0 oy
244 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ehliyetim var en son kaç ay önce 15/20 dk kullandım kızım oğlum baya durmuyor ebirde panik heyecan yaptım şimdi komşumun eşi wrac almış aşırı heveslendim ya ama eşim tâbi ise araçla gittiği için pratik yapmam imkansız 

16 Cevaplar

0 oy
(119,342 puan) tarafından

vardi satildi :(      

-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende daha yeni sattım Nisan ayında belki gene alabiliriz bakalım 
0 oy
tarafından
Ay yok ya, 2 arac zaten cok masraflı olur eger devamlı kullanılmıyorsa, bızım bıtane var ben kullanmasam eşim işe ekip arabasıyla gıttıgı için haftada 1-2 anca kullanıyor
0 oy
(8,331 puan) tarafından
Hayır yok araba kapının önünde durur hep eşim ile araba ile gitmiyor. Bir sıkıntı olur ikipcuk var diye bana bırakır arabayı. 
0 oy
(9,007 puan) tarafından
Bı tane aracımız var onu da eşim kullanıyo benim de ehliyet var ama çocuklar küçük vs. Kullanamıyorum arabayı bana bırakmıyor zaten tek başına bir yere gitmeme de arabayla izin vermiyor birşey olursa diye 
0 oy
(82 puan) tarafından
Tek aracımız var.Yıllardır köy öğretmenliği yaptığım için araba bende oluyordu, eşim yürüyerek ya da motorla gidiyordu okula. Şimdi doğum izninde olduğum için araba eşimde. 
0 oy
(3,401 puan) tarafından
Ehliyetim  var ama araç  yok annemin var kaç yıldır kullanıyor  ben korkuyorum  kullanmaya  eşimde ara sıra kendi arabasını verir   ama tam öğreneyim  alacam kendime hep annemi  örnek almam lazım kaç yasinda 18 yıldır araba kullanır  
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Şuan yokta varken hep benim altımdaydı eşimin şirket aracı var evden alıp eve bırakıyolar. Ben işe gelip giderek pratik yaptım 
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Ehliyeti aldım arabayı vermem diyordu ben de tutturdum araba alicam sonra kararlı olduğumu görünce kasko yaptırıp arabayı vermeye başladı. Araba lazımsa bırakıyor çocuğu Bilseme getirip götürdüm haftada 2 gün geçen sene. Araba bana lazım bugün diyorum bırakıyor. Yazın da memlekete gittim önceki yaz bende kaldı Araba ben gezicem dedim 
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Eşim doğum hediyesi almıştı bana. Yaklaşık 3 ay önce satıldı. Ufak bi araba arıyoruz, bizim garaja 2 araç sığmıyor eşimin ki kaldırımda duruyordu. 
0 oy
(4,307 puan) tarafından
Şükür bekarlığımda kendim almıştım. Ama elektrikliye çevirmek istiyordum. Doğumdan sonra eşim hediye olarak elektrikli ile değiştirmiş. :)) tek araç hiç araçtır anam :)
0 oy
(378 puan) tarafından
Benim var kullanıyorum ama kızımla  zor oluyor arka koltukta durmuyor  
0 oy
tarafından

Var ama esim surekli benim arabayla geziyor :D

0 oy
(1,659 puan) tarafından
Ehliyet için başvuracam güya ama cesaretim yok bir kez kullandım çok heyecan yaptım kaza yapiyodum eşim yanımdaydı o müdahale etti eşim şehir dışına gitti çalışmaya şimdi kapının önünde duruyor eşim ben gelimce git ehliyetini çıkar dedi çünkü çocuklarla ders çok zor oluyor ama bence pratik yapacaksan clcuklarla yapma ağlayınca insanın dikkati dağılıyor ilk kullanmaya başladığın için 
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Keşke olsa vala arabasızlık çok ama çok zor 4 yıldır bizimki yok 4 çoçuk var bide kasabada oturuyorum bi cocuk hastalanınca gidemiyoruz gerçekten çektiğimiz çile çile Allah bir daha nasip etsin
0 oy
tarafından
Yok. Zaten eşim işe servisle gidiyor. Öğlen 12de gidiyor akşam 12de geliyor. Bu yüzden araba bende duruyor. Hafta sonları izinli olduğu günler eşim kullanıyor. 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 58 göst.
28 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 63 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Anonim (313 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 264 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Anonim (313 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 122 göst.