0 oy
249 göst.
Diğer kategorisinde (8 puan) tarafından

Ya ben hosgeldin bebek paketi diye bir şeye başvuru yapayım derken başka bir siteye başvuru yaptım eşi polis olan varsa bu siteyi sorgulayabilir mi tc. Kimlik numaramı falan yazdım siteye lütfen biri yardımcı olsun eşime durumu anlatmaya korkuyorum

image

image

image

3 Cevaplar

+1 oy
(3,364 puan) tarafından
Nasıl bu kadar rahat güvenip tüm bilgilerinizi veriyorsunuz ya her yerde bağırıyorlar linklere tıklamayın bilgilerinizi vermeyin diye 
(8 puan) tarafından
İlk defa başıma böyle birsey geldi ve şuan çok korkuyorum
(3,364 puan) tarafından
İnşallah birşey olmaz ama dikkatli ol bundan sonra canım güvenme
(8 puan) tarafından
Ya ilk cocugumda yardim almadım bunda bari yapayım başvuru deidm elime yüzüme bulaştırdım tc kimlik numaramı falan telefon numaramı falan yazdım tc kimlik numarası ile adıma bir şey yaparlar mı kötü bir şey acaba
(3,364 puan) tarafından
Ah be canım o yardımlar e devletten falan yapılıyor kafana göre olurmu hiç
(8 puan) tarafından
Ordan baktım bulamadım bende internetten sorguladım simdi eşime de bir şey diyemiyorum kızacak bana diye sen nasıl univ okudun gibisinden
-Reklam-
0 oy
(257 puan) tarafından
Eşim poliste anlamadım sorunu ama.
(8 puan) tarafından
Ya ben bu siteye başvuru yaptım hosgeldin bebek paketi mi ne yanlış siteye basvurmusum
(8 puan) tarafından
Eşinize bir sorgulattirir misiniz bu siteyi
(257 puan) tarafından
Cnm eşim bu aksam çalışıyor yılbaşı dolayısıyla. Ama insalalh birşey çıkmaz
(8 puan) tarafından
Tamam tesekkur ederim yine de
0 oy
(400 puan) tarafından
Site zaten belli ediyor kendini canım birincisi web site domain uzantısı yetkili siteler gibi org com.tr vs değil .site şeklinde, ikincisi mobil bankacılık kısmı sorması ve otomatik evette olması. Formu gönderdiğin için bence yapman gerekenler bilmediğin bir numara ararsa açma açarsanda hemen para filan verme şeylerine girişme sakın. Acilen de kullandığın mobil bankacılık şifreni ve kart şifreni değiştir. Bir de e-devlet şifreni değiştir hemen. Mobilden sms te gönderebilirler öyle linklere filan da tıklama sakın. Başvurunuz kabul oldu tıkla gibisinden mail ya da SMS olur avlanma yani
(8 puan) tarafından
Simdi araştırdım ortak hesaplardan karşı tarafın onayı olmadan her hangi bir para çekme işlemi olamazmış iki tarafından onayı imzası gerekliymis
(400 puan) tarafından
Sen değiş şifreleri işte eşine de söyle haberi olsun, bankayı da arar yine söylersin bi böyle bişi oldu vs diye
(8 puan) tarafından
Ayy suan eşime söyledim kızmadı bisey olmaz merak etme dedi takmadı bile
(8 puan) tarafından
Benim kadar kafaya takmadi bile
(400 puan) tarafından
Erkekler :)) en azından biliyor artık sen de rahat ol :D

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 39 göst.
31 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Yyyeeee (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 349 göst.