0 oy
748 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Kızlar şimdi bana çok film izleme diyeceksiniz 

Belki linç yiycem ama sormak istedim içime Bi fenalık oturdu. 

Benim eşim asker göreve gider 4 5 ay belki daha fazla gelmediği olur. 5 aylık hamileyim eşim 5 aydır evde yok.

Ben doğuma girdiğimde bebeğimi doğumdan hemen sonra başka bebekle değiştirirler diye çok korkuyorum :(bazı insanlar var çok çektirdiler. Halada eşimle ayrılalım diye çabalıyorlar. Aklıma gelmiyor değil paralı adam tutup bebeğimi doğumdan hemn sonra değiştirirler mi diye bulunduğum yer çok küçük bir tane hastane var herkes oraya gideceğimi biliyor :(

Yani inanın bunu düşündürecek kadar çok tehlikeli zararlı insanlar var hayatımda. 

Ne yapsam şaştım kaldım :(

28 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Değiştirmek onlara ne gibi fayda sağlasın ki.kaldiki diğer bebeğin de ailesi var öyle kolay değil o işler 
(2,047 puan) tarafından
Emirim34 hangi kafadasın acaba aksam aksam?
tarafından
Aman kim ne yapsın benim çocuğu :D
tarafından
Yani demi ? Bende şaşırdım bende mi değişik oldu herşey dedim ama iki doğum yaptım ikiside aynı oldu
tarafından
Durun durun tartışmayın :) bebek degistirmek imkansizdir .konu kapandı :)
(497 puan) tarafından
Emirim34 koptum ya yorumlara :D
-Reklam-
+1 oy
(299 puan) tarafından
O hastaneye gitme baska yere git kimseye soyleme cnm ve güvendigin kimsen yokmu annen kardesin onlarla git olmazmi
(2,159 puan) tarafından
Valla bilemedim. Doğum nasıl geçiyor? Mesela doğurduktan sonra bebeği temizleyip giydirilen felan herşey senin gözünün önünde mi oluyor sonra hemen veriyorlar mı bebeği elinw
(299 puan) tarafından
Aynen canim hersey gozunun onunde olur zaten ben gozumu ayirmadim ustunden
(2,159 puan) tarafından
Teşekkürler ❤️
+1 oy
tarafından
Bunu doktorunla görüşebilirsin eğer doğuma yakın doğumhaneye gidersin orda bir hemşireyle iletişime geç ve söyle durumunu anlat belki yardımcı olurlar ama korkma öyle bisey olmaz izin vermezler 
+1 oy
(1,462 puan) tarafından
rabbim yardımcın olsun ama olmaz bence böyle bisey ga
0 oy
(15,644 puan) tarafından
Olabilir mi bilemem ama şimdi ki hastaneler de zor ya bu şekilde vesvese koyma kafana 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
O zaman iyi bir özel hastanede dogum yap güvenli en azından bebeğin başından ayrılmıyor hemşireler 
0 oy
tarafından
Degistirmedeki amac ne olabilirki ne kazanicaklar yani bundan sence
(2,159 puan) tarafından
Dna testi canm :)
Eşimin aklına seni aldatır felan fişman diye saçmalıklar sokmaya çalışıyorlar
(3,446 puan) tarafından
Çok film izleme bacım DNA testi anneye de yapılsa sendn de olamdigi ortaya çıkar zaten,, hep diyom televizyon zararlı. :D
(2,159 puan) tarafından
Ahahahahahah:D
0 oy
tarafından
niye böyle bir şey yapsınlar ki 
(2,159 puan) tarafından
Eşimin aklına akıl sokmaya çalışıyorlar seni aldatır diye.
Doğal olarak bu bebeğin de eşimden olmadığını kanıtlamak isterler diye düşündüm
0 oy
tarafından
Normal doğum mu yapacaksın özel mi devlet mi 
(2,159 puan) tarafından
Devlette olucam normal mi sezeryan mı bilmiyorum belli değil.
Normal doğumda bebek gözünün önünde temizleyip giydirip hemen bana veriyorlar mı bebeği? Herşey benim gözümün önünde olur mu ki
tarafından
Devlette olursa normal doğum da önce kucağına veriyorlar sonra götürüp yıkayıp giydiriyorlar tekrar getiriyorlar kucağına verince hemen bak yüzüne falan tanırsın zaten bebeğini hem kim değiştirsin ki neden yapsınlar bunu
(2,159 puan) tarafından
Canım. Bnim eşim her zaman yanımda almadığı için eşimin aklına elli bin tane fitne sokuyorlar seni aldatır o çocuk senden mi bilmem ney. Anlım açık çok şükür. Sadece bebeğimi değiştirirler sonra eşime dna yaptırırlar diye korkuyorum.
Ve inan bunu yapacak güçleride var :( aklımdan çıkaramıyorum
tarafından
Pis fesatlar Allah yardımcın olsun canım ama korkma bebeği kucağına veriyorlar o zaman hemen yüzüne falan bak tanırsın zaten sonra
(2,159 puan) tarafından
Amin.
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Dogurdugun an çıkarıp kucağına veriyorlar korkma 
(2,159 puan) tarafından
Sonra temizleyip giydirip geri bana veriyorlar demi?
Herşey benim gözümün önünde olacak değil mi? :(
0 oy
(2,172 puan) tarafından
Degistirsinler sende iki cocuk annesi olmus olursun :D biri dogurdugun biri buyuttugun 
(2,159 puan) tarafından
Kız değiştirseler nasıl bulacam kendi çocumu:(
tarafından
Ya öyle bir şey olmaz merak etme .inan mümkün değil öyle bir şey
(2,172 puan) tarafından
Muge anli bulur :) saka yapiyorum ben ya olurmu oyle sey kafaya takacak baska bisey bulsana bu olmaz :))
(2,159 puan) tarafından
Kız dalga geçme valla bak ben yaşadıklarımı anlatsam destan olur burnuda yaparlar
tarafından
Senin gözünü fena korkutmuslar ama bu konuda boşa korkma lütfen.gercekten mümkün değil bu dediğin
0 oy
(5,519 puan) tarafından
 neden boyle birsey yapsinlarrr kii

