0 oy
323 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,752 puan) tarafından

Günaydın kızlar  ya ben mi böyleyim bilemiyorum böyle astigin zaman çamaşırlar mis gibi kokuyor çok seviyorum ve katlarken falan komşum var bı ara makinem bozulmuştu sağolsun çamaşırları ativermisti neyse aldım çamaşırları ne güzel kokuyordu abla hangi yumuşatıcıyi kullanıyorsun dedim peros dedi e bende aldım aynısını ama bnm makinede mi sorun var anlamadım hiç kız anam bı gram kokar mi :D

32 Cevaplar

0 oy
(4,547 puan) tarafından
Peros amber kullaniyorum balkona astigim da soruyor komşular çok güzel kokiuo
(1,752 puan) tarafından
Peros kullandım canim ama hiç kokmadi bnm sarı renkti kullndgm
(4,547 puan) tarafından
Bu kirmixi amber
-Reklam-
0 oy
(13,012 puan) tarafından
Perosun kırmızı kutu çok güzel 
(1,752 puan) tarafından
Ben sarısini kulldim bıde onu denim hangisi tutarsa:d
(13,012 puan) tarafından
Geçen eşim sererken ne güzel kokuyor bu çamaşırlar dedi o bile fark ettiyse güzel bence inşallah beğenir memnun kalırsın:)
(1,752 puan) tarafından
İnşallah cnm teşekkür ederim:d
(331 puan) tarafından
bende eski makinemde peros kırmızıyo denedi m ama hic kokmadi güzel yeni makine aldik bosch ondada kokutmaz diye almadim yumos mavi kullaniyom ama o bile zor kokutuyor
0 oy
(1,490 puan) tarafından
Önceden vernel Max kullanırdım 3 aydır koku hasasiyeti yüzündeen tiksindim kokudan kullanmıyorum şuan ama gerçekten yumuşatıcı çok etkiliyor ev kokullarını 
(1,752 puan) tarafından
Aynen cnm bn de çok seviyorum:d
0 oy
(10,509 puan) tarafından
Yumos kullanıyordum bingoya geçtim bide peros alacağım 
(1,752 puan) tarafından
Yumosu da kullandım oncden ama bilmiyorum bnm makinede sorun var demkki
(10,509 puan) tarafından
Cnm yıkamadan sonra dök yumuşatıcı ilk başta değil de sonra dan dök
0 oy
(584 puan) tarafından
Hiç birini kullanmıyorum ben
(1,752 puan) tarafından
Tercih Meselesi tabi canım
0 oy
(56 puan) tarafından
Günaydın  :) Yumoş, peros, vernel kullanıyorum. Çok güzel kokuyorlar 
(1,752 puan) tarafından
Vernel denemedim cnm güzel mi oda:d
(56 puan) tarafından
Evet, güzel canım
0 oy
(3,307 puan) tarafından
BİM'in mavi bulut çok güzel kokuyor 
(1,752 puan) tarafından
Annemde onu kullanıyor du evet o güzel baya bnm makinede sorun var sanırım
(3,307 puan) tarafından
Bazı makineler yumuşatıcıyı durulama suyunda alıyor bazıları yıkamada canım servis söylemişti yıkamada alıyorsa koku kalmazmış
(3,097 puan) tarafından
Bulutun kırmızısı çok güzeldi ama kaldırmışlar onu aşırı kalıcı kokusu vardı 2 3 ay yıkadığım kıyafette kalmışlığı var
(3,307 puan) tarafından
Mavide baya kalıcı
0 oy
(1,429 puan) tarafından
Ben hiç yumuşatıcı kullanmıyorum sadece bingo toz deterjanı makinenin hem haznesine hemde direk çamaşırın ustunede atiyorum oyle gzuel kokuyo 
(1,752 puan) tarafından
Öyle hiç denemedim cnm bide bişey sorcm makineye genelde toz deterjan mi kullanıyor ben bazen reklamda görüyorm ama kafam karisti sıvı deterjan kullanilmiyor demi :d
(1,429 puan) tarafından
Kullaniçiyo makine için neden kulanmasın cnm
0 oy
tarafından
Yumos amber kullaniyorum 
0 oy
(2,094 puan) tarafından
Elti çatlatan diye bir yumuşatıcı var hesaplı avm varsa bulursun orda sanırım markası vatandı eşimin yengesi kullanıyor kokusu bize kadar geliyor çok güzel 
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Eskiden yumos şimdi bingonun beyaz kutulu olanı asıyorum çok güzel bide kırmız i kutuluda harika tavsiye ederim bingoyu
0 oy
(1,122 puan) tarafından
Peros kullanıyorum canım çok memnunum
0 oy
(2,711 puan) tarafından
Ayni ben ayni dogurayim seni balkondan atcam diyom makinaya hic kokmuyo yaa☺️

Kırmızı  amber alalim bakalim kokacakmi güzel 
0 oy
(3,400 puan) tarafından
Viking aldım deneyim diye fena degildi
0 oy
(677 puan) tarafından
Pereso başladım bende yasemin kokusu çok güzel ve kalıcılığı var amber olanı da güzel beyaz olanı da makineni temizle bi canım belki ondan olabilir 
(331 puan) tarafından
sence kullanmis biri olarak peros sarimi beyaz mi biz yeni makinebaldik boschtan yumos mavi bile zor kokutuyor
(677 puan) tarafından
Ikisinide önerebilirim canım ama bazı makineler farklı alabiliyor yumuşatıcısini birde son durulamaya gelince koy bakalım ozaman kokusu varsa öyle kullanacan eğer yoksa makineni birkez temizle bide öyle dene
(331 puan) tarafından
makinemi yeni aldık cnm tertemiz bugunde normal camasir makinesiyle temizleyici ile temizledim. birde yumusaticiyi başta koyuyorum ben zamanı geldiginde yumusaticiyi cekiyor camasirlar bittikten sonra kapagi acitiyorum kokmuyor odaya serdikten sonra biraz kokututuyor yumoş maviden bahsediyorum ama peros sariyı da denemistim guzel kokuyodu o
(677 puan) tarafından
Ozaman durulama zamanı gelince ekleme yapacan canım işte makine yeni de olsa demekki başında alıyor ondan pek kalmaz kokusu
(331 puan) tarafından
10 kiloğa peros ta 2 kapak koyuyorum yumosta bir bucuk max yazanin altinda bile kaliyor öyle denicem bide senin dedigin gibi
0 oy
(581 puan) tarafından
Alın bingonun kırmızısını bak görün haftalarca eşyadan cıkmayan kokuya hem yumuşatıyor harika bir kokuya sahib 
0 oy
tarafından
Yumoş kullanıyorum ama geçen annemde nevresimleeri kokladım peros beyaz kutu kullanıyormuş efsane kokuyordu
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Kazan temizliği yap canım boş çalıştır makineyi karbonat sirke dök kazana marketten makina temizleyicisi var al bosalt
0 oy
(532 puan) tarafından
Abc aldim beklemedigim performans sergiliyor kendileri şaşkınım. Bütün ev kokuyo :D
0 oy
(3,676 puan) tarafından
Vernel, peros ve bingo kullanırım bazen benim makinede de kokmuyor ama sonra yumuşatıcı gözünde Max yazıldığını gördüm o kadar doldurduğum da her zaman kokuyor kıyafetler

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 202 göst.
0 oy
19 cevap 278 göst.
0 oy
23 cevap 356 göst.
23 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Birhilall (1,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 716 göst.

379,652 soru

11,364,787 cevap