0 oy
1,052 göst.
Diğer kategorisinde (340 puan) tarafından
Kızlar hayırlı geceler dün gece belim tutuldu eşim kas gevsetici içirip bağırıp çağırıp yatmaya gönderdi saat 1 de 4de küçük oğlumun sesine kalktım baktım eşim yok evi aradım yok ariyorum açmıyor telefonu mesaj atıyorum cevap yok birde mesaj atmış karım ben sanayideyim haberin olsun diye kendi dükkanı var sanayide uyuşturucu bağımlısı torbacı arkadaslariyla gitmiş öyle yazmış mesajda ikinci kez aradım çıt ses yok etrafta suratına kapattım telefonu sabah 8i geciyodu eve geldi zil zurna kahvaltı yaptık suratına dahi bakmadim gitti yattı ben sancidan geberiyom ama öyle böyle değil kayınvalideme mesaj attım hastaneye gitsem çocuklara bakar mısınız diye kayinbabam götürüp getirdi geldiğimde uyanmıştı 1 saat falan oturdu tartıştık suratına bakmadım yine gitti yattı evi süpürürken bir baktım evimize 70 km uzakta bir tekelden gece 4e doğru ben aramadan 25 dakika önce 1125 lira alışveriş yapmış saat 8i geciyodu uyandı çocukları yatırdıjtan sonra tekrar tartıştık gece 1e geliyodu uyumaya geldim ama o saate kadar asla konusmadim tartışırken ağır laflar söyledi yine sigara içtim salona geldim sırnaşıyo laf atıyor falan bende ters yapıyorum muhatap olma benimle dedi ben zaten muhatap olmuyorum farkındaysan sen laf atıyorsun atma dedim sonra işte 1de yattım büyük oğlumun yanında gece 2yi geciyodu küçük oğlum mamaya kalktı o anda o da geldi niye orda yatiyon gelsene falan dedi dedim burda uyucam sonra zaten patladı herşey banka hesabına girdim dün gece çıkmadan önce evden iki kıza birine 400 birine 500 para göndermiş eşimin 3 tane hattı varmış daha sonra insta hesabına girdim fake hesap açmış orda hesap girişinde bir baktim hesaba evli bir çifte yazmış tabiki kendini bekar olarak tanıtmış falan bunların hepsinin ekran görüntüsünü alıp anneme gönderdim mesajların da videosunu üçüncü hattının numarasını kardeşime gönderdim kız arkadasin arasın yarın bu numarayı dedim ve para gönderdiği kızlardan bı kaç tanesini bence instadan buldum onlara mesaj attım cevap gelmedi onların da ekran fotosunu kardeşime attım yarın bu kızlara tanışma mesajı at cevap gelirse bana haber ver dedim kanıt topluyorum şuanda boşanmak için uyusturucu bağımlısı olması yeterli çünkü dosyaları var 2.5senedir gördüğüm psikolojik şiddet zaten maf etti beni şimdi bir de bu kanıtın olsun ki haklarımı vermek zornda kalsın çocuklarımı alamasin istiyorum bana psikolojik destek olur musunuz

