0 oy
523 göst.
Diğer kategorisinde (1,018 puan) tarafından
Onu bı turlu sevemedim sevmiyorum hatta nefret ediyorum sevmemem için elinden geleni yapiyo kadın bıktım altlı üstlü oturuyoruz kabul ettiğim güne lanet olsun Allah bir çene vermiş dili yılan kalbi çamur olmuş bide hacı bu kadın okadar soğudum ki evime bile geldiğinde hiç konusasim gelmiyo iki yaşında bide 3 aylık evladım var bir kere bir gram yardımı olmadı aksine yedi içti s..cti gitti evime habersiz misafirler getirip hizmet ettirdi daha bir haftalık sezaryanliyken bugün gene geldi evime herşeye laf herşeye kendi evini b..k götürür bir gram temizlik bilmez yemek yiyemezsjn evinde ben iki çocukla misler gibi tutarım evimi şükür ama laf edecek bişey bulur eğer burayada yazmasaydim artık kafayı yiyecektim o ne zaman evime gelse sütum azaliyo dolmuyo gogsum saatlerce coxuklar uykusunda devamlı agliyo beni sinire strese sokup gidiyo dua edin Allah rızası için hayırlı bişey olsun kurtulayım şundan 

10 Cevaplar

0 oy
(1,680 puan) tarafından
Kaynana faktörü ile alt üst oturan biri olarak buna olsa olsa eşin müdahale etcek başka türlü bunlar durmuyor durmuyor hepimiz Kaynana adayıyız ama ben 5 yıldır midem bulandı bunlardan mesafe koy lafını sakınmak eşini arkana al yoksa zor sen yine ikinciyi yapmışsın ben bunlar yüzünden onuda yapamıyorum ev dinliyor gaynana !!
(2,717 puan) tarafından
Oyle olmakta cok zor ben esimi dostumu bırakmadım  malesef kaynanam ilk zamanlar surat asiyodu kimse gelmesin sende gitme gibisinden hic  umrumda olmuyo giyinip süslenip  esime diyip gidiyorum  kapida görüp  sorarsa ne ala sormazsa demem bile kimseyide alakadar etmez zaten ben onunla degil kocamla evlendim ilk evlendigimde mesala eltisiyle küstü  bizim düğünde kuaför  kırgınlığı  yaşanmış  kaynanam düşman  görüyodu yengede aşırı  iyi biridir zaten yan evimizde  ben gidip geldikçe  kaynanam bozulurdu bigun dediki  ben küsüm sende kuseceksin bende yeni gelinim esime dedim annen boyle diyo ben ikisinide bilemem  senin düşüncen ne diye esimde cok olgun agir başlı  sözünün  eri biridir  bana dediki  annemi dinleme ben onla konuşurum  sen yengeme git filan bak hala yengeyle barıştılar  hala düşman  gibi kıskanır  ve akraba olarak tek gittiğim  hanedir ama dinlemiyom kimse  kusura bakmasin gelinim ben köle  degil ha esim  birine gitme diyosa vardir bi sebebi diyip asla gitmem ama onda binde bir
(790 puan) tarafından
Çok olgun bir davranış ve açıklama yine helal olsun diyorum Recoco miniko:)
(2,717 puan) tarafından
Ayy teşekkür ederim  mutlu oldum❣ hayat bizi pişirdi be balım  insan  çekecek  halim  bile yok kaynanayla hele hic ugrasamam☺️
(790 puan) tarafından
Haklısın gerçekten her şey gönlünce olsun dilerim
(2,717 puan) tarafından
Insallah amin cunlemizin insallah❣
-Reklam-
0 oy
(3,097 puan) tarafından

Allah sana sabır versin ben birlikte oturdum 2 sene kadar illahlah ettim kaynanam kötü değil Allah var ama işte kaynanayla bitmiyor benim kayınpeder içer sıçar bağırır çağırırdı bi gün huzur vermezdi öldü Allah rahmet eylesin evleri ayırdım bi daha da tövbe ettim ne alt üst ne aynı sokak en az 20 30 dk kök yol olması lazım bence :) şimdi kuzenim evlenecek ona da diyorum asla kabul etme alt üst filan çekilmez

