0 oy
124 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Selam hanımlar uyku tulumu kullanıyormusunuz   

Bu tog ne oluyor tam olarak birde internette 1 tog ve 2.5 tog ağırlıklı var 

Birde %100 pamuklu. Ve elyaf var hangisi daha iyi sıcak tutar hangisini  önerirsiniz 

evim doğalgaz li sıcaklığı da güzel derece olarak anlamam 

10 Cevaplar

0 oy
(10,431 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
1.6 tog, 1.5 tog doğalgazlı eve ideal canım. Benim ev çok sıcak. Sadece bunu giyip içine atletle yatıyor. 2.5 tog 19 derece için falan ev o zaman buz gibi oluyor zaten 
tarafından
Çok teşekkür ederim cnm
(10,431 puan) tarafından
Rica ederim canım. Sayfana girmişken postlarına yorum yapayım dedim sıra ile gidiyorum :)
-Reklam-
0 oy
(7,317 puan) tarafından

Valla bende hiç anlamıyorum :D

Post çıksın 

tarafından
Teşekkür ederim cnm
(7,317 puan) tarafından
❤❤❤❤☺
tarafından
♥️♥️♥️♥️
0 oy
tarafından
Kız tog ne benim bildiğim tog araba
tarafından
Yok kız uyku tulumlarinda da değer mis bende yeni öğreniyorum
0 oy
(15,286 puan) tarafından
Benim evim klimalı. 2.5 tog kullanıyorum. 20 dereceye kadar 1 tog diyolar. Ama bana az geliyo valla. Ben 2.5 tog kullanıyorum. Evinin dercesine göre karar verirsin. Derece al olmadi
tarafından
Biz bile atlet şort geziyoruz evin içinde çok teşekkür ederim
(15,286 puan) tarafından
O zaman 1 tog yeter bence
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Tog kalınlık oluyor evin sıcaklığıyla alakalı 24 derece civarı  oluyorsa ev 1 tog yeterli 18 22 arasiysa 2.5 tog daha iyi olur ben elyaf değil pamuklu tercih ediyorum pamuklu daha iyi 
tarafından
Çok teşekkür ederim cnm 1 tog daha iyi ozaman alttan birşey giydiriyormusun
(1,219 puan) tarafından
Rica ederim ◉⁠‿⁠◉
0 oy
(1,945 puan) tarafından
Eğer evinizin için iyiyse 2.5 almayın çocuk su gibi olur 
tarafından
Fazlasıyla iyi cnm atlet şort geziyorum evde
tarafından
Ben de atlet le geziyorum oğluma 1 ya da 1.5 tog giydiriyorum canım  annemlerde 2.5 giydiriyordum burada aşırı ağır geldi su gibi kalkıyordu
tarafından
Çok teşekkür ederim cnm
0 oy
(2,666 puan) tarafından
Evin içi kısa kol ile durulacak gibiyse 1 tog yeterli bence. Ha bir de elyaf terletebilir. 
tarafından
Evet cnm evim sıcak normalde ben çok aşırı derecede üşürum atlet şort geziyorum evin içinde
(2,666 puan) tarafından
O zaman bir tog al bence ama terlemeyen bir cocuksa elyaf alabilirsin. Değilse pamuk keisnlikle. Bir de önce mağazadan bakmanı öneririm. Kalınlığını gözün ile gör. Daha sonra internetten al bence.
tarafından
Teşekkür ederim cnm aşırı derecede terleyen bir oğlum var ilaç ta kullanıyor oda çok terletiyor
(2,666 puan) tarafından
Yaa geçmiş olsun o zaman elyaftan uzak dur :)
tarafından
O zman 1 veya 1 buçuk tog pamuklu alayım çok teşekkür ederim cnm
0 oy
tarafından
1 tog ev sıcaksa yeterli, ıcıne ince pijama ustune tulum gıydırıp yatırıyorum ben, tavsıyem kolsuz tulum alman kollu olanlarfa cocuk mumya gibi oluyor darlanıyor, slusmberc var onerırım, eger daha cok kucukse owlının 0-36 ay tulumlarını alıp 3 sene kullanabılırsın
tarafından
2.bucuk yaşında cnm bağlantı paylaşma şansın varmı
0 oy
(6,339 puan) tarafından
Evin içi sıcak olmasına rağmen 2.5 tog kullanıyoruz altında pijama takımı ustunude prtuyprum vLla hiçte terlemiyor 
0 oy
tarafından
Benimki de doğalgazlı 40 da yanıyor 0.5 ve 2.5 var 2.5 Luk içine çok ince pijama giydiriyorum yada ısıya göre atlet sadece diğerinin içine de normal pijama giydiriyorum 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 295 göst.
10 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Mother of deniz (913 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 430 göst.
24 Eylül 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yenibiranne (616 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 111 göst.
10 Aralık 2023 Diğer kategorisinde pikachu.53 (1,757 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 21 göst.
10 Aralık 2023 Diğer kategorisinde pikachu.53 (1,757 puan) tarafından soruldu

381,062 soru

11,408,026 cevap

34,945 kullanıcı

...