0 oy
57 göst.
Diğer kategorisinde (31 puan) tarafından
arkadaşlar antalya egitim arastirma hastanesinde dogum yaptim oğlum 35 haftalık doğdu kilosu 2300 dü hiç bi sorun olmadan taburcu olduk 20 günlük sonrası burun tıkanıklığı hırıltı sebebiyle antalya manavgat devlet hastanesi getirdim doktor yatış yapmamak arasında kararsız kaldı oğlum 4 gündür hastanede daha 1 aylık iğneler serumlar verdiler bugün sevk edeceklerini söyledi sebebi ise verdigimiz ilaclar yan etki yapti dedi endişelenecek bi durum yok dedi bende e nabizdan kontrol ettigimde verdigi ilaclar igneler serumlarin haddi hesabi yok ben doktora diyorum o gunden bugune bu kadar igne yapmissiniz yok diyor sadece 2 igne yapildi diyor antalya ozel rich hastanesine sevk etiller bu hastane iyimi bidiginiz ozel hastane hangi doktor iyi maddi konuda sorun degil cocugum iyi olsun allah icin biri bisey soylesin 

2 Cevaplar

0 oy
(1,096 puan) tarafından
Canım çok geçmiş olsun benim oğlumun ismi de mehmet can ♡ ben antalyada yaşamıyorum da ailemin yanına geldim mayıs ayında oğlum daha 2 aylık olmamıştı çok fena hastalandı. Kepez devlet hastanesine 2 defa götürdüm biri randevulu. Randevu aldığım doktor minicik coc7ga balgam söktürücü vermiş bende bilmeden icirdim durdum. Bu çocuk daha fenalaştı sonra aynı yine kepeze acile götürdüm kan aldılar tahlil yaptılar bir şey yok dediler buhara bağladılar buhar bitti eve geldik iyice kötüleşti elimizin içinde nefessiz kaldı öldü sandık. Sagolsun eniştem böyle olmaz hemen eğitim araştırmaya götürelim dedi halam ve eniştemle gittim çocuğu görür görmez yatış verdiler ama nasıl yatış kafasına kadar deldiler damar yolu bulamadılar ilaç tedavisine dondurdul3r ama bu hastalık bitmed3n bizi çıkarmadılar hep gelip kontrol etti doktorlar hemşireler sadece 1 doktor 1 hemşire de değildi belki 5 doktor 5 hemşire abartısız. Öyle iyi davrandilarki rabbim razı olsun ben oğlumla ağladım doktor ve hemşireler benimle ağlıyordu öyle nazik öyle kibar davrandilar sapasağlam döndük eve. Eğitim araştırma dışında hastaneye gitmemeliydin kesinlikle. Hemen gotur oraya. Ben şimdi düşünüyorum yani ben kendi yaşadığım yerde bunu yaşamış olsaydım oğlum hayatta olmayabilirdi çünkü buradaki doktorlar çok tecrübesiz hiç bir şey bilmiyorlar. İyi ki orda o doktorlara rast gelmişiz. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben Uncalı meydan tıpn doktorlarını beğeniyorum bide OFM de var ablamin çocuk doktoru geçmiş olsun çok 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 291 göst.
0 oy
12 cevap 586 göst.
5 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 82 göst.
19 Kasım 2023 Aile kategorisinde Karars8z (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 223 göst.
15 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Gulcannacak (199 puan) tarafından soruldu