok sevmesi lazım baba çok sever ilgi gösterirse evlat zaten sever ve dediğiniz gibi bir kızın babası evladını sevdiğini çekinmeden gösterebiliyorsa o kızı hiçbir erkek eş üzemez. 
tarafından
Ben gercekten cok yanlıs dua ettım galıba hem babasına benzesın hem duskun olsun dedım, suan sokakta kızımı gören tutup esımın yanjna getırır o kadar benzerler ki benden aldıgı tek bırseyı yok
0 oy
(4,094 puan) tarafından

Benden uzak babaya duşkun olsun :) mumkunse :) 

tarafından
Ay olmuyo öyle kalbım dayanmıyor :D
0 oy
(9,971 puan) tarafından
Hamile oldugun icin olabilirmi babasina dahada baglanmasi
tarafından
Hayır hayır ben hamılelıkten gerekmedıkce bahsetmıyorum bıle duruya
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Hamilesin sanirim ondan olabilir kardesi olacağını biliyorsa kıskançlıktan olabilir
tarafından
Ama hıc konusunu acmıyorum duru sormadıkca, bahsetmıyorum bile
0 oy
(915 puan) tarafından
Benim kızlar da babaya çok düşkün babalarıyla yatıyorlar eşim varken baba yemek versin derler;))

Eşim de çok sever öper kucağına alır oynar onlarla:)
tarafından
Ya cok iyi cok guzel bırsey elhamdullılah ama fazlası da zoruma gıdıyor
0 oy
(1,107 puan) tarafından

Benimki daha 1 buçuk yaşında bile değil sürekli baba baba baba telefonda sesini duyması bile çıldırtıyor kızı :) 

tarafından
Hah işte ileri evresı bu oluyo :D benjmkıde babasjnın tshırtını alır evde babaaaa baaabaaam dıye aglardı 1.5 yasındw
0 oy
(1,577 puan) tarafından
Hepsini okumadım ama içinde bulunduğu gelişimsel dönemi bunu gerektiriyor. Adı Elektra kompleksi. Bu dönemde çocuklar annelerini rakip olarak görür. Erkek çocukları da babalarını aynı şekilde. Yani çok normal bir durum ve 6-7 yaşına kadar devam eder. Annesi olarak seni çok seviyor ama böyle yapması sağlıklı bir şekilde geliştiğini gösteriyor. Lütfen çocuğunuzu kıskandırmaya çalışmayın benim babam, baba benim gibi cümlelerden uzak durun sizi ittiği zaman sessizce kenara çekilin zamanla azalacak yok olacak 
tarafından
Yok kıskandırmaya hıc calısmam zaten uzuldugumu bıle bellı etmıyorum ona hiç :) ınat edıp daha fazla yapmasın diye
0 oy
(487 puan) tarafından

Ay nie bu kadar güldüm analmdm bacim:Dgariban öksüz diyorsun sanrm fazlasiyla  dua etmisisnsin evinde eşim çok seviyor kız çocuğu bide cocukalra çok düşkün anltamam bizmide ilk olcak diyor diyor kız his ediyom kizm olsun bana bağlı olsun bende diyorum Allah gönlüne göre versin eşim hak eidyor cidden onun adına isterim kz olsun bende kız sevyom ama eşim çok farklı diyorum kız olduğunu ddusunursek beni hepde untrsunuz yok diyor senin yerin farklı ama eşim onla uğraşa cidden gözü birşeyi görmez bu sefer çok bağlı olsa adam evde çıkınca agalr herşeyi babayla yaomsk ister buda var hayırlısı olsun bakalım bizm nasl olcak 2 gün sonra cinsiyet ogrenecz 

