0 oy
77 göst.
Diğer kategorisinde (209 puan) tarafından
Kızlar 17.00 ye kadar aç kaldığım oluyor siz nasıl yapıyorsunuz pratik önerileriniz var mı akşamdan sandviç hazırlamayı düşünüyorum bu şekilde nasıl olucam bilmiyorum yemek işim baya sıkıntı. Ha bir de gaz yapar diye bakliyat hiç yemedim çocuğum 2 ay 1 haftalık artık yesem mi gazlı dönemi bitti

6 Cevaplar

0 oy
(8,349 puan) tarafından
Akşam yemeği için bazen eşimi bekliyorum. Biri 18 aylık diğeri 4 aylık kızlarım var. Kahvaltı içinde ne zaman öğle uykusuna yatarlar ise o zaman kahvaltı yapıyorum malasef. 
-Reklam-
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Hiç yapamazdım o yüzden sütüm 4 aya kadar zor dayandı sonra kesildi gerekirse tabi evinde müsaitse yanına al yemeğini asla eksik etme bende senin gibi o saate kadar aç kalirdim yok evin temizliği bilmem ne diye eşim yüzüme vurur bir çocuğu emziremedin diye 
0 oy
(3,417 puan) tarafından
Ana kucagina koyuyordum mutfaga getiriyordum yiyordum ben hic birseyden sakinmadim su gaz yapar bu gaz yapar diye az yedim denedim baktim sorun yok devam ettim aksamlarida esim bakarken ben yiyordum ben bakiyordum o yiyordu o zamanlar 
0 oy
(16,015 puan) tarafından
Ben sadece ilk 1 ay gaz yapacak şeyler yemedim ondan sonra yavaş yavaş yemeye başladım. Ama kahvaltiydi yemekti her gün yerim tabi ki hiç aksatmam gerekirse temizliğimi yapmam ama aç da kalmam hem kendim için hem bebeğim için sonuçta bebeğimin de süte ihtiyacı var bunun için de benim iyi beslenmem lazım 
0 oy
(11,082 puan) tarafından
O kadar aç bırakma kendini. Bebek kucağında ekmek peynir ye yine de ye yani. Bakliyatları da abartmadan yiyebilirsin
0 oy
(12,681 puan) tarafından
Sarımsak yada kimyon atıp her yemekten yiyorum. Kız 19 aylık onla kahvaltı hazırlıyor yiyoruz küçük 2 haftalık

Oğle kıza sebze yemeği yapıyorum beraber yiyoruz akşam geç yiyoruz

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 173 göst.
15 Kasım 2021 Aile kategorisinde Ilknuray (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 307 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Beyyzaa992 (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 606 göst.
0 oy
22 cevap 924 göst.