0 oy
659 göst.
Diğer kategorisinde (55 puan) tarafından

Merhaba arkadaşlar yeni doğum yaptım aşağı katta yatıp kalkiyoruz geceleyin bı baktık ki kocaman fare hiç abartmiyorum15- 20 cm var. Fare çatıya kaçtı öldüremedi eşim, en etkili çözum nedir arkadaşlar çok tirsiyorum korkuyorum bizi ısırır diye, 

8 Cevaplar

0 oy
(638 puan) tarafından

Ilaclama yaptirin canim eve geçmiş olsun 

(55 puan) tarafından
İlaçlamadan biraz korkuyorum çünkü 2 tane çocuğum var Allah korusun zararı olur diye
-Reklam-
0 oy
(158 puan) tarafından

Canım kedi sahiplen 1 tane bak bakim bi daha girebiliyor mu öyle ilacla olcak iş değil kedi kokusunu alınca direk kaçar 2 tane kedim var evde ormanlık bi yerde oturuyorum eve giren ne kadar böcek Vs varsa hepsini yakaliyolar 

(55 puan) tarafından
Evet kedi almak istiyorum bende, Belçika'da kalıyoruz burda kedi bulmak biraz zor yada bastırıp parayı Alaçam Türkiye gibi değil keşke heryerde kedi olsa bu kadar fare olmaz heryerde.
(638 puan) tarafından
Fare büyükse  kedi tutamıyor canim en iyisi ilaçlama eve gelmezsiniz bir kaç gün başka bi çözüm gelmiyor aklima
(5 puan) tarafından
Barınaklarda var sahipsiz kediler ordan sahiplenebilirsin aslında almanyada öyle..
0 oy
tarafından
Eğer büyükse lağım faresidir. Kolay kolay yakalayamazsiniz. Yuva şeklinde kapanlar var ona ekmek peynir koyunca gelip kapanıyor ama surekli kontrol etmek lazim.yoksa kendini kurtarir. Annemlerin evine girdi 2 3 gün önce ne yaptiysak yakalayamadik en sonunda kapan işe yaradı. Evinizin kapısını asla açık birakmayin pencereli falan hemen giriyor çünkü
(55 puan) tarafından
Bence de lağım faresi Yarın ilk işim fare kapanı almak olacak inşallah yakalanır ya
tarafından
Küçük alma ama büyük al ne olur ne olmaz
0 oy
(5,938 puan) tarafından

Allah kolaylık versin en az 3 yere kapan koy canım.birde fena halde yapıştırıcılar var karton ün kenarını geniş bir şekilde kopartıp 3 veya 4 yere yapistirici köy üzerine peynir koyup yapışır kalır 

0 oy
(195 puan) tarafından

Yapışkan var canim ama büyük diyorsun fare yapışkanı ni bi dene istersen 

0 oy
(351 puan) tarafından

Cok büyükse geme derler o fareden sanırım fare kapanları ise yarar onlara zehir kar etmez zannetmiyorum. Eğer boyutu kedi kadarda kedi de korkabilir ondan. Bi de bu fare yapiskanlari var onlardan koyun 

0 oy
(545 puan) tarafından

Fare yapiskanlari var canim gectigi yerler asagi yukari bellidir oralara koyuyosun yapistimi birakmio ama.alip.atmak.lazim kayinpeddrimin evi bahceli ordada oluyo ister istemez ilk gelin geldigimde o yapiskanlardan gorup anlamaistim ne bunlar die sonradan esim soledi gerci daha hic fareyle karsilasmadim onun evinde ama etkili oluomus dedikelrine gore dene istersen

0 oy
(23 puan) tarafından

Sana en etkili cozumu soyliyim mi.. Bizim cati katimiza fara dogurmus 1 ay icinde 18 20 tane fare oldurduk en etkili cozum kapan biz hel kapan kullandik. Koy kapanin icine 1 dilim peynir kapanida farenin gecebilecegi yere koy bunu gece yap cnku geceleri fink atiyolar etraf sessiz ya sapaha kapanin dolu bir sekilde eline gececektir. Yeni dofmgan bebegin oldugu evde fare cok tehlikeli olabilir cunku sut kokysuna gelir derler.. Aklinda bulunsun canm

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 779 göst.
24 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde ❤ Bulut Miraç ❤‍‍ (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 377 göst.
11 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Beyzaa (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 609 göst.
13 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Bebegimmm (198 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 112 göst.
12 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Tunis (103 puan) tarafından soruldu

374,651 soru

11,206,051 cevap

34,507 kullanıcı