17 Cevaplar

0 oy
(4,171 puan) tarafından
Offf ben ne okudum ya yaşadığın çok çok kötü işin içinde sadece aldatılmak yok çünkü ama helal olsun sana gerçekten tüm bunları düşünmen o acıyla hepsini yapman helal olsun umarım kurtulur çok güzel Bi hayat yaşarsın evlatlarınla 
(340 puan) tarafından
Bacım başından beri tehdit ediyorlar çocukları alamazsın vermeyiz diye ondan bişey yapamıyodum
(4,228 puan) tarafından
Aynn oyle aldatma olmasa bile  cekme heleki ailen arkandaymis. İlk baslardan hadi neyse dedim de uystcu falan evden kfasina gore cikip gtmesi noluyoruz ya evlisin sen. Sen ostesen cck iatese parayokder iki kizi birden yuh yani
(340 puan) tarafından
Aynen öyle bir kere bizi alıp dışarı çıkartmış değil kendi alemlerde geziyo
(4,171 puan) tarafından
Ne yaptın canım son durumun ne
(340 puan) tarafından
Öğlen birbirimize girdik kavga ettik evden kovaladim aşağıda anasının katında şuan biraz evvel ne anlattiysa babasi senin gibisini zor bulur o diyodu şaka gibi
-Reklam-
0 oy
(394 puan) tarafından
Vay be vay ne diyelim kurtulusun olur içen adamın yannda nasıl yasiyorsn cok gezdgnegore calismiyor da polisi ara şikayet et uystrcu almya gidince dahada cikamsn
(340 puan) tarafından
Çalışıyor kendi dükkanı biraz para gördü mü götü kalkıyor hemen ne zaman gittiğini hiç bilmiyorum ki yada nerdej aliyor heo farklı yerlerde bildiğim kadarıyla
0 oy
(13,241 puan) tarafından
Çocuk her zaman annenindir. Düzgün biri olmadığı zaten belli aldatma olayı olmasa bile hiç bir mahkeme el kadar bebeği uyuşturucu kullanan bir babaya vermez kaldı ki anne dururken çocuğu sebepsiz yere de babaya vermez boş tehdit ile göz korkutuyorlar 
(340 puan) tarafından
Aynen öyle ama söz konusu evlat olunca riske atmak istemiyosun normal olarak
0 oy
(316 puan) tarafından
Allah afetsin ama yuh çeke çeke okudum boyu devrile sice 
(340 puan) tarafından
Amin ne diyim
0 oy
(763 puan) tarafından
Beni korkutan ilk şey bağımlı biri olması. Allah korusun o sinirle öfkeyle başınıza birşey getirebilir aklı başında olmuyor ya malum içince. İnsAllah zararsız şekilde bu süreci atlatırsın. Kolay değil biliyorum ama yine de çok üstüne gitme bu süreçte sana çocuklara zarar vermesin. Evli çiftlere neden yazmış ben olayın o kısmını anlamadım. Rabbim seni tez vakitte kurtarsın 
(340 puan) tarafından
Fotoğraf çekmeye gerek yok dosyalaru var diyorum ya bide zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışıyor karılık yaosaymisim da başkalarını aramasaymis ailem gelse kardeşim mahveder onu
(763 puan) tarafından
Şeref yoksunu pislik suçu da sana atıyor nefret ediyorum boylelerinden sen eş olabildin mi de kadın sana kadınlık yapsin
(340 puan) tarafından
Kadın neden kocasından soğur ağıza alınmayacak laflar dan soğur ama nerde bunda o anlayış ben her lafı saycam karın yine karılık yapacak
(763 puan) tarafından
Bı o değil çok şey soğutuyor insanı. Durduk yere kimse sogumuyor kimseden. Hep nedense bizden bekleniyor Altan almak ama herşeyin bir sınırı var
(340 puan) tarafından
Aynen öyle malesef bacım ne diyim rabbim sonumuzu hayır etsin inşallah
0 oy
tarafından
Bu okuduklarım içinde çok üzüldüm gerçekten bencede kanıt topla ayrıl bu adamdan 
(340 puan) tarafından
Rabbim hayırlısını versin
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Uyuşturucu bağımlısı biriyle zaten bu kadar evli kalman hata. Çocukların var onların psikolojik sağlığı için bu adamdan uzak tutman lazım. Allah yardımcın olsun
(340 puan) tarafından
Amin inşallah bacım
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Off okurken yüreğim darlandı ve bunların gercekten yasanmış olması çok çok uzucu Rabbim sana bir çıkış yolu göstersin en zararsız şekilde kurtul bu pi.slikten 
(340 puan) tarafından
Amin inşallah bacım
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Yazık günah ömür geçip gidiyor ne gerek böyle şeylere anlamıyorum 
(340 puan) tarafından
Haksız olan yine benim öyle söylüyor
0 oy
(119,442 puan) tarafından
birak kanit falan pesinde kosma hersey ortada zaten adam bagimliysa sen 1 dk durma orda 
(340 puan) tarafından
Haklarımı almak için kanıt olmak zorunda
(119,442 puan) tarafından
hak derken ? adam zaten keş miş
(340 puan) tarafından
Boşanmayı düşünmüyor hiç bı şekilde mahkemelerde yıllarca sürünmek istemiyorum annemlerin evi iki bebeğin yaşayacağı şekilde değil eski bir evde kirada oturuyolar o yüzden istediğimi yaptırmak için elimde kanıt olmak zorunda
0 oy
(170 puan) tarafından