tarafından
Benım ılk erkek dedıler eşim öyle uzuldu ki doktor donup babalar erkek dıyınce sevınır demıstı sonrasında bır gıttık kız oldu :D resmen oglumu kız ettın be adam demıstım ısın kotu yanı 2. Kızım gelıyo :D benı evden atmazlar inş ya
(487 puan) tarafından
Ay yok cnm bide bir oluyorlarmiş geçen doktor diyor ne istyirsunuz dedim sgalikli olsun ama biz kız istyoz yok diyor anne ne derse o ama dedim baba benden çok kız istyor eşim diyor ben his ediyom kesin kz o çok istekli rabbim gönlüne göre versin ama işte ilk bakalm bizde durum ne olcak sağlıkla gelsn çok heycsnliyiz daha birşeyde almdik babalar cok farklı oluyor kızlara esmin amca ogluda kızı var çok farklı bağlı kızına kizida babasına esmin bı arkrdasi var tabi kızı genç kız diyor onu her gördükçe Allahım benimde kzim olsun böyle bana çay getirsin diyor kz babaisna çok düşkün babsida canm kzimda canm kızım deyip duryo diyor erkek sana bağlı olur ee diyom erkek çocuğu hep yanımami olcak sanki cikar oynar eder falan ama şimdi diyor vallh sağlıklı olsun ilk çocuğumuz sonucda bizden bir parça kız erkek fark etmez rabbim herkesin evladni sağlıkla büyütüp böyle aile sevgisiyle büyütmek nasip etsin çok şanlilar şimdiki cocukalr gercekden
0 oy
(2,295 puan) tarafından
Benım kızım asırı asırı asırı düşkündü işten gelınce elını ayagını yıkar esım adamı bır saat boynunda sarılı bekletirdı o halıyle ıcerı oturamazdı da öyle beklerdı. Bu dönemde şey de gözde. Tamam babası al yap tamam hadı babaya gıt mutfağa yanına gelıyor ya tamam artık babana gıt de o zman gecıyor sen üstüne düşünce bıraz şımarıklık yapıyorlar. Öyle dıyınce sana sarılıp annecım swnı çok sevıyorum dıyor dıyemıyorsa da sarılıyor öpüyor. Bır süreç bu ve geçecek bırsey üzülme . Kızım 5. Buçuk yasında. Esım gece mesaıye kalınca babama yemek yap aç gelecek der. Bebem gelmeden uyumayacagım der. Sonra babası gelınce gözü görünce anne ben senı ozledım yanında uyuyacahım der   :) bıraz sen tamam gıt babaya yap tamam o yedırsın de zamanla usttelemez bunu sana 
tarafından
Ya aysenur su tuvalet banyo olayını abarttı ama babam yıkasın dıyor mesela tam onun egıtımını vermıstım sımdı baba gel beraber yıkanalım dıyo adama, ya cok duskun olsun tamam ama benı de dırek silmesine gerek var mıydı
(2,295 puan) tarafından
Yaaa kıyamam kız oy sılmıyor aslında otelıyor. Banyoyu ben kızıma şey demıstım anneler olmaz sa babalar yıkar sımdı ben varım. Tuvalete mesala ayıp ama baba gözünü kapatıp sana peçete versbılır demıstım . Egıtım her anne de başka sen bıraz daha hassas olduğun için çok zoruna gıtmıs surda öyle yapacagı üç beş ay sonra sende gene
(487 puan) tarafından
Benim ablminn küçük kızda diyordu anne ayıp var babası varken yada bı basaksi ustnu çıkartmazdi küçükken bı erkek falan varsa diymezdi onlr var  ayıp var orda  derdi adını :)simdid buymuş ana sınıfa gidyir anne diyor ayıp bak kim var kim yok ustnu ciskrtim falan bize gelmsti teyze diyordu bak enişte gelir eşime diyordu dayı git başka odya ben üstümü degisecem eşimde çok hass o konularda evet bakar eder az buydmu kızar yani giymie banyo konusnda hak ve harketleri diyor kzi çocuğu anne ne ogretirse öyle olur sana guvenyom o konuda alstrsn herşeyi ana diyorum yanmd çok kizkanc ufak ters birşey girse kızar sen kıza bunalri ogretmyinmu der diyorum kz olsa senin elinde cekcegimiz var:):)
