0 oy
206 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (19 puan) tarafından
Canlar oğlum 21inde 9 aylık olacak sünnet etmeyi düşünüyorum ama korkuyorum neden bilmiyorum cesaret edemiyorum devlet hastanesinde sünnet edeceğim kaç sonrasına gün verirler acaba Kartal lütfi kırdar da edecem nasip olursa

Sünnet kolay geçer mi beni nasıl bi süreç bekliyor acaba 

14 Cevaplar

0 oy
(8,238 puan) tarafından
Ay iyiki oğlan çocuğum yok asla yaptıramazdım herhalde yeğen yaptırdı videoya çekmişler kesilirken bana attı içim gitti :( küçükken altı bezli olunca kolay iyileşiyor diyorlar canım ama ben yinede kıyamazdım herhalde büyümesini beklerdim 
(19 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım ya :-D içime su serptin :-))
(8,238 puan) tarafından
Ama napim kuzum ya kıyamıyorum bennn :(
-Reklam-
0 oy
(4,164 puan) tarafından
Tam zamanı canım ben 7 ay civarı yaptırdım çok pişman oldum niye daha erken yapmadım dönmeden bu kadar hareketlenmeden yapmadım diye benimki hiç durmuyordu çünkü doktor da bir iki gün çok dikkat et oynamasın kanama olmasın demişti ömrümden ömür gitmişti valla o süreçte çocugu hareketsiz tutayım diye yap kurtul valla sorduğum herkes büyüdükçe zor oluyor dedi şimdi 14.5 aylık İyiki diyorum hep 
(19 puan) tarafından
Bende aslında doğar doğmaz yaptıcaktım ama devlet hastanesi 6 aydan büyük olmadı lazım yoksa yapmıyoruz dedi şimdi de gidip geliyor tutamam kanar diye korkuyorum
(4,164 puan) tarafından
Tutarsın canım tutarsın bismillah de Bi cesaret et evet zor olacak ama inan bana İyiki diyeceksin sonrasında
(19 puan) tarafından
İnşallah mecbur cesaretim olsa da olmasa da yaptıracam
0 oy
(696 puan) tarafından
Neden korkuyorsun bilmiyorum ama doktora danıştınız mı ? Benimde 36 günlük oğlum var nasip olursa 3 ayını doldurmadan sünnet yaptırmayı düşünüyorum. Biz doktora sorduk oda ilk 6 ay yaptırın yaptırmazsanız aklı yerine geldiğinde yaptırın dedi. Ay olarak müsaitmi ilk önce cocuk doktorunuza sorun derim belli dönemler önermiyorlar cinsiyetlerini öğrendikleri için
(19 puan) tarafından
İşte salı günü götürecem inşallah gün verir ya 40 ı çıkmadan yaptıcaktım devlet 6 aydan büyük olması lazım dedi şimdi de emekliyor durmuyor kanar bişi olur üstüne düşer diye korkuyorum altını değiştirince nasıl yapacam hiç cesaretim yok
(696 puan) tarafından
Bende devlette takip ediliyorum banada tam tersini dediler çok tuhaf
0 oy
(7,447 puan) tarafından
22 aylık ve 4 aylık iki oğlum var ikisini de iki buçuk aylıkken yaptırdık çok kolay geçti süreç küçük oldukları için çok çabuk iyileştiler..bezliyken daha kolay ama keşke çok daha küçükken yaptırsaydın ama daha fazla bekleme canım devlette nasıl oluyor bilmiyorum ikisini de doğduğu özel hastanede yaptırdık 
(19 puan) tarafından
Bizde doğar doğmaz özele götürmek istedik ama 3 bin istediler bizde o sıra biraz masrafa girdiğimiz için yapamadık şimdi eğer devlet çok geçe verirse bende özel Bi klinik var orda yaptırmayı düşünüyorum
(7,447 puan) tarafından
Biz çok iyi fiyata yaptırdık ya doğduğu hastanede İstanbulda hemde şimdi bile yeni yaptırdık 3.000 istemediler
(19 puan) tarafından
Hangi hastane canım bizde İstanbulda yaşıyoruz
(7,447 puan) tarafından
Çakmak erdem canım Anadolu yakası
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Bende yazın yaptiracaktim babası ben dayanamam dedi . Küçükken olması çok iyi bu yaz bir buçuk yaşında olur hatirlamaz kestirecegiz . Büyüdükçe zorlaşır oyunu düşmesi kalkması köyde yaptirirm kaynanam da ilgilenir sağolsun zaten kireçlenme var onu bir güzel açıyor ilaçla sonra kesiyor iki güne iyi oluyor hemen sünnetçi var Maraş'ın meşhur ona yaptıracağım 
(19 puan) tarafından
İşte bende geç olmadan yapmayı düşünüyorum bi türlü sıcaklar da gelmedi hamileyim daha 14 haftalık ağırlaşmadan sünneti aradan çıkarmak istiyorum
(7,121 puan) tarafından
Yaptır gerçekten eninde sonunda olacak ne kadar erken o kadar iyi hemen iyileşir en azından
(19 puan) tarafından
Aynen yaptıracam inşallah
0 oy
(3,662 puan) tarafından
Kuzenim 5 aylıkken yaptırdı. Sünnetin 4.günü Ankara ya tatile gittiler. Bezlenen bebeklerde sünnet ışık hızıyla iyileşirmiş.

