0 oy
749 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Kızlar şimdi bana çok film izleme diyeceksiniz 

Belki linç yiycem ama sormak istedim içime Bi fenalık oturdu. 

Benim eşim asker göreve gider 4 5 ay belki daha fazla gelmediği olur. 5 aylık hamileyim eşim 5 aydır evde yok.

Ben doğuma girdiğimde bebeğimi doğumdan hemen sonra başka bebekle değiştirirler diye çok korkuyorum :(bazı insanlar var çok çektirdiler. Halada eşimle ayrılalım diye çabalıyorlar. Aklıma gelmiyor değil paralı adam tutup bebeğimi doğumdan hemn sonra değiştirirler mi diye bulunduğum yer çok küçük bir tane hastane var herkes oraya gideceğimi biliyor :(

Yani inanın bunu düşündürecek kadar çok tehlikeli zararlı insanlar var hayatımda. 

Ne yapsam şaştım kaldım :(

28 Cevaplar

0 oy
(409 puan) tarafından
Bendede vardı canmm sezeryan doğum yaptım bıraz aşagı tarafa hazrlıyolardı koyacakları temızleyeceklerıyerı fılan bıldıgın gözğmün onunr getrttım şuraya çekın lutfen çktığı gbı gözümün önündeydi eşimşde sımı sımı tembıhledm sakın ayrolma falan dıye oda benm seneryolarm epeykorkmuştu kardelimlr kapdan ayrılmamiştı elimde tel olsa arıyıp sorcaktm daa olmadı işte elhamdülillah atlattıkkorkmacanm arıköylr leyler kolay degıl
(2,159 puan) tarafından
Valla ne biliyim paralı insanlar elleri kolları uzun gözüm korkuyor Açıkcası.
Annelik testi bile yaptırmayı düşündüm.
Bu düşünceler çıkmıyor aklımdan :(
(409 puan) tarafından
Yok canm düşünmemeye çalış
-Reklam-
0 oy
(497 puan) tarafından

Yaa şaka değil dimi ciddili soruyorsun :D kim neden değiştirsin senin bebeğini ? Doğduğu zaman zaten görüyorsun hemen yüzünü normal doğumda :D

0 oy
(610 puan) tarafından
Hangi sehirdesin merak ettim 
0 oy
tarafından
Diger hastaneleri bilmiyem ama ben sezaryen dogum yaptm direk benden ayirdiktan snra silip giydirip odaya getirmisler. Snra biz cikana kadar da hic ayrilmadik benimle kaldi. Şimdi düşünüyorum hangi ara değiştirecekler ki
0 oy
(370 puan) tarafından
Canım doğumhanede oda oda heryer bi tane oda bi çatal birde bebk küvezi gibi bişey var diğer doğurnlarda ayrı doğumhane odasında yabi sen hazırlanıyosun bebek hazırlanıyo birlikte cıkoyosunjz
(2,159 puan) tarafından
Ayy işallah bebeğimi hiç almazlar benden :( korkuyorum acayip seneryolar yazdım kendi kemdime
(370 puan) tarafından
Geçen hafta gebelik okulunda gezdik gördük ayrıca ilk doğumum normal pldu birlikte cıktık oğlumla
(2,159 puan) tarafından
Ne güzel :)
İşallah almazlar bebeğimi benden :)
İşte şeytan parnaklıyor beni de vesvese veriyor düşünmeden edemiyorum
0 oy
(471 puan) tarafından
Böyle bisey yapamazlar canim
0 oy
tarafından
Yasak elmanın çok etkisinde kalmışsın sanırım canım :) normal dogumda zaten cikarken goruyosun :)  yaninda temizleyip giydiriyolar ve odana cikana kadar da yaninda duruyo odada zaten seninle :)) icini ferah tut aklina vesvese sokma Allah hayirla kurtarsin :)
(2,159 puan) tarafından
Amin teşekkür ederim.
Çok korkuyorum ya hiç sorma saçma ***** düşünceler dönüyor aklımda :(
tarafından
Canım korkmanı gerektirecek bi durum yok o işler dizilerde gösterildiği gibi basit değil :)

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 254 göst.
0 oy
15 cevap 173 göst.
3 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 346 göst.
1 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,324 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 208 göst.

380,877 soru