0 oy
tarafından
Ayy darısı bana diyecem de yok bacım benimki bana düşkün geçen eşimle gülüyoruz odada sabah 7 bak işe gidecek falan beni gıdıklıyordu seslere uyandı geldi yatak odasına ne oluyor lan burda dedi direkt yatağa çıktı eşimi dövüyor itiyor git burdan git annemi üzüyorsun kardeşimi üzüyorsun diyor ben gülüyorum halbuki kızım bak kardeşini gıdıklıyor dedim karnımı gıdıkladı eşim anca öyle durdu öyle çok ilgilenen bir eş değil işi biraz zor hep nöbette olurdu sbaah da gelir uyurdu akşama kadar bu aralar biraz rahatladı ama sanmıyorum kızım hiç düşkün değil ya eşim okeye giderken dur baba seni öpeyim der hemen kapıyı kapatır ağlamaz bile arkasından benide mahvediyor vala tuvalete gitsem arkamdafir üç buçuk yaşında yani
tarafından
Aaaa nıye kı acaba :(
tarafından
Bilmiyorum bana bağımlı hep ben varım yanında ya bak azonce zorla babasıyla gönderdim yani dışarıyi çok sever ama sonra gelir hemen özledim anne der babası bir yere gitse ağlamaz ben çöp atsam ağlar ama bazen diyorum eşime vala ikincisi kız mı olur erkek mi olur bilemem ama benim bu kızım arkamdaki dağım resmen iyiki ilk çocuğum kız olmuş ay öyle bir korumacı ki suratım düşse anne ne oldu niye üzgünsün kardeşim karnını mı ağrıtti üşüdün mu masaj yapayım mı der zorla battaniye getirir örter üstümü kucağıma aldım bir gün böyle bana kızdı anne kardeşim nerde karnımda kızım dedim eee ozaman niye kucağına alıyorsun indir beni onun canı acır dedi kurban olurum onu verene vala doğduğunda illaki kıskançlık olacak ama bence sonradan düzelecek çok düşkün olacak inşallah
(487 puan) tarafından
İşte kız çocukların bu durumları beni bitryo kıyam rabbim sana bağışlasn masllah benim yiyende bizdeydi tedavi goryordum benle geliyordu iğne yapmya  gidyorduk eşim bazen girtseydi enişte teyzme kızma teyzemi sev o günah o bebebk getircek bnle eve gelirdi o küçük boyuyla ayağımi kaldır uzatrdi badanye getirdi teyze üşütme teyze dinlen  yastık getrdi abur cubur getirdi eşim deli gibi sevyirdu kizi eve gelirdi sitersi gidyirdu yarm saat onla oynardı ya diyordu sen gitsen  biz ne  yapariz eşmikli çok sevdiğinde dayı diyordu üzülme ben giderim sizn bebis oluur uzulume ama eşim benle ne kdar ilgilenseydi çocuk bazen farklı algılıyor du yanıda birşey konuşamıyorduk bak diyordum eşime alişmaliyiz çocuğumuz olsa yanıda her harekete dikat etmemiz lazm diyordu teyzmele daha çok ilgilen ne istyirsa al o hamile karında bebek ver canı aciyor o sıra daha test falan bile yapmstim ama nasl bnaa dua ederdi bana ya eşim diyordu bu kızı goryom stresim derdim tssam bityor benimde böyle kızım olur babalrini  çok sevrler ama asla anensiz yapmazlar 3 kzi var ablamın babalinrada cok dege veririler  severler 2 si artk büyük yinde anne farklı olur geecekden
tarafından
Gerçekten öyle nimettir vala diyorum ya şimdi hamileyim kız olsun erkek olsun farketmez ama iyiki ilkim kızım annem çok şey yaşadı çok çekti bak ben ilk çocuğuyum herşeyini bana anlatır derdini hep dinlerim aynı şekilde bende ona bazen diğer kardeşlerime anlatamaz sadcee ben bilirim yani o yüzden kızım da öyle iyi kötü en güzel zamanlarım onunla geçiyor arkadaşım gibi vala