Hem bağımlı hem zikkimlaniyor üstüne bir de 2 3 tane kıza senin ve çocuklarının rızkını gönderiyo Yani Rabbim bildiği gibi yapsın sen kendine dikkat et iyi bak o halle büyük kavgalar çıkmasına izin verme baktin içmiş gelmiş çok ters davraniyo sende bağırıp çağırma lütfen su an senin ve çocuklarının cani için endişelendim üstüne gitme kanıt toplayıp evi terk edene kadar kendini çocukları güvene alana kadar Allaha emanet ol canım dikkat et kendine geçmiş olsun yaşadıkların hiç kolay değil Allah yardımcın olsun sen bu adamla nasıl evlendin canım ya sonradan mi böyle oldu bu :(

(340 puan) tarafından
Benim yüzümden böyle olmuş. 10 yaşından beri bağımlı evlendikten sonra öğrendim malesef evde içiyor
0 oy
(3,401 puan) tarafından
Böyle birinden kurtulmak için iyi bi sebep oluşmuş oldu. Hiç üzülmeyin. Çocuklarınız tertemiz büyür, aklınız ruhunuz rahat eder. Allah kurtarmış beni dersiniz. 
(340 puan) tarafından
Biliyorum canım hala senin yüzünden diyor
0 oy
tarafından
Bunu bu kadar normal anlatman şaşırttı beni
(340 puan) tarafından
2.5 yıldır çektiğim çileyi gorsen hak verirsin
0 oy
(8,969 puan) tarafından
Ayy kuzum.. Allah yardımcın olsun. Akıllı davranmışsin. Çocukları senden alamaz. Üstüne nafaka tazminat bile alırsın. Pislik adi şeref yoksunu. 
(8,969 puan) tarafından
Pişkin herif utanmaz. Aynen ödeyecek her şeyinizi de karşılayacak. Ayrılsan zaten donuna kadar alırsın öyle g.öt gibi gezer ortada o.rospu çocuğu
(340 puan) tarafından
Ayrılınca kuruş vermezmis  ne *** yersem yermisim
(8,969 puan) tarafından
Veriyo mu vermiyor mu görür o zaman. B.oku kim yiyo görür şeref.siz
(340 puan) tarafından
Ya zırnık alamazsın dedi suratıma karşı adamı çileden çıkartır
(8,969 puan) tarafından
İstediği kadar desin. Aldattığı belgelerle sabit zaten. Nafaka zaten öder. Aldatmayla da tazminat alırsın
0 oy
(933 puan) tarafından
Bilmiyorum bu erkeklere ne oluyor. Aldatacaksan  evlenme kardeşim, evlenme. Sonra kadınlara cocuk dogurturuyolar ellerini ayaklarını bagliyolar  kendileri  alemlere akiyorlar. Böyleleri Allahindan bulsunlar.
(340 puan) tarafından
Amin bacım
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Çok üzüldüm Allah yardımcın olsun. Umarım çok daha güzel bir hayatın olur. 
(340 puan) tarafından
Amin inşallah bacım
0 oy
(2,807 puan) tarafından
İyi cesaret kuzum çocuklarla madde için birinin yanında durman ailen arkanda mı canım yani sahip çıkar mı boşansan ailesine desen kaynanan falan nasıl karşılar bu durumu 
(340 puan) tarafından
Kayınvalidemler zaten bağımlı olduğunu biliyorlar evlatlarının hala daha bosanmamam için evlatlarımla tehdit ediyorlar
(2,807 puan) tarafından
Aldatma öyküsünü bilse canım ki kaynananla nerenin itiii olmuş ki karışıyo çocuklara
(340 puan) tarafından
Onu da normal karşılayıp boşanmaya kalkarsan çocukları göremezsin naraları atmaya devam eder biliyorum ne *** olduklarını

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 954 göst.
17 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,482 göst.
20 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 410 göst.
3 Şubat 2023 Diğer kategorisinde El-Fa-Mi (777 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 128 göst.
12 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu

380,776 soru

11,400,426 cevap

34,930 kullanıcı

...