0 oy
553 göst.
Diğer kategorisinde (394 puan) tarafından
Kızlar 4 katli  cift  daire de otryorum  40 gundur  babamlardayim

Ben geldimden  belli  aprtmna asansör takılmış 

Ve boya badana yapilmis  ust  katımdaki  abla merdivenleri  temizliyor  1 aydir  silip supurmemis  asansör boya bitncede  aprmtni  yikams  

Ve alt katı duzenlemisler  apartmana  ait  altı herkz birseyi  var benm ignem bile yok anahtarı falanda  yok orayi  temizlemis 

Neyse Merdiven ucretini  zaten veriyoruz  gecenin  1 de Iban  atmış böyle  böyle 100 tl at diye toplm  800 tl toplamis  bende dedim ne alaka yapmsaydn  kimin  neyi varsa  cagirsaydin hep berbar yapsaydn  merdivende  zatn 1 aydir temizlemesin  oda onun yerine fazla yorulmus  say dedim 

Benm ignem yok alakam  yok en fazla kendinin  yatagi  faln  var neyse simdi  at diyor gecenin  bir körü  bende sabah atarim  dedim 

Sizce mantiklimi  ya zatn Merdiven ucreti  atacagim  beni ilgilendirir mi

9 Cevaplar

+1 oy
(4,493 puan) tarafından
KOMŞULUĞUM BAKİYSE ATARDIM CANIM BEN YOK SELAMLAŞIYORSAM SADECE ZIRNIK KOKLATMAZDIM
(4,493 puan) tarafından
canım kalıcı olduklarındandır problem yaratan biz olmayalım diye
(394 puan) tarafından
Evet masum görünme cabalari  birazda degisik  tipler  millet susuyor bunalra
(394 puan) tarafından
Ev sahibine mi desem acaba kıradan duse  sonucta  1000 telden 10000 yapti  o odesin
(4,493 puan) tarafından
valla desende ödemez millet uyanık
(394 puan) tarafından
Esim sorarim sabh ona göre bakayım.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Orada sana ait birşey yoksa seni ilgilendirmez 
(394 puan) tarafından
Demi ya benim ora ile alakam yok bölme bölme onların yatagi  falan varms gelinleri  dedi laf etmsn diye ben verdim dedi zatn 4 katlı 1 aydir  temizlememis asansör pislgi varms
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Sana ait bir şey yokmuş hem merdiven temizliğinin parasından ayrı istiyorsa ne gerek var 
(394 puan) tarafından
Bunlarin  herseyi  çok rahat koymak için ta alt katan koydurdular  asansörü  oda toz gubur kargasa  olmuş banane zatn 4 katlı veriyoruz  merdveni  bide ne parasi  anlamdim  degisikte tipler  gece gece diyorm  eve hirsz mi girdi  korkuyormda  vermsem  elektgi  falan kapatrlar  sanstelden diye
0 oy
tarafından
Normalde apartman yıkamaya ne kadar ücret veriyorsun ? 
(394 puan) tarafından
Yok canım şöyle  şimdi  Merdiven ücretinde okeyim  40 gundur  yokum  degisik  tipler atıyorum ücretini ama 4 kat temizle kendisnin  yatagi esyasi  var digerlernde  var ben daha asaginin  katına hiç inemdim  ignem bile yok 4 yildir  kaldiki  1 ay sonra gidip  taşınacgim net olurm yani 100 tl birsey değil 50 daha kor kizimi  1 saat oyun  gurbna gotururm  banane milletin  merdivennden
tarafından
O zaman söyleyeceksin ben sadece merdiven parasını atarım kalanı atmam benim iğnem bile yok orada diyeceksin.  Ne bileyim bana gene fikrimi soracak olursan ben gene de veririm kıyamam yani o kadar uğraşmış temizlemiş . Bana gelen kurye olsun kargocu olsun bazen kafama eser onlara bile 100/ 200 TL veririm emekçinin hayır duası daha bereketli oluyor .
(394 puan) tarafından