Ay ben de istiyorum ama eşim izin vermiyor, kendini bilince oğluma Bi ahır dolusu tosun keseceğim, vay efendim belki çok keserler, vay efendim 7 gün 7 gece herkesi Yedireceğim bekle biraz deyip duruyor. 
(19 puan) tarafından
:-D sünneti yapsın kimseye demesin ne zaman kutlama yapmak isterse oğlunu sünnet ettim desin kim nerden bilecek  bende istiyorum ama işte bezeme den çok korkuyorum
(3,662 puan) tarafından
Kız bende aynısını söyledim ama burası küçük bir yer. Hemen duyulur diyor ve haklı da yani. Oğlum ailenin 7 göbekten gelen tek erkek bebeği olduğu için abartıp saçmalıyorlar.
(19 puan) tarafından
Valla o zaman ne diceğimi şaşırdım hayırlısı olsun inşallah
0 oy
(1,677 puan) tarafından
Aslında küçükken yaptırmak daha çok iyi. Ben oğlumu 4 aylikken sünnet yaptırdım ilk gün biraz ağladı sonra normal hayata döndü. Korkulacak hiç bişey yok emekliyorsa sadece bı kaç gün canı acır bezini değiştirmekte sıkıntı yaşayabilirsin ama hiç korkma. Oğlumun sünnetinde ben yanindaydim korkulacak hiç bişey yok☺️
(19 puan) tarafından
Ay inşallah bende o kadar cesaretli olurum dua edin benim için
(1,677 puan) tarafından
Anneyiz biz bu durumlarda cesaretli olmicaz da napacagiz :)) şaka bı yana Rabbim kolaylıkla atlatmanizi nasip etsin inşallah canım.
(19 puan) tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Benimki. Eylül de doğacak İnşaAllah hemen yaptiricam sünneti 3gunde tamamen iyilesiyomus hücreleri hızlı yenilendiği için 
(19 puan) tarafından
Şansımıza yeni mi bilmiyorum ama görümcem ilk yaptıcaktım onlara da 6 aylık olsun öyle gel demişlerdi bende burda yaparlar kesin dedim bizede aynısını dediler
(1,250 puan) tarafından
Ozellere bakım bide o zaman
(1,677 puan) tarafından
Ben devlette yaptırdım 4 aylikken.
(19 puan) tarafından
Valla biz devlete gittik yapmadıkları yetmezmiş gibi bide azarladı lar bizi ne aceleniz var demişlerdi
(1,677 puan) tarafından
Ama belki bizimkinin ucunda az bı sıkıntısi vardı. Belki sorun yoksa ondan yapmamislardir.
0 oy
(195 puan) tarafından
Bebeğim 4 aylıkken sünnetini yaptırdım fazla dönmüyordu çabuk iyileşti şükür bence bir an önce yaptır 
(19 puan) tarafından
İnşallah canım darısı başımıza ^_^
0 oy
(144 puan) tarafından
35 günlüktü oğlum yaptırdığımda şimdi 18 aylık iyiki diyorum gerçekten sünnet büyük bir yük bence ve küçükken hatırlamıyorken yapmak en güzeli rahat edersin bir an önce yaptır kendini bilmeden
(19 puan) tarafından
Aynen canım daha farkına varmadan yapıp bitirmek istiyorum randevu aldım inşallah erkene gün verirler
0 oy
tarafından
Hiç korkma hemen geçiyor olduda bitti maşallah de geç vallah bekletirsen çok çok çok daha zor 
(19 puan) tarafından
Yok zaten artık kararlıyım korksamda korkmasam da olacak inşallah
tarafından
Evet canim iki güne toparliyor
0 oy
(7,945 puan) tarafından
Seninki baya büyümüş geç bile kalmışsın ben 23 günlüktu yaptirdigimda 1 haftada iylestide
(19 puan) tarafından
Bende öyle yapacaktım canım ama devlet hastanesi 6 aydan büyük olması lazım dedi ondan dolayı kaldık öyle
(7,945 puan) tarafından
Ben klinikte yaptım ama tüm ilçe orda yapıyor yıllardır yani güvenli bir yerdi
(19 puan) tarafından
Hangi şehirde yaşıyorsun canım
(7,945 puan) tarafından
Şırnaktayim
0 oy
(227 puan) tarafından
5 aylıktı yaptrdgmda şimdi 2 yaşında iyiki erken yaptırmışim diyorum dönerken bile zor oldu keşke daha erken yaptrsaydim diyorum
(19 puan) tarafından
Bende inşallah artık cesaretimi topladım yaptıracam
0 oy
(179 puan) tarafından
21 günlükken yaptırdım . Bebeğim kolay atlattı ama ben çok etkilendim çok ağladım. Şimdi 5 aylık oldu iyi ki yaptırmışım diyorum. 
(19 puan) tarafından
İşte bende çok ağlarım diye çok korkuyorum ya :-\
(179 puan) tarafından
İyi ki küçükken yaptırdım çok kolay atlattık

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 228 göst.
2 Kasım 2021 Aile kategorisinde Dilek00 (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 130 göst.
23 Kasım 2022 Diğer kategorisinde __Deniz__ (2,194 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
1 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ss93 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 58 göst.
30 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde brck (271 puan) tarafından soruldu

379,599 soru

11,363,536 cevap

34,840 kullanıcı

...