0 oy
223 göst.
Diğer kategorisinde (5,327 puan) tarafından
Özelde fiyat nedir bayiltiyorlarmi ?devlet bayiltmiyormus suni falan dyorlar doğrumu 6 hfatlik gelsiim geriliği var kalp atışı yok gdyorim hep aynı 

12 Cevaplar

0 oy
(472 puan) tarafından
Canlı canlı yaptı devlette . Burda 5 dakika . Amileliyathaneye giderse uzun sürer falan dedi . Yanımda bı tane daha vardı onuda narkozsuz yaptı . 
(5,801 puan) tarafından
Çok ürkütücü bu :/
(5,327 puan) tarafından
Acaba özel fiyat nedir
(472 puan) tarafından
Sordular ama . Bilmediğim için kabul ettim . Diğeri 5 aylıktı . Bari onu ameliyat hanede yapsalardi . Benim dış gebelikti
(5,327 puan) tarafından
Senin kaç haftalık ti
(472 puan) tarafından
Adet oldum kanamam durmadı . Dış gebelik mis . Ne kadarlık bilmiyorum değerim 500 falandı
-Reklam-
0 oy
tarafından

8 .9 haftaya kadar beklemeni tavsiye ederim rabbim hayırlısını versin inşallah 

Devlette oldum bayılıyorlar 

Suni sancı verip dogurtamalari için haftanın baya ilerde olması gerekiyor 

(1,348 puan) tarafından
Aynı benim gibi benimde 11 haftalık son adet tarihi ama ultrason da hep 6+4 sonra 6+6 sonra 6+2 çıktı en sonda 7+1 dedi kürtaj oldum
tarafından
Çok üzüldüm cnm rabbim yardımcın olsun  

Bende oldum bayıltıp yaptılar Dr dan doktora değişiyor demekki
(5,327 puan) tarafından
Gamze benm de öyle ilk gttim 4 hfta snra 5 buçuk hfta snra dedi gel kalp dinlemeye düşün bir ay geçti gttim 6 hfta kalmış öyle ilerleme yok
(1,348 puan) tarafından
Ben sordum bunu neden geriye düşüyor hep diye bana kalp atışı yok gelişmiyor ondan dedi yani halk dilinde kalp atışı yok eriyor çocuk ondan haftası düşüyor
(5,327 puan) tarafından
Bnde galiba yarın gdio kürtaj olacam cnm benm de öyle cuma gttim 6 bugün gttim halen 6 hftalik yaaa
0 oy
(7,365 puan) tarafından
devlete olma nerde olursan ol beni canlı şekilde kurtaj yapmışlardı
(5,327 puan) tarafından
Eşimde öyle dyor özel nkdr acab
0 oy
(2,599 puan) tarafından
Farklı Dr a göründünüz mü kuzenime dr u kalp atışı yok kese de görünmüyor demişti 7 haftalıkken fark Dr a gitti o her şeyin iyi olduğunu söyledi şu an 11 haftalık 
(5,327 puan) tarafından
Evet üç tane doktora gttim cumartesi yine gttcem yok gelismiyro
0 oy
(1,348 puan) tarafından
7+1 kürtaj oldum devlet hastanesinde bayıtma falan yapmadı öğlen 12 de yatış yapıldı gece 1 e kadar suni sancı aldım ama düşmedi 1:30 da kürtaj oldum kalp atışı yoktu benim bebeğimin de 3 ayrı doktor baktı yoktu bekledik bir hafta yine yoktu mecbur kürtaja alındım
(5,327 puan) tarafından
Ohaaa sunimi zormuydu
(1,348 puan) tarafından
Evet ama en zoru yavrumun gitmesiydi
(5,327 puan) tarafından
Seni çok maf etmişler cnm yaa:( bende işte çok üzülüyorum bı et parçası ama çocuk ciğer oda
(1,348 puan) tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
tarafından
Ben devlette kürtaj oldum bebeğimin  kalbi durmustu 8 haftalık malesef ama doktorlar  çok iyiydi belki hastaneden doktora değişiyor Ankara'da oldum doktorlarım çok kibar davrandı kürtaj olurken bayilttilar uyandığımda odamdaydim üstüm değişmişti ağrı kesici vurdular sonra eşimi odaya çağırdılar ertesi gün taburcu oldum 
0 oy
(1,428 puan) tarafından
İstanbul da oturuyorum Ben devlette oldum bayılttılar çok iyi davrandılar hastaneden hastaneye de değişiyor olabilir 
0 oy
tarafından
Devlette oldum uyutuldum uyanınca hiç birşey hissetmedim ağrı sancı hiç bişi yoktu aynı gün taburcu oldum 6haftalkti
0 oy
(7,408 puan) tarafından
2021 Nisan ayında olmuştum ozaman 2500 du şuan çok daha pahalıdır canım. Özel hastaneleri arayıp fiyat alabilirsin. Ama devlettede kimi uyutuyor kiki uyutmuyor doktora gidince sor. Uyutuyorlar diye korkuyorsun anlaşılan. Eğer devlette uyutup yapıyorlarsa boşuna dünya para vermeye gerek yok canım.
0 oy
(1,546 puan) tarafından
Özelde de oldum devlette de oldum iki kez yaşadım bu durumu kalbi durdu devlette bayılttı özelde de aynı şekilde devlette tek farkı eşimi almadı annemi aldı birde daha çok ağrı hissettim devlette neden bilmiyorum ikisinsede narkoz vardı 
0 oy
(246 puan) tarafından
Benimde geçen sene 8 haftaliktim kalp atışları olmadığı için kürtaj olmam gerekti devlette canlı yapacakları için korktum özelde yaptım geçen sene 600 TL'ye yaptm hiç görmedim o anı bayılttılar beni yarim saat sürmedi zaten
0 oy
(779 puan) tarafından
6 haftalık için suni sancı vermezler ki 8-9 haftalık kalbi durdu vakumlu kuryoldum genel anestezi ile 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 69 göst.
15 Şubat 2023 Diğer kategorisinde ryaaygt (246 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 132 göst.
21 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 0852 (726 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 446 göst.
10 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 161 göst.
1 Mart 2023 Diğer kategorisinde Zeynep63 (194 puan) tarafından soruldu

378,829 soru

11,339,234 cevap

34,803 kullanıcı

...