(1,018 puan) tarafından
Ah ***** kafam benide uyardılar ama bizim elimiz mahkumdu evlenme arifesinde işten çıkartıldı eşim elde yok avucta yok kayınpeder kiraya gidersen bı gram yardımım olmaz demiş eşime tehdit etmiş anlicam resmen beni onlara bakiyim diye sokmuşlar buraya senide Allah kurtarmış valla darısı başıma canm
(3,097 puan) tarafından
İnşallah kurtulursun canım
(1,018 puan) tarafından
Amin amin amin
0 oy
(801 puan) tarafından
Bir bahane bul küs gerçekten seni çok iyi anlıyorum okadar uzakta olmama rağmen ben katlanamiyordum en son mesafe koydum geçen konuşuyoruz diyor oğlum bu kış gurbete gitmesin iki ay idare etsin orda havalar duzelene kadar işleri açılır bende dedim keşke aynı evde yaşarkende oğluna deseydin bir kış evde dur diye baktım sustu bidaha hicbisey demedi sende öyle ol evine laf ettiğinde ben böyle seviyorum nasilsa benim evim de 
(1,018 puan) tarafından
Yavrum o kadar arsız o kadar yuzsuzki defalarca küstüm sürat astım kavga ettim geldi gene kadım ya anlatamam ben böyle bişey görmedim ne cenazene ne cenazeme bile dedim iki dk sonra bişey yok gibi gene dibimdeydi arsiz
(801 puan) tarafından
Kız öylesi çok fena ayyy o ne
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Sana tek tavsiyem çok takıntı haline getirme ciddi sağlık problemleri yaşarsın arkadaşım gibi 
(1,018 puan) tarafından
Arkadaşına noldu canm malesef çok takıyorum uyuyoyrum uyanıyorum soykedikleri yaptıkları kulagimda kafayı yicem psikolojim altüst
(2,264 puan) tarafından
Kolları sinir sıkışması oldu kesilme ihtimali cok yüksek sağ kolunun 3 yıl önce kaynanası yüzünden boşanma raddesine geldi sonra toparlandi evliliği ama o atlatamadı o travmayı gece gündüz kafaya taktı yapma etme destekte dinlemedi stresken hastalık üstüne hastalık çıkardı en kötüsüde bu işte
(1,018 puan) tarafından
Allah'ım ya çok geçmiş olsun bendede oldu o iki kolumdada var sebebinin o olabileceğini anlayamadım
0 oy
(1,555 puan) tarafından
Bunları okuyunca üzülüyorum ya bir insan neden biyle olur ki bizde altlı üşütluyuz hiç aorun yaşamadım beş yıldır ne namaz bilir ne oruç vs vardır ama iyi bir insandır bize karışmaz daha da yardımcı olur maddi manevi aylarca düşük riski yüzünden yattım önüme tepsiyle getirdi götürdü evimi temizledi kadın hakkını ödeyemem insan olmak iyi niyetli olmak çok önemli siz mutlu olun yeter der
(1,018 puan) tarafından
Maşallah Allah bozmasın canım malesef kuzum bak mesela bugün geldi köydelerdj bı kaç saatligine geldiler yemek yapamadım çocuklar durmadı kendilerine çay yapıp içtiler eşim işten birazdan gelicek hayır hiç mi demez kızım yemek yapamadın sen yiyecek biseyin varmı yapayım aksine içtikleri bardakları ortalarda bırakmışlar her yere çay dökmüş kalmış daha onlar gelmeden.once güzel e silmiştim heryeri Allah merhamet dağıtırken bu şemsiye tutmus
0 oy
(814 puan) tarafından
Ben de aynı apartmanda oturuyorum ama Ben karıştırmam hiç bir şeyime. Canım isterse çıkarım evine canım isterse çıkmam. Öyle çat kapı gelmesine de musade etmem. 
(1,018 puan) tarafından
Bende öyle hıc çıkmıyorum bile ama o okadar yuzsuzki anlatamam sana kapıya gelir dikilirim önünde geçmesin içeri diye de kim anlar okadar arsız biri
(814 puan) tarafından
Ne arsız kadınmış öyle
0 oy
(963 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun size sabır versin çok zor işiniz.. zor ama takmamaya çalışın siz taktıkça o mutlu oluyordur.. sadece çocuklarınıza bakın onlar düşünün size yazık onlar yazık yaranmadıktan sonra yaranamıyorsun..
