0 oy
85 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
Bır hafta ınce seseryan oldum dıkıs alınmalı dıkıs ama pansuman krem bısey veren olmadı yapacakmıyım pansuöan dıye sordum hatta hayır dedıler kuru tutacakmısjm sımdı de koku var orayı açınca odayı kokktuyor bıde basında sonunda cız cız hanma var arada kalkarken otururken vs. Napsam bilemedim basına gelen varmı banyo yaptım kuruluyorum ama 

5 Cevaplar

0 oy
(1,839 puan) tarafından
10 gün banyo yapmaman lazim enfeksiyon kapmışsin bana doktor 10 gün banyo yapma dedi
(9,971 puan) tarafından
Kiz sacmalama hangi doktor dedi onu. 2 sezeryan oldum eve gelince 2.gunu hemen banyo yaptim. Hatta hastanede yapabilirsin dedilerde eve gelince yaptim ben
-Reklam-
0 oy
(4,095 puan) tarafından
Doktor antibiyotik vermemiş miydi ameliyattan sonra?
(2 puan) tarafından
Verdı kulanıyorum
0 oy
(3,173 puan) tarafından
Benimkinin üzerini hiç kapatma dedi Dr ıslak kalmıştır büyük ihtimal krem veya antibiyotik vermesi lazım ama 
(2 puan) tarafından
Gıbegım kaoattıgı ıcun pısık olnus ondan koku
0 oy
(3,579 puan) tarafından
Banada krem vs vermedi 5. Gun ayakta dus aldim orayi iyice kuruladim dikis bitim yerinde yanma benimde oluyordu.ama seninki enfeksiyon gibi bi dr a gorun dahada kotu olmadan
(2 puan) tarafından
Terden pişik olmus gobegım kapattıgı ıcın cok sukur bisey yokmus
(3,579 puan) tarafından
Iyi canm sevindim terletme artik dikkat et
(2 puan) tarafından
Valla cok terliyorum ya aksıne kafam su ıcınde kalınır
0 oy
(318 puan) tarafından
Enfeksiyon kapmışsın canım doktoruna git krem veya antibiyotik verir 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 173 göst.
30 Ocak 2024 Diğer kategorisinde elmakurdu34 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 119 göst.
0 oy
1 cevap 72 göst.
31 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Greyy (933 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 98 göst.
25 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Ege'nin annesi❤️ (2,503 puan) tarafından soruldu

378,370 soru

11,325,660 cevap

34,778 kullanıcı

...