0 oy
83 göst.
Diğer kategorisinde (307 puan) tarafından
Bebegimin atesi vardı doktora götürdük.. kan testinde enfeksiyon cikti.sizin başınıza geldi mi

10 Cevaplar

0 oy
(1,402 puan) tarafından
Normal canim enfeksiyon kapmistir antibiyotik vs verir gecmis olsun
-Reklam-
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Evet benim kızımda bebekken kanında çıkmıştı  evde ilaçlarla  gecmeyince hastanede yatış verildiydj 1 hayat tedavi görmüştü  sonra şükür iylestiydi  
0 oy
(551 puan) tarafından
Evet canım geçen hafta bebeğimin ateşi antibiyotik ve ateş düşürücüye rağmen düşmeyince doktor tahlil istedi enfeksiyon çıktı. Önce boğaz enfeksiyonu demişti. Kanında çıkınca antibiyotik iğne verdi3 gün vurdurdum geçti çok şükür. Ama 1 hafta bayağı zordu ne yemek yedi ne uyudu. Çok geçmiş olsun 
(307 puan) tarafından
Neden dolayı oluyo bide ishal olmuş muydu
(551 puan) tarafından
Bizim komşunun çocuğundan bulaştı bir günde. İshal VS yoktu Önce boğaz enfeksiyonu deyip ilaç verdiler 3 gün düşmedi geri götürdüm tahlil istedi kanda enfeksiyon var ya serum ya iğne dedi. Serumu takamayinca iğne yazdı çok şükür 2.ignede toparladı. Ama çok çok zor geçti bir hafta. İnşallah sizinki de iyileşir bir an önce. Ne yazdı doktor
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Bizde geçen sene çıktı ateşi düşmedi 1 gün hastanede kaldık 
0 oy
(3,007 puan) tarafından
Evet kızım oldu 10 aylıkken crp 5 ve altı olması gerekirken 45 çıktı aNtibiyotik başladık hemen dirençli ateş yapar dikkatli olun surekli takipte kalın korkmayın her bebekde her yaşta oluyor.
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Enfeksiyon olunca normal antibiyotik kullanınca geçer ama ilacı aksatmamak ve bitirmek lazım canım 
0 oy
tarafından
Kizim 1 aylikken yogum bakimda yatti 

Taburcu olduk 2 hafta sonra kaninda enfeksiyon cikti 

Bu seferde bidaha yatis verdiler 4 gun surmustu tedavisi hastanede
0 oy
(12,490 puan) tarafından
Oğlum yaşını doldurmamıştı kanında enfeksiyon çıkmıştı 5 Gün yattık hastanede 
(307 puan) tarafından
Kanda enfeksiyon neden oluyomus
(12,490 puan) tarafından
Bilmiyorum
0 oy
(2,516 puan) tarafından
Evet benim kızımda çıktı antibiyotik verdi 
0 oy
(1,474 puan) tarafından
Benim 7 aylıkken yüksek ateş ve ishal ile hastaneye gittik enfeksiyon kapmuştı baya ateşi de düşmüyotdu baktılar olmuyor yatırdılar 3 gün hastanede kalmıştık ozamn 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 102 göst.
10 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prenseslerinannesi! (578 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 154 göst.
23 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Sedaades (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 186 göst.
9 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 133 göst.
15 Ocak 2021 Aile kategorisinde Leylasoydan (393 puan) tarafından soruldu

379,127 soru

11,349,126 cevap

34,814 kullanıcı