0 oy
252 göst.
Diğer kategorisinde (2,804 puan) tarafından
Çoktandır izlemiyordum bir kad gündür dikkatimi çekti adam karısı ve 5 çocuğunu gölete atmış arabayla boğulup ölmüşler 5 aynsnrada davullu zurnalı evleniyor adam o kadar sinir oldn ki Allah'ın cezası yani lime lime etseler için rahatlamaz pislik herif

9 Cevaplar

0 oy
tarafından

Benmde instgrmda onume geldi snra programa bakiyim dedim 

Adam bariz belli yani bile bile yapmis ne ara kadin buldnda evlendin hemen kapindami beklyodu yanj millet iyice kafayi sıyırdı
(2,804 puan) tarafından
Adamn sevgilisymis zaten
-Reklam-
0 oy
(8,328 puan) tarafından
Evet bugün gördüm bende. Adam 1. Viteste gidiyor, direksiyon hakimiyetini kaybediyor nasıl oluyorsa..... 

Düpedüz cinayet. 
(2,804 puan) tarafından
Allah belası çocuklarda nasıl kıydın hiç mi vicdan yapmadı en kucu 1 yaşın da bile değil
(8,328 puan) tarafından
Evet geçen didim diyordu kanalda yüzeni oyuncak bebek sanmış meğersem küçük olan ölmüş su üstünde yüzüyormuş. Bir kadın uğrama 5 çocuk bir karısını öldürmüş resmen. Seri katil gibi.
0 oy
(533 puan) tarafından
Karisindan sakinacagi parayi da sevilisine çil çil altin yapmis iste bunlara ne desem bilemedim. Sevgilisi için öldürdü diyolar. Hadi adam oldurmemis olsun. Lan senin 5 çocuğun ölmüş kadini da geçtim 5 çocuk. Her biri adina bir ay beklemis s.refsiz p.slik ama bence aile hata yapmış didem aslan olaylari sakiz gibi sürdürüp duruyor 1 senende anca çözer bu is tam mugenin işi 
(2,804 puan) tarafından
Didem reyting için uzatqcak
(533 puan) tarafından
Aynen zaten hic sevmiyorum o kadını. Herkese babasinin oğlu muamelesi yapiyo
0 oy
(1,185 puan) tarafından
Haberlerde görmüştüm bende . Didem arslanı hiç sevmiyorum saçma sapan bir kadın . Hitabet yok üslup yok bide çok egoist
(2,726 puan) tarafından
Şey diyor geçenlerde:) buranın patronu benim hakimiyet bende diyor hahahah ya sen varsın diye değil konular ve konuklar ilginç diye izliyoruz . Gerçekten insanın izleme hevesini kaçırıyor
(1,185 puan) tarafından
Kafasında ne yaşıyorsa artık :)))
(2,726 puan) tarafından
Paralel evrende yaşıyor
0 oy
(2,307 puan) tarafından

Evet. Bende. Bakym ya pislik yüzsüz herif hadi kadını gectim o bebeklere nasıl kıydın madem öle kıycaktn  lan ne die uckurnu tutmadın da 5 tane yapıp canına kıydın yazık günah ya  pislik  5 ay sonra evlenmiş bide :angry:

0 oy
(1,219 puan) tarafından
Ay evet biz o yıldan kackez geçtik göbekli tepe at cifligi oule köy gezmesi falan daha hayatta gidemem
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Evet bunu burda başka biri daha yazmıştı haberlerde de gördüm sonra iğrenç yaratık ya bunlar ürememesi lazım 
0 oy
(400 puan) tarafından
Yapmış yapmış lânet pislik 5 cocugunun bogulusunu oturup izlemiş Allah onu perişan etsin karısının altınlarını da o pislik kadına takmış zaten kesim kadının da parmağı var nasıl bir hırs burumusse gözünü ölen kadının altınılarini takmış nispet yapar gibi düğün yapmış 6 can gitmiş karaktersizler insan bı kadın için 5 canına kıyar mi hiç mi için acımadı Allah belalarını versin
(2,804 puan) tarafından
İnslaalh oda en ağır cezaları dünya gözüyle ceke çeke can verir
0 oy
(5,325 puan) tarafından
İki gündür izleyip ağlıyorum bu nasıl bir caniliktir. Daha öncede evi yakmış hepsini öldürmek için
(2,804 puan) tarafından
Kadın napsin 5 çocuk düzelir demiştir bilse onadamn yannda kalirmiydi off

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 307 göst.
19 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Sinemcik (1,475 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 280 göst.
1 Mart 2024 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 286 göst.
1 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Esin1993 (1,431 puan) tarafından soruldu