(1,018 puan) tarafından
Yaranmak umrunda bile değil canım inanki bak benim kadar saygıli birimi bulamazlardi koca mahalle sasiriyo bu gelin hala buna nasıl dayaniyo diye valla
(963 puan) tarafından
Takma canım umursama kendine ve çocuklarına yazık
(1,018 puan) tarafından
Çok haklısın canım ama elinde olmuyo insanın ya Allah'ıma havale ediyorum artik
0 oy
(9,583 puan) tarafından
Peki kaynanana da böyle cevap veriyor musun eğer vermiyorsan ağzının payını vermelisin 
(1,018 puan) tarafından
Gerektiğinde verdim veriyorumda genede saygimi bozmuyorum ama anlamiyo canım kadinin umrnda değil ya
0 oy
(601 puan) tarafından
Sen eşittir ben.. bende 1,5 yıl yaşadım sonra üst kata çıktım ne lafları bitiyo ne eziyetleri.. kendisini kocama öyle bir acindirir ki görmen lazım sanırsın herkes ona tekme vuruyo sinsinin teki karışmadığı bir şey olmaz bide kendiniz bilirsiniz deyiverir Allah yardımcımız olsun çok zor. Hiç değilse yanında değilsin öyle düşün ve tek kavgana bakar haddini bilmesi unutma
(1,018 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım amin amin amin ne kavgalar olduda anlamadi değişmedi kuzum yani anlatlmasi zor bı kadin
(601 puan) tarafından
Çok iyi anlıyorum valla bende sürekli geldiğinde yüzümü astım eşimi alttan alta dolduruyo benden hep yemek bekliyolar bide şaka gibi ne yemek yaptın diye diye eşimde her gün bir tabak onlara böler inanki yemeğinde falan değilim yesinler icsinler ama öyle bir işlerine geldikleri gibi lluyolarki kendi kızlarına da kaynanalari onun gibi davranınca arkasından demedigini bırakmaz. Eve gelmesin diye trip mi atmadım kapımı hep kilitli tuttum ona rağmen sürekli geliyo
(1,018 puan) tarafından
Ay arsizinda arsiziymis seninki ne biçim insan bunlar ya benimde öyle hemen tencereylere bakar ne yapmış ne etmiş bide ben çağırmadan soframa gelir oturur kocasinida çağırır bide ben eşimle kendime kadar yapıyorum hep o sofradan ben aç kalkiyorum iki çocuk annesiyim biri emiyo bıktım artık valla daha üç günlük doğum yapmış insanken onlara sofra kurup kaldırdım bide çay koy şeker ver emir ediyodu eşim bagiriyo neler diyo.ona gene anlamiyo
0 oy
(790 puan) tarafından

Ben bile nefret ettim şu an ettiğini bulsun fazlasıyla da senden uzak olsun :angry:

(1,018 puan) tarafından
Amin canım ya amin okadar yuzsuzki onca şeye rağmen bide bana diyoki yaslaninca sen bakcaksin bize mecburum gibi konusuyo kendisi yalnız ölmeye mahkum haberi yok
(790 puan) tarafından
:))) peki bakmamam için niye zorluyorsun senin yüzünden bende çok yaşamam gibi deseydiniz keşke :(
(1,018 puan) tarafından
Hahah iyiymiş valla aklıma gelmedi hayırlısı bakalım nasıp dedim ;))

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 106 göst.
3 Aralık 2023 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,298 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 62 göst.
14 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hlal (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 53 göst.
4 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Esmosum (7,729 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 113 göst.
20 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde nur.99 (201 puan) tarafından soruldu

379,714 soru

11,366,633 cevap

34,848 kullanıcı

...