0 oy
346 göst.
Diğer kategorisinde (8 puan) tarafından

Ya ben hosgeldin bebek paketi diye bir şeye başvuru yapayım derken başka bir siteye başvuru yaptım eşi polis olan varsa bu siteyi sorgulayabilir mi tc. Kimlik numaramı falan yazdım siteye lütfen biri yardımcı olsun eşime durumu anlatmaya korkuyorum

image

image

image

4 Cevaplar

0 oy
(868 puan) tarafından
Benim eşim polis olan olmuş artık dönüşü yok ne olacağını bekleyip göreceksin. E devlet dışındaki siteler genellikle dolandırıcı oluyo keşke bilgilerini yazmasaydın
(1,048 puan) tarafından
Kız adiyamanlımısın sen
(8 puan) tarafından
Yok hayır ben kocaeli de oturuyorum hira vakfı bi cemaate bagliymis galiba sonra bazı şeyler olmuş vakfi kapatmışlar heralde esim korkma dikkatli ol sadece artık dedi
(1,048 puan) tarafından
Adına sevindim canım e devleten başka sitelere girme hep dolandırıcı oluyor ..
Papatya02 ye dedim adiyanlımısın
(868 puan) tarafından
Yok canım değilim yozgatlıyım ben şu an siverekteyim
(1,048 puan) tarafından
Nickınde 02 görünce memleketlim sandim  canım
-Reklam-
0 oy
(39 puan) tarafından
Kız benim eşim de polis sorgulama yapamıyorlar ,çünkü başka şehir bu bir ,ikincisi de bunlar terör örgütü mü başka bişey mi nerden bilicek.çok sıkıntılı yani 
0 oy
(583 puan) tarafından
Ayy benimde aynı böyle birşey başıma geldi İBB sayfasına girdim ve emindim ona tıkladım bilgileri doldurdum sonuç böyle bişey çıktı şok oldum. İki gün sonra aradılar neymiş efendim adınıza yapılan başvuru kabul edildi 6 ay boyunca hesabınıza iki bin yatırılacak peki ne gerekiyor dedim papara Mobil bankacılığı indirin orada bilgilerinizi girin hesap açın sonra telefonda bilgileri hepsini gösteren bı sistem varmış onu istedi eşim sakın dedi bu dolandırıcı bende anlamıştım zaten bide eşime demeden de asla yanlış bişey yapmadım iyi ki de sormuşum. Baktım beni gene aradılar eşim kabul etmedi daha da aramadilar. Dikkatli olun sizi iki gün içinde mutlaka ariyacaklar kabul etmeyin 
(8 puan) tarafından
Ya benim doğum cantasi için başvuru yapacağımı biliyordu esim ama yanlış yere başvuru yaptığımı söyleyemedim.  Dün söyledim ama bakti etti sen iste gelen mesajlara tıklama arayanı açma biseycik olmaz korkma dedi bende tamam dedim kızacak diye çok korktum ama gayet anlayışla karşıladım. Hatta baban duyarsa daha dilinden düşmem ben onun dedim. Bana öyle birsey olsa bile sen korkma kimseye duyarmayiz ben seni kötü duruma sokar mıyım dedi. Beni çok mutlu etti. O bile yetti bana içim rahatla esim destek olunca
(583 puan) tarafından
Çok sevindim evet es maalesef sorun ediyor eşimde kızdı başlarım yardıma dedi bunun yüzünden başımıza iş açacaksın dedi ****** et dedi bende vazgeçtim iyi ki de dediğini yaptım insanları çok iyi manipüle ediyorlar inanası geliyor hemen ama tabi ben kanmadim. Genede esimede danıştım yok dedi konuyu kapattık sizi aramadiysalar sıkıntı yapmayın beni aradılar bı iki gün sonra çok şaşırmıştım bu işte bı ibnelik olduğunu anlamıştım

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 37 göst.
31 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Yyyeeee (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 247 göst.
0 oy
1 cevap 112 göst.
0 oy
2 cevap 153 göst.