0 oy
296 göst.
Diğer kategorisinde (913 puan) tarafından

image

ogluma civilden bu uyku tulumu aldım gece hiç örtünmeyi sevmez. Bunun togu 2.1 mis hanımlar odası 20 derece bu yüzde yüz pamukmus içine ne giydirecegim bilgili olan yazabilir mi?

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Valla ben elyafa karşıyım kendime yastık dahi kullanmazken elyaf dolgulu uyku tulumu asla kullanmam onun yerine çift kat pazen uyku tulumu aldım gayet sıcak tutuyor çok soğuk olursa da içten bir kat daha giydiririm
tarafından
Dolgu malzemesi ne peki
(913 puan) tarafından
Neymiş arkadaşım nerede yazıyor bilgi verir msin??
tarafından
İşte yazmıyor mu sitede dikkat edin de ürün hakkında bilgiler kısmında yazmasi lazımm
(913 puan) tarafından
Pamuk olduğu yazıyor bende bildiğin birşey var sandım
tarafından
Tamam yok
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayy bende dün akşam internetten bakıyordum demekki civilde var bende bakarım cnm çok sağol 
(913 puan) tarafından
Var canım bakabilirsin
tarafından
Geçen eşim bakmış 300 ya da 400 diyor bende dedim belki uyku tulumu değil tam emin olamadım cnm çok sağol
0 oy
(21 puan) tarafından
Aynısı bizde de var ama geçen giydirdim sadece sıfır kol zıbın ile terledi bide gece yatmadan krem felan sürüyorum ben hep lacivert tüy değil de toz gibi birşey bırakıyor boynuna felan yıkayıp utuledim halde şuan e bebekten 1.5 tog kullanıyoruz havalar soğuyunca iyice onu kullanicam sende zıbın ve ince pijama ile yatırabilir terler mi diye kontrol et ama 
(913 puan) tarafından
Koyu renklerde olabiliyor o tüy olayı ya yıkarken tek mi yikadin canım renk çıkardı mi?
(21 puan) tarafından
Yok bir yıkadım renk de farketmedim vermedi heralde
(913 puan) tarafından
Tmm sağol
0 oy
(868 puan) tarafından
bizde var en soğuk havalarda sicacik tutuyor şuan için Uygun değil çok terletir ama kışın soğuk zamani icin çok güzel
(913 puan) tarafından
Tşk ederim canım
0 oy
tarafından

İyi niyetle elyafli diyorum ukalaca sanki askerlik arkadaşıymisim gibi bende bisey biliyosun sandım diye cevap veriyor sizin seçtiğiniz ürünün bilgi kısmında yazıyor yani ukalalık yapmaua hazırız ama karşısındaki insanı belki bi bildiği vardır dmeye hazır değiliz 

image

0 oy
(913 puan) tarafından

Beratcınar!! Hanımefendi benim aldığım ürün bu böyle birşey görselde görülen üzere yazmıyor!

image

tarafından
Benimkinde yazıyor zaten orda da belirtmişler aslında yüksek pamuk oranı görünce gözden kaciyor
Polyester oranı % 30 işte bu ksim dolgu kısmı
İnanın terletiyo cift kat pazen tavsiye ederim

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 125 göst.
1 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 430 göst.
24 Eylül 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yenibiranne (616 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 137 göst.
11 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (427 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 107 göst.
2 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Emirannesi (548 puan) tarafından soruldu

382,956 soru

11,463,272 cevap

35,056 kullanıcı

...