0 oy
118 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (686 puan) tarafından
Kizlar bu aralar cocuklariniz hangi oyuncaklarla oynuyor 3 yaş araba seviyor artık her model var uzaktan kumandalı da aldık bitane küçük oynuyor ama uzun süreli değil sıkılıyor ne alabilirim farklı bir fikir verin lütfen 

7 Cevaplar

0 oy
(3,104 puan) tarafından

image

matkap favori oyuncağimiz
(3,104 puan) tarafından
1ay oldu eşim alıyor ben bakmadım linke ama dur bakayim
(3,104 puan) tarafından
Link atamadım ama bak Trendyol dan aldık tool fashion matkap yaz çıkıyor
(3,104 puan) tarafından
Birde godiky itfaiye uçak seti çok oynuyoruz
(10,047 puan) tarafından
Tamam canim saol bakayim bende.
(1,554 puan) tarafından
Bizimki de bu ara doktor ve tamir setlerine merak saldi. Baya oyalaniyor
-Reklam-
0 oy
(234 puan) tarafından
Canım matkap tornavida felan dikkatlerini çekiyor tamir seti var hatta onu alabilirsin birde genelde puzzle seviyorlar tavsiye ederim büyük kalın puzzlelar var 24 30 parça gibi
0 oy
(933 puan) tarafından
4 yas oğlum konuşan kaktus aldık elinden düşürmüyor 
0 oy
(1,411 puan) tarafından
Bütün arabalar favorisi 3 yaşındaki oğlumun bana bile dokundurtmuyor ama küçük arabaları daha çok seviyor bazı oyuncaklarını saklayın ki bi süre sonra yeni almışsınız gibi çıkarın ben öyle yapıyorum 2 3 gün yatağa bile onunla yatıyor onun yanısıra aktivite kitapları kesme yapıştırma ilgisini çekiyor oyun hamuruyla oynamayı seviyor bide su vazgeçilmezimiz arada leğene su koyuyorum küçük arabalarını yıkıyor içinde öyle zaman geçiriyoruz  
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Lego, kızsa oyun kurma oyuncakları var çok oyalıyor küçük evler minik kedi köpek minik kaydırak falan filan kendi oynatıp durur.

Erkekse sökme takma oyuncakları, imkanınız varsa trambolin. 
(686 puan) tarafından
Sökme takma oyuncakları var araba tornavidali olan  legolarinda çeşitleri var minik olanlar aslında olabilir teşekkür ederim ama tarmbolin kesinlikle şart bize ziplamayi çok seviyor birde
0 oy
(3,338 puan) tarafından

Bu ara favorimiz bu ikisi yeni oldukları içindir muhtemel bebeklerimiz ayrılmaz parçamız zaten ☺

image

0 oy
(4,676 puan) tarafından
Matkap takımı dişçi şeti firlayan arabalar varmış onlar olur heraldi

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 127 göst.
7 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Fatma şeyhan (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 85 göst.
6 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Docentpapagan (488 puan) tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 649 göst.
10 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 368 göst.
31 Ekim 2018 Yemek-Tarifler kategorisinde Hazen neşe (158 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,415 cevap

34,884 kullanıcı

...