Bilmiyorum  ki zatn 1 aydir aprmtni  temizlemems hiç gelinleri  anlatıyor  1 kere temizlyip  hem Merdan ucreti  aldi hem onun için aldi vermmek  birsey degilde 3 abiside  icerde  3 bacinda  kocasi  icerde 3 de bosanip  baba evinde buda evliyken  nisanldni  faln  belalali  tipler hirszlar bide evime girerler  en kötü elektgmi  santlden  indrseler  dolabim  çöp yani etler faln dusenmiyorm  gidnce  direk tasinacgim
tarafından
Belalı tiplerse ver uğraşma. Sen biraz pısırık çıktın ya ben olsam var ya haklarından öyle bir gelirdim ki şalterlerimi kesecekler ha :D vay onların haline . İyiki apartmanda oturmuyorum valla ev sahibim ile altlı üstlü oturuyoruz bina girişinde halımız vardır 3 4 günde bir sırayla apartmanı sadece sileriz çünkü çok temiz
(394 puan) tarafından
Kiz dediklerimden  bunumu  anldin  skjskw pısırık  falan adamların 6 erkeği  var 6 da icerde diyorm  kaldiki  dolabim 50. Bine aldim santeli indrseler dolabimda  etlerim erise daha kulanilmaz  dolap bunlardan  hersey  beklenir  sjsjsj sanirim  vercegim  hakimi  savunacgm yer ayri ama yanii
0 oy
(8,349 puan) tarafından
Herkes vermişse bende verirdim. Ama verdikten sonra lafımı sokardım. 
(394 puan) tarafından
Bilmiyorum ki esime sorarim  sabah benm alakm yok 4 yıldır hiç inmedim  asagiya  digerlerinde herseyi  var işlerine gelmiş hepsi ev sahibi ben kiraciym  tek ondanda  olabilir  zatn 1 2 aya gdip  tasinacgim
0 oy
(48,703 puan) tarafından
bodrum katinin anahtarinu ver benim bolumumdrn eşyalarını cek diyebilirsin apartman icinde banada boya ek temizlik icin vermen lazımda cok degil mi
(394 puan) tarafından
Bunlar  degisik  yerim nersi onu bile bilmiyorum
0 oy
(15,244 puan) tarafından
Bodrum ve çatı katı apartmana aittir. Dediğin alt kat bodrumsa ben olsam verirdim. Ama taşınacakmissin zaten. Bı de gecenin bı köründe para at şimdi at demesi garip. 
(394 puan) tarafından
Degisik  bunlar attim ama
0 oy
(5,049 puan) tarafından
Asansörün takılması, binanın boyanması kiracıysan seni ilgilendirmez demirbaştır onlar ve ev sahibi verir. Mesela biz aidat dışında hiçbir şey vermiyoruz ekstradan. Bizim binaya mantolama falan yapılacak daire başı 5 bin toplanıyor. Daha önce de asansör falan değiştirildi biz hiçbir şey ödemedik ev sahibimiz veriyor hepsini
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Beni ne ilgilendirir ki benim esyam yok depoda ben girip çıkmıyorum niye ücret odeyeyim bizim de aynı şekilde zemin kattayiz merdiven kullanmıyoruz depo var aşağıda orda da bir şeyimiz yok kendi aralarında topluyorlar bizden istemediler sadece ayda 1 yıkarlar bizim kapinin önüne kadar ona da 50 lira veriyoruz zaten 
(394 puan) tarafından
Attım ya böyle degisik  insanlardan  illah  ettim

İlgili sorular

+1 oy
0 cevap 43 göst.
22 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde _Reyhan-0 (1,707 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 228 göst.
6 Eylül 2023 Aile kategorisinde cansel35 (186 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 123 göst.
21 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Yildizsumeyye (497 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 430 göst.
9 Nisan 2023 Aile kategorisinde Veraaaa. (96 puan) tarafından soruldu

380,334 soru

11,387,813 cevap

34,890 kullanıcı