+1 oy
626 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Bu sezeryan sonrası bel ağrısıyla cebellesiyorum  magnezyum yağı kullanıyordum kızımda şuanda bulamıyorum koca antepde tek bir markette var oda 4 ayı bulur gelmesi dedi sol ayagimdan kalçama kadar çekiyor ne kalkabiliyorum ne yatabiliyorum resmen fıtık gibi birşey oldu sıcak torba uygulasam bebeğe zarari olabilir mi diye yapamıyorum siz nasıl baş ettiniz bununla ? 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

12 Cevaplar

0 oy
(457 puan) tarafından
Kırmızı kantaron yağı ama orijinal olması lazım. Dene dua edeceksin.
tarafından
Allah Allah genelde yara için kullanırım ağrı için hiç bilmiyordum
(4,145 puan) tarafından
Hamile bel destek  kemeri var. Ben spor yaparken yuruyus yaparken yada yurume yokku saga sola gderken kullaniyodum. Bel agrisindan  ziyade karnin o asagi cekme dusecek gibi olma durumunu engelliyo rahatlatiodi
tarafından
Bir bakayım onada canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimde hamileyken başlamıştı. Doğurdum 18 ay oldu hala ağrım var. Bir şey yapmıyorum gelmesi için acı çekiyorum :) İnternet üzerinden bulabilirsin aslında. Hem stok yapmış olursun. 
tarafından
Canım Trendyolda tek bir yerde buldum oda ne yorum var ne bişey zor bulunuyor güvenemedim orijinalliğine
0 oy
tarafından
Canım bende yaniyim malesef çekiyorum doktorum magnezyum verdi o çok iyi geldi 
tarafından
Ah çocukla unutuyorum işte ya
tarafından
Canım aklımda iken hemen bir alarm kur magnezyum de
Müsait zamanına getir
Yemek yaparken hemen bardağa erit
Sonra aabah kan ilacini saatini kur
tarafından
Kan ilacı kullanmıyorum ben canım sadece magnezyum kalsiyum yazdı doktor
tarafından
Ha tama olanları iç canım
tarafından
Galiba fıtık oldum
0 oy
(101 puan) tarafından
İnternet üzerinden sipariş verip barkod ile orijinalliğini kontrol edip kullanabilirsiniz aslında 
tarafından
Tek bir sitede var onada güvenemedim ya
0 oy
(1,911 puan) tarafından
Maden suyu ben hiç magnezyum ilacı kullanmadım madem suyu içtim ağrım felan olmadı 
tarafından
Magnezyum takviyem var da kızımla unutuyorum içmeyi
(1,911 puan) tarafından
Hatırlatıcı kur telefona
tarafından
Dur kalkıp içeyim demisken
(1,911 puan) tarafından
:)))) evet iç aksatma çeken sen oluyorsun
tarafından
Sorma ya duvara tutunup kalkıyorum o derece
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Canim ben de kullaniyorum trendyol holistik marketten aliyorum katkisiz guvenilir dogal icerikler. Bi bak istersen
tarafından
Magnezyum yağı var mı orda canim
(1,559 puan) tarafından
Evet bak foto ekliyorum
0 oy
tarafından
İlk doğum sezeryanla oldu diye mi bilmiyorum bunda yürüyecek halim yok. Magnorm kullanıyorum iyi geliyor. İlaçların mutfak dolabında gözümün önünde sabah uyanır uyanmaz demiri alırım kahvaltı hazır olana kadar biraz zaman geçmiş oluyor gece rutinim haline geldi çocugu uyuturum uyumaya geçerken yatağa magnorm içip öyle uyurum. Bu şekilde unuttum falan olmuyor 
tarafından
Ya ben kızımda günlük saatine içerdim şimdi hep unutuyorum
0 oy
(3,072 puan) tarafından
Trendoyla baksana belki orda satılıyordur bende 15 haftalık hamileyim bacaklarım feci ağrıyor kasılmalara kramplara iyi mi geliyor
tarafından
Evet evet çok iyi geliyor diz ve bel ağrısi kramp için Trenyolda tek bir yerde vardı ona da güvenemedim yorum falan olmayınca
0 oy
(3,271 puan) tarafından
Dr magnezyum vermişti onu içiyordum el ayak şişmen yoksa sade sodada iyi geliyor bende çok çektim
tarafından
İçmeyi unutmasam :(
(3,271 puan) tarafından
Telefon alarmını kur canım
tarafından
Öyle yapayım bari ya
0 oy
(11,093 puan) tarafından
Rabbim şifa versin kuzum.. Yok bel ağrısının bildiğim bi çözümü yok benim.. Yıllardır çekiyorum :/ 
(11,093 puan) tarafından
Bence ters bi hareket yaptın sen. Sezeryanla bu dereceye geleceğini sanmıyorum. Bende de fıtık başlangıcı var ama senin kadar kötü durumda değilim. Ben dizlerim yüzünden eğil kalk yapamıyorum şu an. Fıtıksan da şu an yapılacak bişi de yok, sabretcen mecbur. Senin şu magnezyum yağı cidden işe yarıyosa bulalım bulduralım bi şekilde gönderelim sana bacım
tarafından
Arkadaş atmış bir tane ya Almanya'da eczanelerde var saf burda ben aradım taradım yok çok iyi geliyordu bir bakayım ona da sipariş vereyim bari
(11,093 puan) tarafından
Allahım yardımcın olsun yaa :/
tarafından
İşte kaynaanyla dizini kırıp oturmaz gezersen böyle olur .s.s :)
(11,093 puan) tarafından
Dikkat et kendine kuzum
0 oy
(1,559 puan) tarafından

Bu iste canim 

image

tarafından
Canımsın çok sağol Trendyolda dimi bu ben baktığımda yoktu tek bir tane dışında
tarafından
Yüzde kaç bide ben %5 ilk aliyordum
(1,559 puan) tarafından
Trendyolda holistik market var, dr.hasan husnu eren in tavsiyesi ile ordan aliyorum ben bu tip seyleri. İcerikler temiz, iyotu falan da burdan aliyorum hep. Magnezyum % kaclik bilemedim uzerine baktim bulamadim sen direk urunu incele orda yaziyor olabilir ya da sorarsan yanitlarlar hemen.
tarafından
Çok sağol canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Rabbım şifa versin bende dün oldun oldum dirildim ağrıdan en son herife gel sırtımı kır rahatlayayim dedim birazda olsa rahatladı şuan bile felaket ağrıyo senin bebede büyüyor zorluyor:(
tarafından
Sorma mahvoldum 12 nde randevum diycem ben genel olucam yoksa fıtık olucam yani ona göre ayarlasin
tarafından
Allah korusun  kötü düşünme ne zmn giriyorsun doğuma
tarafından
Haticeye sormam lazım asfsfsh
tarafından
Haticeye niye sjsjjsjs
tarafından
Bizim şafak aynı ikimizde sezeryan :)

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 244 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde S.polat (124 puan) tarafından soruldu