(487 puan) tarafından
Ne güzel vallh öyle bagalr olunca sizn adınıza ben sevndm sanki kendim yaşamış gibi his etim bir an masllah size ablam bazen diyor annem senle çok konuşuyor sana daha çok şey anlatır ablam erken yaşta evlendi ben çok kaldm aileyle çok şey yaşadık haliylyel annemle ablam diyor anneden duydum falan ben nie sorndan duyorum diyorum benm kzim olsa anne kız ilişkisi olsun herseyni analtsn ablamın kizalr anlatır büyüğü liste gidyor ablam bilir herşeyini ne güzel diyorum eltisi diyor benim kzim ne Yaşar bilmem kz böyle başına uyruk olmus kadn diyor alıp da kizmla bı dertlemeyiz bı kız bı oğlu var diyor oğlum daha yskn bsns hep yanımda kızı hep bı aelmde yada iş cslisma peşinde acayip biri annesi özeniyor başkalarına ablamın kzilar masllash hem zekiler hem ağır basilar nerde ne yspcagni bilirler benle bile dertlesirler buyukle ortanca diyorum sanslym kız yiyenlerim var die oda farklı bı duygu onlrda teyze diyor biz 3 kz sen oğlan getir ablmda öyle diyor:)
0 oy
(15,039 puan) tarafından
Geçen gün Instagram'da tevhide dadı diye bir hesap gördüm. Orta yaş üstü tecrübeli birine benziyor. Diyordu ki: 2 yaşa kadar kız veya erkek çocuk annededir. Daha doğrusu anneyle birdir. 2 yaştan sonra kız da erkek çocuk da babaya döner. Kız çocuklar 11 yaşından sonra anneye döner ve cinsiyet rollerini anneden öğrenir, erkek çocuklar ise sonsuza kadar babada kalır dedi. Ben napam.bacim.benim bı de oğlum var baba da baba peşinde tin tin. Bazen beni ezikliyolar agdgwhdhahhs
tarafından
İşin kotu yanı yaşım 30 daha anneme donmedım :D hala babacıyım ben
(15,039 puan) tarafından
Afaasfasfsdfff. Gorcez. Bende bı de kız var. 6 aylik ama babasını şimdiden çok seviyo. Bizimki de babaci olcak heralde
0 oy
(2,864 puan) tarafından
Kızım daha 6 aylık ama oğlum 2 yaşında tam bı babacı tuvaletin kapısında çıkana kadar bekler işe giderken kendini yerlere atar evde sürekli yanında oturur beni ve kardeşini istemez daha fazlası:)
tarafından
Buyudukce daha kotu oluyolar valla :(
(487 puan) tarafından
Ay haklsnz çok bı akdansin oğluna şahit oldum adam kızın çok seviyor kızda diyordu bende kaç kez şahit oldum bı kere ordaydm adam ise giti oğlan bı ağaldi adam yalanlar uydurdu pazara gidcekti gece neyse giti ben namz klyordum oda almş telfonu baba nerdesn baba gel bana çilek getir portakal getir baba ystmicam sen gelne kdar ay bı tuhaf oldum dedim rabbim kimseyi anne babasız birkamsizn simdid ekiz diyor okula alstrna kadar peşinde gsliyor satlerce kapıda beklyom cocukalr çok etklienyor kz dedi he o hep öyle satlerce agrlar yatna kadar adam artk ne kliflar uyduryo
0 oy
(336 puan) tarafından

Benim kız da öyle babası tuvalete gitse kapı önünde bekle çıkana kadar:woot:

tarafından
Babasına duskun olması cok guzel kızların ama benımki direk sildi beni ya

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 1,037 göst.
30 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 205 göst.
5 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ajangadget (1,311 puan) tarafından soruldu