Hamileligini zehir etme kendine allahin izniyle olmaz birsey
0 oy
(326 puan) tarafından
Birazda gebe psikoljisi cnm emin ol bı ara bende taktım bak doğuma gitsem şuan yanımda olacak o kadar çok insan varki koca adamlark tembihledim deli gibisin diye kizdilar :)))) azda psikolojik korkma ( yalnız değilsin o yüzden yazmak istedim )
(2,159 puan) tarafından
Valla deli olucam düşün düşün evde mi doğursam diye düşündüm ebe eşliğinde. :(
(326 puan) tarafından
Yok yok okadarda deil cnm
0 oy
tarafından
Benim büyük kızımı doğum yaptığım zamanda da tv de çıkmıştı çocukları karıştırırlar vs vs ay ben genel anestezi ile sezaryen oldum doğum yapan o gece yek ben varım ama hasta bakıcıya falan sürekli kızım oldu değil mi karistirmadiniz demi deyip durmuşum ") kafana takma bu kadar canım yapamazlar onu zaten kapıda beklerler sen dogumyaoana kadar ve anneanne ya da babaanneye teslim ederler sizde tembih edin vermeyin bizden başka kimseye diye vermezler normal doğumda da zaten kucağına verip gönderiyorlar odaya 
(2,159 puan) tarafından
Ayyy işallah karışmaz veya değiştirmezler işallah bebeğimi:(
Biliyorum o haberi bende izlemiştim:(
tarafından
Degistiremezlerde karistirmazlarda canım benim merak etme hayatının en güzel anısı olacak olan doğumunu ďa kendine zehir etme güzel düşün güzel olsun
(2,159 puan) tarafından
Ayy işallah işallahh.
0 oy
(4,946 puan) tarafından

Bende hep çocugumun karismasindan korkardim :D

Gerci ne bana ne babasina benziyor :ermm:

Sezeryan oldum ben karnimdan cikinca direkt bana gosterip yanagima degdirdiler sonra ustunu giydirmeye goturduler ama esim kayinvalidem peslerinden ayrilmamis yani o isler oyle kolay degil canim 

(2,159 puan) tarafından
Ayyy ayyy işallah değiştirmezler bebeğimi :( insanın akıldan herşey geliyor eli kolu ıçuzun insanlar karşımdakiler ister istemez Evham yaprım
0 oy
(2,102 puan) tarafından
Eğer genel anestezi olursan çocuğunu göremezsin. Ama normal doğum veya sezeryan prenses doğum yaparsan çıkarır çıkarmaz ten teması yapıp gösterirler
(2,159 puan) tarafından
Teşekkürler. Görürsem unutmam heralde bebeğimin yüzünü :(
0 oy
(147 puan) tarafından
Ben normal yaptım sildiler giydirdiler benim zaten dikisim olmadi kucagimda ciktim bebegimle. Sezeryan olursanda girmeden soyle doktora ebeye bebeğimi kimseye vermeyin beni bekleyin diye okumuştum biyerde öyle yapanda vardı
(2,159 puan) tarafından
Ayyy işallah benimde gönlüme göre olur herşey.
(147 puan) tarafından
İnşallah canim benim iyi düşün
0 oy
(4,540 puan) tarafından
Korkma kız almazlar bebişini
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Yok artık diyesim var doğumhanede onların işi neee
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Canım direk kucağına veriyorlar gerçi normal doğumda öyle  öyle bisey olması zor is kimse yapmaz kolay kolay 
(2,159 puan) tarafından
Canm paralı insanlar elleri kolları uzun korkuyprum.
Doğumdan sonra annelik testi bile yaptırmayı düşünmeye başladım

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 254 göst.
0 oy
15 cevap 173 göst.
3 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 346 göst.
1 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,292 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 205 göst.