0 oy
305 göst.
Diğer kategorisinde (269 puan) tarafından
Mini kahvaltılık pizzalar

Pankek

Patates kızartması 

Normal kahvlatı da olan peynirler zeytin salatada dometes

Omlet  

Sigara böreği 

Yeterlimi sizce ilk defa çağıracağım evime hiç bizi çağırmadilar aslında biz başka şehirden eltimlerin olduğu şehre taşındık hiç evimize ğelmediler hayırlı olsuna filan bebeğim doğdu filan sadece eltim görmeye geldi kaynım gelmedi eltimde 1 saat durdu gitti bi kac kerede dedim buyrun gelin bekleriz diye gelmediler acaba çağırmasammı bilmiyorum 

13 Cevaplar

0 oy
(3,473 puan) tarafından
Gelmek isteyen davet beklemez ben olsam çağırmazdım
(269 puan) tarafından
Dimi canım gündüz de uğre gel filan dedim ama gelmedi hiç bilmiyorim böylede ayıp mi oluyor diyorum ama yani çoçuğum doğduğunda da doğurdum buyrun denilmez yani de bilmiyorim davet bekliyorlar diye düşündüm
(3,473 puan) tarafından
Davet etmişsin zaten gelmemiş demek ki mesafeli olmak istiyo ne istiyorsa sende onu yap
(269 puan) tarafından
Haklısınız ya vaz geçtim valla beni devat etmeyen çoçuğma bile hayırlı olsun demediler dogru düzgün
(3,473 puan) tarafından
Uzak durmak en iyisi
-Reklam-
0 oy
(340 puan) tarafından
Bana gelip.gitmeyene cagirmayana  tolerans tanımıyorum. Sonuçta ben oraya taşındım bı hayırlı.olsuna gelebilirdi ya da çaya çorbaya cagirabilirdi. Öyle bı yönelme yapmadiysa hiç bulasmazdim. Ne kadar uzak.o.kadr iyi

(269 puan) tarafından
Öylemi diyon canım benimde biraz zoruma ğitti yanı bebeğim doğdu sünnet oldu filan hayırlı olsuna gelmediler hiç çağırmadılarde valla eşimin iş arkadaşları bile eşleri ile evime geldi tanımadığım insanlar hayınlı olsuna gelecez dediler müsaitseniz buyir ettik
(340 puan) tarafından
Eee cnm sende uzak dur o zaman. Çok yüz göz olma. Mesafe istiyor demekki. Sonra pişman olursun. Bazı şeyler karşılıklı olmalı.
0 oy
(6,826 puan) tarafından
Ben olsam cagirmaxdim valla kendi seni bilse zaten çıkar gelir canım hosgeldiniz diye
(269 puan) tarafından
Dimi ya hiç hoşgeldiniz filan diye evime ğelmediler eşimde çağır devet et diyor da yarım ağız deme diyor yani işte kahvlatı gelin gibisine yap diyor
(6,826 puan) tarafından
Esinin hattına çağır ozman canım baktın onlar yaklaşmiyolar birdaha hiç arayıp sormazsin cagirmazsin
0 oy
(3,582 puan) tarafından
Kaç kere bekleriz demişsin gelmemiş kahvaltıya da bir bahane bulacak ve gelmeyecektir diye düşünüyorum uzak durmak istiyor belli ki bence sende mesafeni koru sürekli bekleriz demekten vazgeç 
(269 puan) tarafından
Eltim değlide kaynım eşimle arası pek iyi değil sanırım ondan
0 oy
(1,410 puan) tarafından
Valla ben 3 kere çağırdım akşam yemeğine 2 iftar bi normal çağırdım küçük oğlumla o kadar hazırlık yaptım ama ben evlendiğimden beri kahve dışında hiç yemeğe çağırmadı artık bende çağırmıyorum geçen akşam mesaj atmış müdaitsen kah eye gelicem diye bende gel dedim 1 saat oturdu gitti artık bende davet etmiyorum arada telefonla konuşurken kahveye gel diyorum o kadar 
(269 puan) tarafından
Böyle şeyler karşılıklı olmalı yani haklısınız sanırım en iyisi mesafeli olmak sanırım
0 oy
(1,382 puan) tarafından
Valla canım şuan benimde eşimin arkadaslari haber veriyor hayırlı olsuna gelcez diye geliyorlar yabancı insanlar yani bunlar kocanın kardeşinden bahsediyoruz bu zamana kadr böyle gelmedilerse demekki istemiyorlar samimi olmayı diye düşünürüm hiç cagirmam 
(269 puan) tarafından
Valla canım benim eşimin iş arkadaşları da eşleri ile geldiler oğlum sünnet oldu hayırlı olsuna gelecez dediler buyur ettik ama kendi akrabamız aramadı bile
(1,382 puan) tarafından
O yüzden canım çok üstlerine düşmemek lazım kendileri bilir onlar gelmek isteseler kapı açık zaten :)
0 oy
(17,754 puan) tarafından
Evet yeterli bende yarın birgün kahvaltiya gelirim dedi bakalim dusunmedim daha
0 oy
(10,026 puan) tarafından
Ay hic bulasma bosver. Mesafe iyidir her zaman. Valla mesafe koydugumuzda anladim
(269 puan) tarafından
Haklısınız sanırım ya valla
0 oy
(8,906 puan) tarafından
Yeter eltiye fazla bile sjsjjsjs
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Geleceğim derse elbette kabul ederim ama bu şartlar altında ben davet etmem gelmek isteyen zaten gelir ev yerinde duruyor
(269 puan) tarafından
Haklısın canm işte yeni evli sayılırm böyle şeyleri pek bilmiyorum eşim davet et deyince de bakalım devet etmeyecem sanırım dediğniiz ğibi ğelmek istiyin ğelirdi
(1,533 puan) tarafından
Bende yeni evli sayılırım :D ama onların gelmesi gerekiyor diye düşünüyorum hatta önce onlar davet etti Yeni gelin olarak sonra ben
(269 puan) tarafından
Benim bildiğim de öyle olur canım yani bide bebeğim dogdu mesela sadece eltim geldi ayak üsta 1 saat durdu ğitti bebeğim sünnet oldu bizzat aradım söyledim filan arayan soran olmadı hayırlı olsuka gelecez de demediler
(1,533 puan) tarafından
Çok da şey yapma o zaman boşver kuzum ♥️ gelen gelsin
0 oy
(350 puan) tarafından
Kız üstüne sen mi cagirdin.  Onun çağırması veya kendi kendine gelmesi lazımdı 
(269 puan) tarafından
Yok valla çağırmadılar canım bilmiyorum kaynım eşime küs sanırım görümcem başka şehirden gelmişti kaynanamlara e tabi bizede geldiler evimiz yakın olduğu için görmüşler kaynım eşime küsmüş bizi devat etmediler diye görümcemi de davet etmedim halbuki müsaitseniz gelelimmi dediler
0 oy
(3,668 puan) tarafından
Delimisin ya tabiiki çağır da bak bakalım seni nasıl da aynı şekilde gene adam yerine koymuyorlar. 
(269 puan) tarafından
Diyorum ki canım ben çağırım üstüme düşüne yapım çağırmayan çağırmasın
(3,668 puan) tarafından
Gelmedikten sonra, içine oturan ağırlık seni huzursuz edecek.
0 oy
(4,645 puan) tarafından
Net cagirmazdim

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 268 göst.
8 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Emine S (15,969 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 77 göst.
0 oy
24 cevap 605 göst.
0 oy