0 oy
793 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Yarışma için yalandan açılan aktif olsun diye yapılan şeyler geçersiz zaten sayfa çok meşgul ediliyor

21 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Geçersiz bisey göremiyorum ben 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kizma da bu da onlardan biri oluyor sanırım 
tarafından
Kızmıyorum açarkende düşündüm öyle düşünen olacak diye ama benim açtığım düşüncemi  paylaşmak artık sürekli aynı şeyleri açıyor herkes toplanın yorum yapanlar fln gibi gereksiz şeyler
tarafından
Evet haklısın .ben hiç üstüme alinmiyorum çünkü kaç gündür evde yanlızım ve tüm zamanimi zaten burda geçiriyordum.bugune has değil yani
+1 oy
(12,277 puan) tarafından
Bekledigim gibi olmadı  canım kusura bakma kimse saçmalamıyor  brnce
tarafından
Bana göre çok gereksiz açılan şeyler var saçma sapan laf olsun diye
(12,277 puan) tarafından
Sana göre canım en-el olarak iyi gidiyor bence de; )
tarafından
Evet bana göre de öyle
0 oy
(466 puan) tarafından
Evet buna katılıyorum keşke normalde de böyle olsa
0 oy
(16,000 puan) tarafından
Admin.hepsini bir bir kontrol.edecem sırf puan için açılan postlar yapılan yorumlar kabul edilmocek dedi  o yüzden bırakın kim ne açıyorsa açsın 
tarafından
Sayfayı meşgül ediyorlar artık kim ne yazmış cvpları bile göremiyorum o kadar çok yazılıyor ki
(16,000 puan) tarafından
1 hafta sonra düzelir herkes kabuğuna çekilir
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Aynen admin gereksizler kabul etmez zaten çok saçmalayan var :D
0 oy
(405 puan) tarafından

Sırf yarışma için açılan postlar geçersiz sayılacaktır zaten o yüzden bosverin kim. Ne yapıyorsa yapsın :D

0 oy
(5,938 puan) tarafından
Onlara cevap yazmıyorum ben ;)
(5,938 puan) tarafından
Aynen kuzummm
(5,938 puan) tarafından
Canım bugün ben ari maya gibi dip köşe temizlik yaptim :) 3 çeşit yemek tatlı bebek ile aktivite derken bu saat oldu;) ben gece kusuyum burada
(984 puan) tarafından
Yorumlarını görmek istiyoruz :))
(5,938 puan) tarafından
Yemek faslı ve büyük oglum un ödevleri de bitsin buradayım. Sabahlar olmasın kuzum;))
(984 puan) tarafından
Aynen kolay gelsin aslı abla :)
0 oy
(782 puan) tarafından
Gereksizleri eliyecekler canim zaten 
0 oy
(116 puan) tarafından
Üff sorma. Alti ustu 50tlik hediye bi de bi sey olsa gam yemicem
0 oy
(11 puan) tarafından
Aynn cpk sacma yabi sanki ne hak eden alır zaten gereksiz yere sacma yani ne insanlar var ya
0 oy
(1,984 puan) tarafından
Herkezin kendi tercihi cnim admin zaten gerekeni yapacak isteyen istediğini açar kimseyede laf söylemek düşmez sende bu postu açarak milleti üstüne sıçratacaksın canım şuan senin bu postu açmanda bana saçma geldi yani 
tarafından
Tabi ki herkesin kendi tercihi millet benim üzerime neden sıcrasın  ki saçma geliyorsa yorum yapmasınlar ben onların anlamsız gereksiz şeylerin yorum dahi yapmıyorum bu kadar basit saçma geliyorsa yapmasınlar
(1,984 puan) tarafından
Senin yapmış olduğunda binevi postta paylaştığın gibi canım neyse ki aynen admin zaten gerekeni yapacaktır
tarafından
Ben gereksiz yere yapılan postlara tepki için yazdım katılan katılır katılmayan katılmaz bu düşünceme
0 oy
(295 puan) tarafından
Onlar kendini belli ediyor bence :) 
0 oy
tarafından
Aynen ya çok var gereksiz post gerekli olanlar hep aşağı da kalıyor 
tarafından
Aynen öyle bana da diyorlardı senin yaptıgı da anlamsız diye ben gereksiz gördüğüme yorum dahi yapmıyorum onlarda gereksiz görüyorsa benimkine yapmasınlar zorla yaptırılmıyor
0 oy
tarafından
Aynen yaa sıktılar artık 
0 oy
tarafından
Aynen öyle ......... 
0 oy
(1,984 puan) tarafından
Zaten senin bu postuna cevap verenlerin çoğu sacma dedikleri ne kadar post varsa yazmışlar oda ilginç yanı hem laf söyleyip hem yorum yapıyorlar insanlar bı tuhaf ya 
(2,172 puan) tarafından
Katiliyorum sanaaa
(1,984 puan) tarafından
Aynen canım ya
(2,172 puan) tarafından
Bide arkadas yarisma basladigindan beri post aciyo farkinda degil galiba
(1,984 puan) tarafından
Aman canım en iyisimi he diyip gecicen :))
(2,172 puan) tarafından
Heeee valla :D
0 oy
tarafından
Acilan postlara degl saskinlgmda sorulara cevap sayilari daha çok şaşırttı beni çoğu kez denk geldm cevapların az olduğu sorular bakiyorum cevap sayılari 40 50 olmuş bugun
0 oy
(3,150 puan) tarafından
Kimsenin işine karışmak kimsenin haddine degil
(2,172 puan) tarafından
Sende sabahtan beri post aciyon farkindamisin
tarafından
Ben gereksiz post açtığımı düşünmüyorum bebegim  ile ilgili dogum sonrası korunma ile ilgili bu tarz şeyler açtım fikir almak için sizlerde her posta yorum yapma derdindesiniz o zaman hep sizlerin yorumları var
(3,150 puan) tarafından
Burda zaten hep yogunlukla bizler varız bi aile gibi her yorumda olmamızdan diyaloglarimizdan anlamışsındır
(2,172 puan) tarafından
Yarisma adi ustunde aktif olmak lazimm. Sen nasil post aciyosan  yarisma icin bizde yorum yapabiliriz.
tarafından
Ben şuna istinaden diyorum zaten gereksiz yapılan postlara ve yorumlar sayılmayacak o yüzden boşuna ota çöpe açılan postalar gereksiz diye meşgul işi sadece sayfada
0 oy
(1,087 puan) tarafından
Katılıyorum dostum 
tarafından
Bendensin yani

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 431 göst.
30 Ağustos 2020 Aile kategorisinde busraerpolat (327 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 267 göst.
2 Eylül 2022 Aile kategorisinde M. Nur (814 puan) tarafından soruldu